“Es dzīvoju ar ļaunprātīgu vīrieti 9 mēnešus. Nē, viņš mani nesita, jo rīkojās daudz smalkāk…”

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Un šeit jau miegs vairs nebija ne prātā, jo viņš tā “baidījās nomirt”, ka nācās izsaukt ātros un līdz rītam turēt viņu aiz rokas… Tad meitene ātri saprata, ka labāk darboties pēc viņa noteikumiem un apspriest to, ko viņš vēlas apspriest. Tāpat viņa ievēroja, ka mīļotais pārāk smalki zināja par katru viņas sarunu un saraksti Tīmeklī.
Emocionālā vardarbība

Meitene centās pastāstīt tuviniekiem par savām aizdomām, bet viņai neviens nenoticēja, tajā skaitā arī es: “Kāda izsekošana? Kāda kontrole? Viņš vienkārši cenšas civilizēti noskaidrot attiecības.” Tas jau pēc viņu šķiršanās noskaidrojās, ka viņas dators bija tādā mērā piebāzts ar visādām spiegošanas programmām, ka pat pieredzējuši meistari neprata tās izdzēst. Bet jaunajā apgaismojumā, kuru viņš uzstādīja viņas dzīvoklī, tika atrastas īstākās noklausīšanās ierīces.
Pēc tā visa meiteni atbalstīja vecāki un viens tuvs draugs, kurš noticēja, ka visas viņas sūdzības nebija sieviešu fantāzijas augļi, bet murgaina realitāte. Mīļoto šķiršanās atgādināja kriminālā televīzijas raidījuma “Mīlestības cena” sižetu.

Romeo neveiksminieks dzīvoja viņas dzīvoklī un doties projām netaisījās. Nonāca pat līdz tam, ka pēc kārtējās attiecību skaidrošanas viņš mēģināja vannasistabā pakārties. Bet pēc neveiksmīgā suicīda gadījuma mūsu varonis uzlauza draudzenes elektronisko pastu un viņas vārdā aizsūtīja visiem paziņām vēstules ar ielūgumu uz kāzām.
Tas viņam šķita vēl par maz un vēlāk viņš aizsūtīja vēstījumu apmēram ar tādu saturu: “Man ir hepatīts, pārbaudieties, lūdzu, visi, kam bijusi ar mani saskare.”

Vārdu sakot, meitene vēl ilgi nevarēja nomierināties un pa ielu gāja tikai tuva drauga pavadībā, baidoties, ka bijušais mīļotais kaut kur viņai uzglūn. Taču tas jau bija atveseļošanās etaps. Blakus vienmēr atradās vecāki, viņas labākais draugs un labs psihologs.
Par tādiem vīriešiem nevar teikt “sit – ej projām”, jo murgs sākas tur, kur beidzas neredzamā iemīlēšanās robeža.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

2 0 13:47 07.03Elga
Atkal negatīvs par Mežāžiem, bet pilnīga patiesība !
3 0 10:08 07.03karls
PIlnīgas muļķības saturs šis raksts. Un kāds tam arī notic??!!
1 0 08:24 07.03jans
dvīnenes pilnībā atbilst rakstītam! nolādētas kuces!!!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019