Gredzens Jūsu Zodiaka zīmei + buramvārdi aizsardzībai!

Advertisement
Advertisement

Astrologi autoritatīvi apgalvo, ka pareizi izvēlēta rotaslieta palīdz noteiktas zīmes pārstāvjiem pastiprināt pozitīvās rakstura iezīmes un neitralizē negatīvās. Rotaslieta var kļūt par stipru talismanu, ja zina, kā ar to pareizi rīkoties.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Gredzens Mežāzim

Mežāži var būt vienaldzīgi attiecībā uz mūsdienu izsmalcinājumiem, bet viņi nepaies garām senām antikvariāta rotaslietām. Šīs zīmes pārstāvji tāpat novērtē modeļa lakonismu, tā uzticamību un atbilstību labākajām juvelieru tradīcijām, tāpēc atbilstošs varētu vienkāršas formas gredzens ar lielu ieliktu akmeni slēgtā ietvarā. Izvēloties greznumlietu, īpaša uzmanība ir jāpievērš akmenim, tā formai, krāsai un izmēram. Tas var būt reti sastopams kristāls vai neparasts dārgakmens vai unikāls dabas veidojums, kas ir iegūts no jūras dzīlēm vai kalnos.

Gredzens Ūdensvīram

Gredzens brīvību mīlošam Ūdensvīram atspoguļo visas viņa rakstura šķautnes. Pirmkārt, tam jābūt interesantam, izklaidējošam un ne īpaši dārgam. Otrkārt, tam jābūt novatoriskam pēc formas vai pēc satura - piemēram, ar akmeņiem, kas maina krāsu atkarībā no ķermeņa temperatūras un apgaismojuma. Treškārt, rotaslietai jābūt daudzfunkcionālai – piemēram, gredzens – pulkstenis, gredzens- termometrs, gredzens- hologramma. Neiet runa par kādu konkrētu akmeņu izvēli – Ūdensvīram patīk novatoriskie, oriģinālie risinājumi, kas atspoguļo individualitāti.

Gredzens Zivīm

Zivis, jutekliskas un noslēpumainas pēc savas dabas, ar īpašu pietāti izturas pret savām rotaslietām. Bieži vien viņas nēsā vienu un to pašu gredzenu, ar ko ir saistītas sentimentālas atmiņas. Šīs zīmes ūdens daba parādās izvēloties gredzenu – tas var būt gredzens ar nenoslēgtu loku vai gredzens ar ovālu formu, stilizēts gliemežvāks, vai jūras vilnis.
Zivīm jāizvairās no gredzeniem ar asām šķautnēm. Akmens vēlamā forma - sastingušas lāses formā (kabošons). Zivīm domātajos gredzenos ir labi caurspīdīgi akmeņi maigos ūdens toņos, kas maina krāsu mainoties gaismai. Tāpat, piestāvēs pērles, koraļļi, perlamutrs sudrabā vai baltajā zeltā.

Gredzens Aunam

Auna zīmes pārstāves ļoti impulsīvas un kustīgas, viņas vienmēr atrodas kustīgas. Viņām patiks gredzens ar lakonisku formu no balta metāla ar ieliktu dārgakmeni - briljantu, cirkonu. Tāpat, piestāvēs caurspīdīgi akmeņi dzeltenā un sarkanā tonī, kas piestiprināti ar ķepiņām. Kopējā visu rotaslietu doma šai ugunīgajai zīmei - kvēlojoša akmens dzirkstelīte uz mierīga metāla fona.
Gredzens Vērsim

Šai zemes, materiālistiskajai zīmei jāizvēlas vislabākie juveliermākslas paraugi. Viņas neiekārdina lētas viendienītes vai šaubīgu meklējumu rezultāti. Īpašu mīlestību Vērši izjūt pret zaļas un zilas krāsas akmeņiem - smaragdu, zilu topāzu, tirkīzu.

Gredzens Dvīņiem

Gredzenam dinamiskajiem un nemierīgajiem Dvīņiem ir jābūt nedārgam, bet tam ir jāatšķiras ar izsmalcinātu dizainu. Viņai piestāvēs mūsdienu fantāzijas firmas – šļaksti, komati, svītras, kā arī, nopietnas avangardiskas līnijas ar lieliem akmeņiem.

Dvīņi mīl kustību, kas var atspoguļoties viņu rotaslietās. Tas var būt gredzens, sastāvošs no vairākām šaurām detaļām, kas sastiprinātas savā starpā (gredzens - nedēļa) un gredzens ar kustīgu piekariņu piliena vai ķēdītes formā.

Gredzens Vēzim

Maigie un sapņainie Vēži izvēlas rotaslietas, kas līdzīgas viņiem – mierīga, gluda, plūstoša forma. Juvelierizstrādājumu akmeņiem nedrīkst būt spīduma - tas atbaida Vēžus, izraisa viņos iekšējo nemieru. Tiek dota priekšroka matētiem, neapstrādātiem akmeņiem - opāls, pērles, korallis, mēnessakmens.

Vēžiem nav vienaldzīgs sudrabs un baltais zelts. Gredzenos derēs noslēgts stiprinājums, kā arī stiprinājums uz kājiņām. Nevajag izvēlēties gredzenus ar akmeņiem bez ietvara, jo Vēža zīmes pārstāves dod priekšroku noslēgtām telpām.

Gredzens Lauvai

Šīs saulainās karaliskās zīmes pārstāves rotaslietās novērtē to cēlo izcelsmi un neatkārtojamību. Tāpēc, kaut vai reizi dzīvē ir vērts tērēties, lai pasūtītu gredzenu pie prasmīga juveliera vai arī iegādāties rotaslietu, kas ir izgatavota mazā partijā.

Lauvas mīl demonstrēt rotaslietas, kuras ir mantojušas. Īpašu vērtību Lauvas acīs iegūst gredzens, kam ir dāvinājuma uzraksts,sens gravējums vai monogramma. Šai zīmei vēlami izteiksmīgi, spilgti akmeņi - briljants, rubīns, dzintars, dzeltenais citrīns.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Vakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 Aizvakar 17:55ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017