Indiāņu horoskops pēc dzimšanas datuma

Advertisement
Advertisement

Mūsu dzimšanas datums nosaka visu dzīvi. Te nav nekā jauna. Bet izrādās, ka bez visiem ierastā zodiakālā horoskopa, pastāv vēl arī indiāņu horoskops. Amerikas pamatiedzīvotāji ticēja tam, ka katru cilvēku dzīvē vada dzīvnieks, kas dāvā viņam pārdabisku spēku.


Savu dzīvnieku var noteikt pēc dzimšanas datuma. Mēs pastāstīsim par indiāņu horoskopa 12 dzīvniekiem un par to, kā tie ietekmē cilvēka raksturu.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Totēma dzīvnieks pēc dzimšanas datuma

1. Ūdrs (20.01–18.02)

Cilvēkus, kurus dzīvē pavada ūdrs, ir ļoti pacietīgi, uzstājīgi un disciplinēti. Viņu talanti vienmēr ir saskaņā ar ambīcijām, un viņi ir paraugdarbinieki. Neieredz necieņu un ļoti viltīgus cilvēkus, jo paši ir lojāli.

Veiksmīga diena- otrdiena, bet skaitlis- 19. Laimīgā krāsa- violeta, tāpēc to ir svarīgi izmantot interjerā un garderobē.
2. Vilks (19.02–20.03)

Šīs personības ir ļoti neatkarīgas un mīl vientulību, lai gan paši ir lieliski ģimenes locekļi. Viņiem ir nepieciešama personiskā telpa pārdomām. Viņi ir godīgi un dāsni. Vienmēr tiecas uz veiksmi, bet neizmanto tam viltību un melus. Citos cilvēkos necieš augstprātību un krāpšanu.

Par labu dienu tiek uzskatīta ceturtdiena, bet laimīgais skaitlis - 3. Veiksmi nes sarkanā krāsa.
3. Ērglis (21.03–19.04)

Svarīgākās rakstura īpašības cilvēkiem , kurus dzīvē pavada ērgļa gars – mērķtiecība, gribasspēks un asprātība. Vuņu prāta potenciāls apbur. Viņi ir ļoti centīgi un enerģiski. Viegli ķeras pie vairākiem darbiem vienlaicīgi un visu noved līdz finišam.

Necieš lēnīgus un slinkus cilvēkus.

Laimīgais skaitlis viņiem ir 21, bet diena- piektdiena. Melnā krāsa nes veiksmi.
4. Bebrs (20.04–20.05)

Bebra aizgādībā cilvēki ir maigi, draudzīgi un labvēlīgi. Viņi mīl siltas attiecības un ļoti novērtē komunikāciju ar tuviniekiem. Viņi māk just līdzi un palīdzēt bez atlīdzības. Viņi neieredz rupjus cilvēkus un tos, kas ir atkarīgi no virtuālās pasaules, jo vērtē dzīvu komunikāciju. Starp viņiem reti sastopami intraverti.

Labvēlīga diena viņiem ir pirmdiena, veiksmi nes skaitlis 18. Laimīgā krāsa – pelēkā.
5. Alnis (21.05–20.06)

Galvenās iezīmes: enerģisks, kustīgums un uzmanība. Tie ir ļoti riskanti cilvēki. Viņi ir izlēmīgi un vīrišķīgi. Bieži sasniedz augstus karjeras pakāpienus, jo pieraduši ātri rīkoties. Kopēju valodu ar viņiem neatradīs skaudīgi un nicināmi cilvēki, kā arī meļi.

Laimīgā diena ir otrdiena, bet ar skaitli 11 ir saistīti daudz laimīgu momentu. Veiksmi pievilina baltā krāsa.
6. Dzenis (21.06–21.07)

Cilvēkus, kurus dzīvē vada dzenis, ir ļoti pārdomāti un viņiem ir laba intuīcija. Viņiem ir lieliska analītiskā domāšana, un viņi ir lieliski psihologi. Šie cilvēki ir ļoti mērķtiecīgi un ietiepīgi, kas dažreiz nospēlē pret viņiem. Viņi mīl būt uzmanības centrā, bet nekad neielaiž svešos savā iekšējā pasaulē. Neatzīst necieņu pret savu personu un melus.

Laimīgā diena- svētdiena. Veiksmi nes skaitlis 29. Ir vērts pievērst uzmanību bordo krāsai un visiem sarkanās krāsas toņiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 20:02Os
VID man tocna nepateiks ko pirksu pa skaidro naudu vai nepirksu.un kur to darīšu.sūkājiet ledu
0 0 Aizvakar 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019