“Es dzīvoju ar ļaunprātīgu vīrieti 9 mēnešus. Nē, viņš mani nesita, jo rīkojās daudz smalkāk…”

Advertisement
Advertisement

Šis stāsts ir par manu draudzeni, kura iekļuva nepatīkamā situācija mūsu visu acu priekšā: tuvu draugu, paziņu un vecāku. Visi viņas dzīves mīlas notikumi, lai cik dīvaini tas neizklausītos, notika tieši mūsu degungalā.


Viņa iepazinās ar satriecošu vīrieti, vismaz, mums visiem tā šķita. Viņš bija 7 gadus vecāks par viņu un aplidoja ar īpašu šiku: bieži zvani, sagaidīšana pēc darba ar milzīgiem ziedu pušķiem (ar tādiem, ka tikai spainī var ielikt) un obligāti, lai visi redzētu, pastāvīga uzmanība, pat līdz pasēdēšanai kafejnīcā kopā ar viņas draudzenēm (viņš “nejauši” braucis garām un nolēmis ieiet).

Raksta turpinājums - lapa #1
Tāda vīrieša uzvedība izsauc neticamu sajūsmu un pat baltas skaudības jūtas. Taču ar laiku mana draudzene sāka izteikt neapmierinātību, adresētu uzstājīgajam kavalierim: “Viņš man ir pilnībā nogriezis skābekli. Bez viņa es pat soli neuzdrīkstos spert.”
Lieta tāda, ka viņa nolēma piemeklēt darbu birojā (agrāk draudzene strādāja par ārštata darbinieku). Viņu, par lielu pārsteigumu mums, pieņēma elitārā kompānijā. Cerībā uz to, ka mīlošais vīrietis būs priecīgs par tādu brīnišķīgu vēsti, viņa vispirms paziņoja viņam: “Mīļais, iedomājies, kā man paveicās? No simta pretendentiem viņi izvēlējās tieši mani šim amatam!”
Taču viņa reakcija par dzirdēto bija nesaprotama un pilnīgi negaidīta. Nē, viņš nekliedza un nedusmojās, tikai auksti pateica, ka tādas kompānijas neiekārto darbā kuru pagadās no ielas, piedevām tik ātri. Un viņam, vai redziet, nepatīkami domāt par to, kā viņai izdevies pārliecināt šefu par tik ātru lēmuma pieņemšanu.
Tajā momentā vajadzēja aiziet no viņa, bēgt, cik kājas nes… Taču mana draudzene domāja, ka tas viss ir tikai neliels pārpratums, kuru var noskaidrot. “Viņš ir tik gādīgs un labs! Viņš vienmēr mani atbalstīja un bija sajūsmā par manu darbu.”
Drīzumā tāda skaidrošanās kļuva par ikdienu. Vēl vairāk, viņam patika to darīt naktīs, neskatoties uz to, ka viņa mīļajai vajadzēja jaunajā birojā ierasties 9 no rīta. Vēl vairāk, viņš modināja viņu ap trijiem naktī un “iedarbināja leijerkasti” tipa “Ko tu ar to domāji, kad teici, ka…” vai “Mums vajag apspriesties par kaut ko svarīgu…”
Pēc tādām sarunām viņai nāca miegs, atrodoties pie stūres, bet strādāja tikai ar ceturtdaļu spēkiem. Vispār apbrīnojami, ka viņu tad neatbrīvoja no darba. Reizēm nakts vidū draudzene zaudēja savaldīšanos un sāka kliegt par to, ka grib gulēt un nevēlas neko apspriest. Tad viņš ķērās pie viltības: imitēja sirds lēkmi, it kā viņa līdz tam viņu novedusi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019