Draudzene itāliete atbrauca ciemos un nošausminājās… Vīriešu indivīdi uzdzen riebumu un tikai!

Advertisement
Advertisement

Krievijas vīrieši gadu no gada iekļūst nepievilcīgāko stiprā dzimuma indivīdu topā. Tāda skumja statistika vieš sašutumu `ideālos` vīriešos un apvieno daudzcietušās sievietes, kuras alkst taisnīgumu. Normālu sieviešu ir vai kaudzēm, bet vīriešu, īpaši pēc 40, nav, tādēļ mūsu skaistules brauc uz aizjūras zemēm laimi meklēt. Vai tiešām mūsu vīrieši ir tik slikti?

 

Mēs nolēmām tikt skaidrībā, kādēļ mūsu vīrieši ir tik apkaunojoši.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vīrieša izskats

Ne tik sen pie manis viesojās draudzene, kura nu jau 20 gadus dzīvo Itālijā. Piedevām nevis ziemeļos, bet Neapolē – ne tajā labvēlīgākajā emigrantu un bēgļu pilsētā. Dzīve viņai nav slikta, viņa daudz ceļo pa valsti un viņai ir ko pastāstīt.

Atbraucot pie mums, viņa bija šokā nevis par dzīves līmeni, netīrumiem ielās vai sociālām problēmām, kuras Neapolē – kaut aizņemies, bet par mūsu vīriešu izskatu un sakoptības pakāpi!
Nesakopti, nekaunīgi, sakumpušas būtnes, bieži piedzērušies un vairākums ar lieliem vēderiem, viņi izraisa nepārtrauktu sašutumu un riebumu. Un ko gan runāt par briesmīgo alkohola dvingas mākoni sabiedriskajā transportā pa vakariem… Un visa šī nesmukuma vidū pūlī pazib debešķīgas būtnes, gariem matiem un koptas, stilīgi ģērbtas un ar manikīru. Tās ir mūsu sievietes. Tādā momentā aizdomājies: ‘Bet tiešām! Mēs taču esam pieraduši pie tāda skata.’ Kur gan lamatas?
Itālijā nekā tāda nav! Nav svarīgi, cik viņi pelna vai cik viņiem gadu, itāļu vīrieši rūpējas par savu ārieni un veselību. Tas ir likums. Viņiem nav iespējas šķirties no sievām un atrast sev citas, pametot bērnus. Likumdošana uzliek vīrietim par pienākumu nodzīvot ar sievieti visu mūžu, pretējā gadījumā paliec pliks un basām kājām.

Patiešām, uz ielas pie mūsu vīriešiem skatiens apstājas ne tik bieži kā pie skaistā dzimuma pārstāvēm. Un, ja arī apstājas, tad steidzas aizklīst kur tālāk un atrast sev kaut ko piemīlīgāku. Vienveidīgi matu griezumi, triju dienu rugāji, bet ne tā kā Bekhemam, izspiedušies vēderi un zeķes sandalēs – tas viss spēcīgi sit pa estētiskām jūtām.
Skumji apzināties, bet lielāko daļu vīriešus tādi sīkumi vispār neuztrauc. Tieši pretēji, savu nesakoptību viņi nes ar īpašu lepnumu, tā taču ir galvenā pazīme, ar kuru viņi atšķiras no sievietēm. Tikai daži uzskata, ka viņiem vajadzīga papildu kopšana, izņemot rīta cigareti un zobu tīrīšanu.
Liekas, tāda situācija varētu būt vīriešiem izdevīga. Taču nē, tā nogalināja viņu vīrišķību, seksualitāti un brutalitāti, pārvēršot viņus par infantiliem un pasīviem radījumiem, kuri gaida, kamēr sieva ar putru pabaros un zeķes nopirks.

Īsts krievu vīrietis izskatās kā sasvīdis tālbraucējs šoferis pēc mēnesi ilgas fūres vadīšanas, bet, laikam, tas viss tāpēc, ka viņš arī ir tālbraucējs šoferis pēc fūres vadīšanas. Saprotams, ka audzināšana, mentalitāte, paradumi, apkārtējie – tas ir tas, kas veido cilvēku. Bet tik fundamentālas un banālas lietas kā higiēna – neviens nav atcēlis.
Rodas iespaids, ka vairākums stiprā dzimuma pārstāvju vēl bērnībā nostiprināja domu par to, ka kopt sevi – tas nav `vīrišķīgi`. Viņi nes šo nastu visu dzīvi, tā arī necenšoties pārdomāt. Kad skaties uz akurātu, safrizētu un sapucētu vīrieti – sirds priecājas, jo vīrietim, kurš velta uzmanību savam izskatam un veselībai, nebūtu jārada sajūsma, tam vajadzētu būt normai.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019