Dienu pirms nāves šī 27 gadus vecā meitene uzrakstīja vēstuli, un tā var izmainīt jūsu dzīvi...

Advertisement
Advertisement

Kaut ko tādu dažreiz ir noderīgi izlasīt.


Austrālijas iedzīvotāja Holija Batčere nesen zaudēja cīņu ar Juinga sarkomu – retu vēža formu, kas skar, pārsvarā jaunus cilvēkus. Viņai bija tikai 27 gadi, kad viņa nomira. Samierinoties ar to, ka viņai ir atlicis maz, Holija nolēma uzrakstīt atklātu vēstuli par to, ko viņa saprata, kā viņas pieredze lika viņai vērtēt katru sekundi sava uz zemes laika.


Iespējams, viņas sirsnīgie vārdi palīdzēs kādam ieraudzīt lielo šis pasaules ainu - to, kas pazūd bezjēdzīgā stresa jūrā un pārdzīvojumos, kas aprij mūsu ikdienas eksistenci. Varbūt jūs neesat apmierināti ar savu dzīvi. Maz pelnat, nepatīk darbs, sarežģītas attiecības. Varbūt jūs pavadāt pārāk daudz laika online, strīdoties ar nepazīstamajiem cilvēkiem par politiku. Dažreiz mēs visi jūtam, ka kaut kā trūkst, bet, dažreiz viss, kas mums vajadzīgs - daudz plašāks skatiens uz lietām.

 

Izlasiet šo Hollijas pēdējo vēstuli, apskaujiet savus mīļos un pasmaidiet, tāpēc, ka esat dzīvi!

Raksta turpinājums
Dīvaini apzināt un pieņemt savu nāvi 26 gados. Parasti tu to ignorē. Dienas paiet, bet tu vienkārši gaidi, ka viņas turpināt iet. Kamēr nenotiek kaut kas negaidīts. Es vienmēr stādījos priekšā, kā es novecošu, kā man parādīsies sirmi mati un grumbas- pamatā, lieliskas ģimenes dēļ (daudz bērnu), kuru es plānoju izveidot ar manas dzīves mīlestību. Es līdz sāpēm to gribu....

Bet, lieta ir tāda, ka dzīve ir trausla un neparedzama, un katra diena- tā ir dāvana, bet nevis nodevas.

Tagad man ir 27 gadi. Es negribu aiziet. Es mīlu savu dzīvi. Esmu laimīga... un tas ir, pateicoties maniem tuviniekiem... Bet, manos spēkos nav kontrolēt.

Es nesāku savu vēstuli ar vārdiem “pirms es nomiršu”, it kā es baidītos no nāves. Man patīk tas fakts, ka mēs dzīvojam, bet neapzināmies tās neizbēgamību. Tikai, kad es par to runāju, to uztver kā “tabu” tēmu”, it kā ar mums tas nekad nenotiks. Tas mazliet ir sarežģīti. Es vienkārši gribu, lai cilvēku pārstātu tik briesmīgi pārdzīvot par sīkiem un nesvarīgiem stresiem dzīvē un lai cenšas atcerēties, ka katram nio mums ir vienāds liktenis, tāpēc, dariet to, ko varat, lai jūsu laiks būtu vērtīgs un brīnišķīgs, bez sīkumiem. Tajos momentos, kad jūs sūdzaties par kaut kādiem sīkumiem, vienkārši padomājiet par to, kas sastopas ar īpašām problēmām. Esiet pateicīgi par savām sīkām problēmām. Vienkārši atzīstiet, ka kaut kas jūs kaitina, bet nenesiet negatīvas emocijas savā un citu dzīvē.

Dziļi ieelpojiet, paskatieties uz zilo debesi, zaļo zāli... tas ir tik brīnišķīgi. Padomājiet, kā jums ir paveicies to spēt darīt- vienkārši elpot.
Varbūt jūs šodien nokļuvāt lielā korķī, varbūt slikti gulējāt jūsu brīnišķīgo bērnu dēļ, vai arī, jūsu frizieris apgrieza jums matus pārāk īsus. Varbūt nolauzāt savus jaunos uzaudzētos nagus, vai jūsu krūtis ir mazas, vai ir celulīts un liels vēders.

Aizmirstiet par to. Zvēru, ka jūs par to nedomāsiet, kad pienāks jūsu kārta aiziet. Tas ir tik mazsvarīgi, ja paskatās uz dzīvi kopumā. Es skatos, kā mans ķermenis pazūd, un es neko nevaru izdarīt, bet viss- ko es tagad vēlos- vēl vienu dzimšanas dienu, vēl vienus Ziemassvētkus kopā ar ģimeni, vai arī, vēl vienu dienu ar savu mīļoto un savu suni. Vienkārši- vēl vienu.

Es dzirdu, kā cilvēki sūdzas par savu briesmīgo darbu, par to, kā viņiem ir smagi trenēties: esiet pateicīgi, ka jūs vispār varat to fiziski darīt. Strādāt un trenēties liekas tik triviāli, līdz jūsu ķermenis liegs jums to darīt. Tērējiet naudu iespaidiem. Baudiet momentu. Vērtējiet citu laiku. Runājiet ar draugiem. Nolieciet pie malas telefonu. Apskaujiet tuvos. Sakiet “nē” tam, ko nevēlaties darīt. Sakiet “jā” tam, ko vēlaties izmēģināt. Stāstiet mīļajiem par to, ko jūtat. Dzīvojiet.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Vakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Vakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017