Dzīves signāls, ko jūs tik ilgi gaidījāt: klāt ir pārmaiņu laiks!

Advertisement
Advertisement

No šīs dienas jūsu dzīve kardināli mainīsies!


Esat dzirdējuši izteicienu: “Ja dievs mums vēlas kaut ko pateikt- viņš vienmēr saka. Ar citu cilvēku, tekstu, zīmju palīdzību, ko viņš sūta?” Tā ir tieši tā zīme dzīvē, kas ir atbilde uz jūsu jautājumiem, lūgumiem un pārdzīvojumiem. Pirs sākt lasīt šo tekstu, padomājiet, un atbildiet sev godīgi uz diviem jautājumiem: vai patiešām esat gatavi? Vai patiesi esat gatavi mainīt savu pasauli uz labāku? Ja atbilde ir apstiprinoša - apsēdieties ērtāk, un sagatavojieties. No šīs dienas jūsu dzīve kardināli mainīsies. Uzreiz brīdināšu, tas nenotiks pēc burvju nūjiņas mājiena. Tās nebūs parastas, dažreiz pat sāpīgas pārmaiņas, kuras slāni pēc slāņa no jums noņems visu, kas sakrājies gadu laikā: pārliecības trūkumus, neapmierinātība ar dzīvi, un pats galvenais- neveiksmes. Ceļā uz to, lai sāktu dzīvot laimīgu un pilnvērtīgu dzīvi, jums būs jāapgūst vairākas mācību stundas. Un, nevis vienkārši izlasīt, bet iegaumēt no galvas, ietvert sevī, filtrēt caur sevi, lai nekad neaizmirstu, un nenomaldītos no pareizā ceļa. Gatavi? Veiksmi.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Mācību stunda 1

Jūs vienmēr būsiet dzīves vienādojuma daļa

Vai jūs to gribat vai nē, bet jūs nekad nevarēsiet būt veiksmīgs, pretstatot sevi pasaulei. “Es esmu labs- bet pasaule man visapkārt- slikta”. Tas ir vienkāršs infantilisms, maza un dusmīga bērna niķis. Ja jums apkārt ir cilvēki, apstākļi, kas ir negatīvi attiecībā pret jums, negatīvi jūs ietekmē – tātad jūs paši to pieļāvāt. Vainīgi nav vecāki, radinieki, valsts, ne tas gadsimts, bet jūs pats. Jo ātrāk jūs pieņemsiet šo domu, jo vieglāk jums būs virzīties tālāk.

Jūs neesat apstākļu upuris, jūs esat šīs dzīves scenārists. Un tā jums izdevās ne visai veiksmīga. Un jūsu spējos ir visu mainīt. Ticiet, es zinu, par ko rakstu. Visu mūsu dzīvē, izņemot nāvi, var mainīt. Galvenais ir uztvert šo mācību stundu: savu dzīvi, lai kāda tā būtu, jūs veidojat paši.

Dzīvot pakaļā (atvainojiet) vai dzīvot cienīgi? Visu dzīvi sūdzēties par visu un visiem, vai izrādīt gribasspēku, godīgi sev atzīties, ka visās kļūdās esat vainīgi paši un izmainīt dzīvi uz labāko pusi? Lemt jums.

Mācību stunda 2

Jūs varat atļauties kļūt par to, par ko vēlaties būt

Mūsdienu sabiedrība uzspiež mums stereotipus, lai kļūtu par veiksmīgu, jābūt ietekmīgiem vecākiem, daudz naudas, bagātam sponsoram, brīvam laikam un tā tālāk un tā tālāk...Kādas muļķības! Jā, es to jums saku- vientuļā māte, kas audzina bērnu bez jebkādas palīdzības, kura vēl gadu atpakaļ skaitīja santīmus, mēģinot tikt galā ar kolosāliem parādiem (mērāmiem tūkstošos), un ubagoju forumos, kas domāti mammām, lētu autiņbiksīšu meklējumos.

Pagāja gads. Man ir savs, pietiekami veiksmīgs bizness, kas attīstās (ne jau Amerikā, bet pie mums, postpadomju valstī), un es pārliecinoši skatos nākotnē. Un ziniet, kas man palīdzēja? Lai cik tas banāli neskanētu- strādāt, strādāt un strādāt. Līdz melniem punktiem acīs, līdz aizmirstībai un nezināšanai, kāda šodien ir nedēļas diena, vai esmu mazgājusi galvu, un vai esmu ēdusi. Cenšoties strādāt mazuļa īsajā dienas snaudas laikā, naktī, gandrīz līdz rītam.

Tāpēc, tagad skatos ar smaidu uz tiem, kas stāsta: “Es sāktu/izdarītu/ uzceltu/nopelnītu, bet nav laika/naudas/ paziņu”. Muļķības! Galvenais, kā viņiem nav- reālas motivācijas. Toties slinkuma papilnam. Tāpēc atceraties uz visiem laikiem: Jūs varat ļaut sev kļūt par to, par ko vēlaties, ja jūs strādāsiet savam sapnim. Sakostiem zobiem. Līdz sāpēm un asarām. Līdz neveiksmēm, kritumiem un nodevībai. Atkal un atkal pieceļoties, iet uz savu mērķi. Vai rāpot, ja notrieca tik spēcīgi, ka nav iespējas piecelties. Tikai tad jūs kļūsiet veiksmīgi.
Mācību stunda 3

Jūs esat savas personīgās realitātes radītāji

Bet, ievērojot mācību stundu Nr.2. Protams, bez ticības savam sapnim, bez galamērķa vizualizācijas, jūs varat mīņāties uz vietas, un starpposmu rezultāti var jums likties neticami milzīgi, vai arī, nokļūt pavisam citā vietā.

Atceraties vienreiz un uz visiem laikiem: nevienu neklausiet. Ne radiniekus, ne draugus, ne kolēģus, nevienu. Jums ir mērķis- ejiet uz to. Bet padomniekiem uzdodiet vienkāršu jautājumu: Kāpēc tu neizdarīji neko no tā, ko tagad iesaki? Kāpēc tu nemaini savu dzīvi, bet sēdi šajā mazapmaksātajā darbā/ ar vīru alkoholiķi/ bez jebkādām perspektīvām?
Ir lielisks zinātniski apstiprinošs stāsts par spaini ar krabjiem. Ja spainī ielikt krabjus, un viens no viņiem mēģinās tikt laukā, tad citi viņu vilks atpakaļ, tā vietā, lai palīdzot viens otram, kopā izkļūtu. Dzīvē ir tāpat.

Jums dos padomus visi, kam nav slinkums, ar “labiem nodomiem” šausminoties, ko jūs darāt ar sevi, ar tādu pelēku un labu dzīvi, brīnīsies, uz kurieni jūs mēģiniet izrauties, jo “mazajam cilvēkam nav iespējas sasniegt lielus augstumus”. Es arī došu padomu, jo man uz to ir tiesības; nospļaujieties uz visiem no augsta kalna, un turpiniet neatlaidīgi virzīties uz savu mērķi. Savādāk nesanāks. Godīgi. Tikai jūs zināt, par ko vēlaties kļūt, un ticat, jūs par tādu kļūsiet.

Mācību stunda 4

Aizmirstiet par bailēm

Jā, būs ļoti sarežģīti. Būs reāli bailīgi. No tā, ka jūs uzsākat pavisam jaunu savas dzīves lappusi. No tā, ka visi visapkārt kliegs: apstājies, neprāti, ko tu dari! Esiet godīgi pret sevi. Tas palīdz pārvarēt jebkuras bailes, kas nāk no ārpuses. Un aizmirstiet par bailēm par jebkurām neveiksmēm, un to, ka var nekas neizdoties, par to, cik spēka tas no jums prasīs. Vienkārši. Aizmirstiet.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:42Mārīte
bērnus dala, kā ā b o l u s - beidziet vien reiz s p ē l ē t i e s !
0 0 Vakar 17:24anete
Svaigu biešu sulu nemaz nedrīkst tā dzert, tai jānostāvas vismaz pusstundu! Kaktu dakteri tādi!
0 0 Vakar 08:15Ilona
Man ir 62 gadi ....Pilnībā piekrītu . Gadiem , kas rakstīts pasē , nav nozīmes . ....

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017