Efektīvi naudas rituāli katrai zodiaka zīmei

Advertisement
Advertisement

Zvaigznājs, kurā mēs esam dzimuši, ietekmē ne tikai mūsu raksturu, bet arī mūsu finansiālo veiksmi. Katrai zodiaka zīmei ir rituāli, ar kuriem jūs varat piesaukt labklājību.

 

Zodiaka zvaigznāji ietekmē cilvēkus, un astrologi ir atklājuši daudz faktu, pēc kuriem viņi var daudz pateikt par cilvēku, viņa raksturu un uzvedības īpatnībām. Lai naudas veiksme ienāktu jūsu dzīvē, izmantojiet efektīvus rituālus, kas jums atbilst pēc Zodiaka zīmes.

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns

Uguns stihijas pārstāvjiem ir grūti ietaupīt naudu, un netērēt to impulsīvai iegribai. Lai nauda pārtrauktu izplūst no jūsu kabatām, jums vajadzētu iekurt nelielu ugunskuru, iemest tajā dzelteno monētu un pateikt:

“Tā kā uguns apēd visu, dzīves dzirksti manī uztur, tas man piesaistīs naudu, tas mani neatstās bez finansēm.” Pagaidiet, kamēr uguns izdziest, atrodiet monētu un nēsājiet to kā talismanu.

Vērsis

Vērsis ir veiksminieks naudas jautājumos, taču bieži viņi palaiž garām iespēju ieguldīt līdzekļus izaugsmei. Lai palielinātu savu kapitālu, izmantojiet šādu rituālu. Vakarā, kad mēness ir skaidri redzams debesīs, izejiet ārā.

Ielieciet dažas monētas caurspīdīgā traukā, cieši pievelciet vāku un sakiet: “Mēnesis ļauj naudai augt, tas man palīdz. Kad Pilns Mēness paies, tā vairs nebūs neveiksmes ar naudu. “ Atstājiet trauku apslēptā vietā un no katras algas ielieciet tajā dažas monētas.

Dvīņi

Dvīņiem panākt finansiālu neatkarību bieži traucē viņu neizsīkstošā enerģija. Viņi pamet iesāktas lietas, nevis tās loģiski nobeidz. Varat palielināt iespēju naudas makam šādi: atrodiet skaistu gaišas nokrāsas spalvu, un uz dažām minūtēm ievietojiet to starp divām lielām naudas zīmēm. Izņemiet spalvu un sakiet: “Putns lidoja, spalva nokrita. Kas viņu atrada, tas atrada laimi. Ielieciet spalvu slepenā vietā mājās, lai tā piesaistītu bagātību.

Vēzis

Vēžiem palielināt savu bagātību traucē viņu nevēlēšanās dalīties ar ietaupījumiem un ieguldīt līdzekļus. Jūs varat mainīt savu attieksmi pret naudu un atklāt savu ceļu uz labklājību, izmantojot efektīvu rituālu.

Pirms naudas pārsūtīšanas uz banku sakiet:

“Es nešķiros no naudas, es ļauju tai augt, atdodu maz, paņemšu vairāk.” Nebaidieties laist finanses biznesā, lai monetārā enerģija pastāvīgi atjaunotos un jūs varētu nopelnīt vairāk.
Lauva

Lauvām ir grūtības ar naudu, jo viņi tērē lielāko daļu savu ienākumu par luksusa precēm. Samazināt šo aizraušanos jums palīdzēs rituāls. Paņemiet dārgu lieta, piemēram, rotaslietu, saspiediet to cieši savā plaukstā un sakiet:

“Nauda ir iztērēta, atpakaļceļa nav. Bagātību netaupu un pēc tam raudu. Nauda vairs nebeigsies, tiklīdz rotaslietu nēsāšu sev līdz. “

Apvārdoto rotaslietu biežāk nēsājiet sev līdz, īpaši, ja apmeklējat veikalus vai izstādes.

Jaunava

Jaunava bieži bloķē monetāro enerģiju, atsakoties tērēt naudu un vēloties to saglabāt. Pārtraukt finansiālas neveiksmes jūs varat šādi: dzelteno monētu ielieciet kabatā un turiet to tur visu dienu, pastāvīgi pieskaroties tai un izrunājot apvārdojumu klusi pie sevis. Mājās turiet monētu jūsu rokā un skaļi sakiet:

“Nauda gulēja, melnēja, cenu zaudēja. Es atradīšu monētas, notīrīšu, un laidīšu apgrozījumā. “ Jums būs vieglāk likt naudu lietā, zinot, ka jūs to iztērējat un ieguldāt kāda iemesla dēļ.

Svari

Svariem atrisināt problēmas ar finansēm traucē šaubas un ilga lēmumu pieņemšanu. Rezultātā viņi bieži vien palaiž garām lieliskus piedāvājumus. Šo situāciju var labot.

Laikā, kad Mēness ir augošā fāzē, ielieciet piecu centu monētu kreisajā kurpē un tā nostaigājiet visu dienu.

Vakarā, pirms ieiešanas dzīvoklī, sakiet: “Nauda staigāja ar mani, visas takas redzēja. Es pārkāpšu slieksnim un ienesīšu arī naudas veiksmi. “

Monētu atstāj kā talismanu un bieži to nēsā, it īpaši, ja jums priekšā darījumi vai tēriņi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas
0 0 Aizvakar 08:55ZUKS
NO SĀKUMA GRŪTI,BET KĀDS LEPNUMS UN PIEPILDĪJUMS KAD IZAUDZINĀTI.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019