Iedvesmojoši un patiesi dzīves paši svarīgākie vārdi

Advertisement
Advertisement

Bieži vien mēs runājot ar kādu cilvēku pasakām daudz interesantus vārdus un teikumus, kuri nāk ārā no zemapziņas, tikai vēlāk pārdomājam, ko esam pateikuši. Eksistē pāris svarīgākie vārdi mūsu dzīvē, kuri ir galvenie priekš mums. Vārdi, kurus jūs paskat, māca jūs, ja jūs sekojat līdzi tam, ko jūs vēlaties ar to pateikt.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.ua
Pozitīvisms

To ko jūs domājat, par ko koncentrējaties un ar ko ielencat sevi, beigās veido jūs. Izvēlieties dzīvot ar pateicību par mīlestību, kura piepilda jūsu sirdi, par pasauli, kura dzīvo dziļi jūsos, dēļ cerības balss, kas čukst, ka viss ir iespējams. Tieši tagad apstājies un pasaki: `Viss par ko es domāju un par ko pateicos dzīvei, es ņemu līdz`.
Pacietība

Ar laika palīdzību un pacietību Visums pamazām pārvērš jāņtārpiņu par tauriņu, smiltis par pērli, bet ogles par dimantiem. Tev arī ar savu dzīvi vajag strādāt, tā kā turies. Tieši dēļ tā, ka vēlamais nenotiek tagad un uzreiz, nenozīmē, ka tas nenotiks nekad.
Drosme

Nav iespējams dzīvot, nekļūdoties, tikai ja jūs dzīvojat un esat uzmanīgs pilnīgi visā (bet šajā gadījumā jūs nedzīvojat, jūs eksistējat). Nevar vienmēr gaidīt ideālus laikus, dažreiz vajag saņemt drosmi un lēkt. Dažreiz viss, kas jums ir vajadzīgs, tās ir divdesmit sekundes trakas drosmes, tikai divdesmit sekundes neērtības un jūs redzēsiet, ka notiks, kas pārsteidzošs.
Mīlestība

Kad mīlestība ir jūsu ceļveža zvaigzne, jūs varat sasniegt jebkādas virsotnes, kalpojot pasaulei. Saņemties drosmi, lai stātos pretī tam, kam jūs ticat, tas ne vienmēr ir viegli, bet tas ir pilnīgi jūsu spēkos. Koncentrējaties uz to, kas padara jūs par to, kas jūs esat, kas izceļ jūsu labākās īpašības, kas dara jūs labākus, nekā jūs bijāt vakar un kas ļaus jūsu iekšējai gaismai iziet ārā.
Patiesība

Saki tikai patiesību, vai arī kāds to pateiks tavā vietā. Godīga dzīve veido dvēseles mieru, kas ir ļoti vērtīga. Nekļūstiet negodīgs un nesamierinies, ja savā ceļā satiec tādus cilvēkus.
Atzīšanās

Nekritizējat citus cilvēkus dēļ viņu trūkumiem, ja neesat gatavi runāt par saviem. Viss, ko mēs atsakāmies atzīt par sevi, agri vai vēlu liks par sevi zināt, turklāt tad, kad mēs vismazāk to gaidīsim.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:54Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
0 0 Aizvakar 11:28Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 Aizvakar 00:22Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019