Dzīves laikā mēs piedzimstam 7 reizes: kādā dzīves etapā mēs esam tagad?

Advertisement
Advertisement

Jūs ticat dzīvei pēc nāves? Ticiet nozīmībai, kas ir katram cilvēkam? Ka mēs ienākam šajā pasaulē, nevis vienkārši tāpat? Tad jums ir jāuzzina vairāk par to mērķiem, kurus uzliek mums dzīve. Ezotēriķi saka, ka mūsu dvēseles pārdzīvo 7 dzimšanas un katrā no tām, mēs izpildām noteiktu lomu. Izlasiet un nosakiet, kādā etapā jūs dzīvojat šobrīd.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: mail.ru
1. Zīdainis

Tiek uzskatīts, ka tā ir jūsu pirmā dzimšana. Jūsu dvēsele redz pasauli pirmo reizi. Jums viss liekas jauns un svešs. Cilvēki šajā dzimšanas etapā vēl nav atraduši sevi un savu nozīmību.

Katrs mēģinājums cieš neveiksmi, plāni netiek piepildīti.

Jūs esat līdzīgs zīdainim, kuru izaicina apkārtējā pasaule no pirmajām dzīves dienām. Šo etapu pārdzīvot ir ļoti grūti. Ja jūs jūtat, ka jums nekas nesanāk, viss notiek ar kļūdām, iespējams jūs atrodaties šajā etapā. Jums nav jāpadodas. Šis etaps pienāk tam, kuram vajadzētu paskatīties pasauli, sākt saprast, sagatavot sevi nākamajam etapam.
2. Māceklis

Otro reizi mēs piedzimstam mācekļa lomā. Dvēsele šajā gadījumā jau nebaidās no pasaules un ir iemācījusies to saprast. Šo etapu der nodzīvot, mēģinot iemācīties kaut ko: piemēram, saprast cilvēkus, to jūtas, sevi.

Jūsu dvēsele iemācās ko jaunu, krāj pieredzi.

Laiku vajadzētu pavadīt meklējot atbildes uz šiem jautājumiem: kas vada cilvēkus, kāds ir viņu rīcību iemesls, kā ar to rīkoties. Jūs uzzināsiet daudz interesantā ne tikai par citiem, bet arī par sevi.

Sagatavojaties, ka daži jautājumi īpaši uztrauks jūs. Šajā etapā jūs nemeklējat slavu un veiksmi, jūsu dzīvei ir jābūt veltītai apmācībām un nākamā etapa sagatavei.
3. Pētnieks

Tā ir jūsu trešā dzīve, vai otrā atdzimšana. Tagad, kad jūsu dvēsele ir sapratusi, ko gaidīt no dzīves un kas jums ir jāizzina, ir pienācis laiks apkārtējās pasaules pētniecībai.

Jūs iekaro jaunas idejas, jaunas domas, jaunas vietas un daudz cita jaunā.

Jums ir liela vēlme pētīt jaunas vietas? Jūs esat pārliecināts, ka pasaulē ir tik daudz neizzinātā, to ko vajag ieraudzīt un izzināt? Tad, jūs iespējams dzīvojat savu trešo dzīvi. Jūsu dvēsele atrodas unikālās pieredzes meklējumos, situācijas, kurām vajadzētu izmantot zināšanas, kas ir iegūtas no iepriekšējās dzīves.

Šī dzīve ir brīnišķīga ar to, ka piepilda jūs zinātkāro bērnu, bet dodoties jaunos sajūtu meklējumos, esiet jau iepriekš sagatavojuši plānu.
4. Mīlnieks

Šajā dzīvē jūs satiksiet savu mīlestību. Jūsu dvēsele jau daudz ir piedzīvojusi un redzējusi, tagad tā atrodas īstas mīlas meklējumos. Protams, arī citās dzīvēs jūs nepaliksiet bez partnera, bet īstā mīlestība atnāk tieši šajā dzīvē.

Jūs jau esat sapratuši, kāds ir nākamais solis - atrast piemērotu cilvēku.

Jūs esat apmierināts ar savu dzīvi, bet jums kaut kā trūkst? Vienīgais, kas var padarīt jūs laimīgu, - tā ir mīlestība? Ja uz šiem jautājumiem esat atbildējis apstiprinoši, tad visticamāk, jūs dzīvojat savu ceturto dzīvi.

Mīlestības meklējumiem vajadzēs daudz spēka, bet tikko kā to atradīsiet - tā paliks ar jums uz visiem laikiem. Jūsu partneris, acīmredzot ir atdzimis ceturto reizi un tikšanās ar jums - viņa balva par iegūto pieredzi un zināšanām iepriekšējā dzīvē.
5. Cilvēks, kurš ir sasniedzis virsotnes un veiksmi

Piektā dzīve vai ceturtā atdzimšana - tas ir laiks savākt visus akmeņus. Viss, ko esat uzzinājis, izjutis un atradi, tiks izmantots veiksmes sasniegšanai. Jūsu dvēsele ir mērķēta uz grūtību pārvarēšanu.

Jūs jūtat, ka atrodaties soli no veiksmes? Esat pārliecināts, ka jūs iegūsiet atzīšanu, kuru esat pelnījis? Jūs jūtat, ka tas ir tikai laika jautājums.

Tad jūs noteikti dzīvojat savu piekto dzīvi. Neuztraucaties, ja neesat vēl sasnieguši vēlamo veiksmi. Visam ir savs laiks. Tā noteikti atnāks.
6. Devējs

Iepriekšējās dzīvēs jūs esat ieguvis lielu pieredzi. Ir pienācis dzīvei atgriezt parādus. Jūs iedomājaties par palīdzību citiem. Jūs vēlaties parādīt cilvēkiem, kādā virzienā viņiem labāk kustēties un ko darīt.

Nesavtība - galvenā īpašība, kuru mums ir jāieaudzina sevī šīs dzīves laikā.

Jūs jūtat vēlmi kaut ko darīt citu labā? Jūs cenšaties izrādīt pastiprinātu palīdzību kādam, kas to pajautās? Jūs pirmajā vietā nostādāt to cilvēku vajadzības, kuriem ir nepieciešamas rūpes? Tad jūs noteikti dzīvojat sesto dzīvi.

Jūsu dvēsele ir gatava dalīties ar to, ko tā ir ieguvusi iepriekšējās dzīvēs. Šajā etapā jūs apmācīsiet citus, palīdzēsiet viņiem, dāvāsiet savu enerģiju un zināšanas. Balvā jūs saņemsiet laimi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019