Godkārība, mīlestība pret glaimiem, lepnums, egocentriskums… Bet mēs tik un tā mīlam Lauvas!

Advertisement
Advertisement

Cilvēkus, kuri dzimuši Lauvas zīmē, droši var saukt par veiksminiekiem. Tie ir cilvēki, kuri sevī harmoniski apvieno gan radošumu, gan sabiedriskumu, gan spējas patstāvīgai dzīvei.


Viņi prot veidot ilgtermiņa plānus un īstenot tos dzīvē. Turklāt, ambīciju ziņā viņi pārspēs katru. Lauvas – tie ir cilvēki, kuri cīnās par labākās Zodiaka zīmes nosaukumu. Kādas gan ir viņu galvenās īpašības?

Raksta turpinājums - lapa #1
Zodiaka zīmes Lauva raksturojums

Zodiaka zīme Lauva – no 23. jūlija līdz 22. augustam

1. Mīl siltumu un sauli

Ne velti viņi dzimst siltākajā gada laikā. Saule, prieks un līksmība – ir tas, kas Lauvām nepieciešams cauru gadu.

2. Draudzīgi

Uzticībā Lauvām grūti līdzināties, tāpēc tādiem cilvēkiem, kā likums, var noteikti uzticēties. Tomēr Lauvas ar visu to ļoti viegli apvainojas. Nodevību vai sliktu attieksmi pret sevi viņi nepacietīs.
3. Nedaudz ļaunatminīgi

Viņi labi atcerās jebkurus aizvainojumus. Ja kāds Lauvai nodarīs pāri, tad var dārgi par to samaksāt.

4. Prot dāvāt uzmanību un dāvanas

Lauvas dāvina dāvanas un velta uzmanību, neprasot neko pretī. Bet tāpat prot novērtēt to, ko saņem no citiem.
5. Jautri

Spontānie Lauvas dievina izklaidēties un līksmoties jebkurā diennakts laikā. Tāpēc labā kompānijā vienmēr ir jābūt šai Zodiaka zīmei. Ar viņu katra pulcēšanās kļūst patīkamāka.

6. Punktualitāte – nav viņu stiprā puse

Paredzēt brīdi, kad Lauva izdomās atnākt, nav iespējams, tāpēc iepriekš ieplānot viņa piedalīšanos ir ļoti sarežģīti. Toties, kad viņš beidzot izdomās ierasties, tie būs īsti svētki.
7. Labi jūtās vienatnē

Lauvai nav grūti būt par kompānijas dvēseli, bet viņš nebīstās palikt arī vienatnē. Pavadīt brīvdienas pie iemīļota seriāla kaķa sabiedrībā – pilnīgi adekvāta laika pavadīšana Lauvai.

8. Prot rūpēties

Katrs Lauva, kā īsts bara vadonis, rūpējas par visiem. Turklāt tas skar ne tikai viņa ģimenes locekļus, bet arī draugus. Nevari viens pats tikt galā ar problēmām – Lauva vienmēr palīdzēs.
9. Viņi labi izskatās

Lauvas iekšējā pārliecība ļauj viņam vienmēr labi izskatīties. Vēl vairāk, viņam blakus katrs izskatās drusciņ labāk.

10. Prot mīlēt

Kaislīgi mīlestībā. Jautājums par to, kāda Zodiaka zīme saderīga ar Lauvu kā ideāls partneris, ir pilnīgi nevietā. Viņi prot saskatīt un pavairot labāko katrā. Viņi ir pārliecināti par sevi, gādīgi un apburoši. Mīļoto dēļ Lauva ir gatavs uz visu, jo prot mīlēt pa īstam.
Pietiekoši atcerēties, cik Lauvu ir starp slavenībām: Madonna, Arnolds Švarcenegers, Napoleons, Useins Bolts, Koko Šanele, Miks Džagers, Stenlijs Kubriks, Nils Armstrongs, Vitnija Hjūstone…

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © gangnam.lv 2012 - 2019