Indivīda karma pēc dzimšanas gada daudz ko pastāstīs par tavu likteni.

Advertisement
Advertisement

Droši vien, tu esi kaut ko dzirdējis par karmu? Karma (pēc sanskrita - darbība, rīcība, rīcības auglis) – tā ir mācība par cilvēka reikarnāciju. Tibetā uzskata, ka dvēsele var iemiesoties cilvēka ķermenī līdz 9 reizēm.


Pieņemts uzskatīt, ka katrā jaunā dzīvē cilvēkam tiek uzlikti kādi karmiski pārbaudījumi, kuri skars dažādākās dzīves sfēras: mīlestību, veselību, darbu. Tādi pārbaudījumi cilvēkam tiek uzlikti katrā reinkarnācijā, neatkarīgi no tā, kā cilvēks ir uzvedies iepriekšējās dzīvēs.


Nesen es uzgāju ļoti interesantu informāciju par to, ka var uzzināt par cilvēka raksturu un noteiktām īpašībām, zinot kādā gadā viņš ir dzimis.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pareģojumi pēc gadiem

Budisti uzskata, ka cilvēka kārtējās iemiesošanās raksturojums ir Meva (tulkojumā – zīme vai dzimumzīmīte). Meva parāda, cik reizes tu esi parādījies šajā pasaulē, kāda karma tevi sagaida un, protams, cik dzīves tev vēl palikušas.


Noteikt Mevu ļoti vienkārši – atrodi tabulā savu dzimšanas gadu un skaties tam atbilstošu Mevu. Tagad tu vari uzzināt, kādas rakstura īpašības, slimības un seksuālās tieksmes ir tev karmiskas.
1. Меva 1

Ja tu apstājies pie šī punkta, visticamāk, tev ir nemierīgs un pesimistisks raksturs. Iespējams, ārēji izskatās, ka tu esi atklāts un draudzīgs cilvēks, bet iekšā sēž ietiepīgs bērns. Vairākumā gadījumu tu viegli pielāgojies situācijai, bet reti mēģini kaut ko mainīt.

Dzīves procesā var rasties problēmas ar alkoholu vai narkotikām. Pievērs uzmanību nierēm, urīnpūslim, dzemdei, ģenitālijām – tās ir slimīgas zonas un ar tām jābūt ļoti saudzīgiem.

Tev mēdz būt tieksme uz strauju garastāvokļa maiņu un depresiju. Nelabojams romantiķis – tas redzami nav par tevi, bet tev ir asa vajadzība pēc mīlestības.
2. Меva 2

Uz tevi attiecas Меva № 2? Tad tu tiešām esi draudzīgs cilvēks, kuram agresīva uzvedība ir sveša. Reizēm tu esi ambiciozs, bez iniciatīvas, bet sīkumains līdz nelabumam. Tu neesi līderis, bet esi lielisks darbinieks, kurš prot strādāt komandā. Veiksmīgākais vecums priekš tevis - 45-47 gadi.

Tu esi saldummīlis un tāpēc tev ir tukla miesasbūve. Starp karmiskām slimībām ir muguras, ādas, zarnu trakta, asins slimības. Attiecībās tu esi ļoti uzmanīgs pret partneri. Vairāk vadies pēc jūtām nevis domām. Materiālais stāvoklis vidējs.
Esi uzmanīgs: spēlēšana biržā ir postoša, azarta spēles izputinās un var novest vai nu pie pašnāvības, vai pie vardarbīgas nāves, vai pie ieslodzījuma. Vēlamais nodarbošanās veids saistībā ar sabiedrību, darbs ar cilvēkiem, kā arī ar darbu, kas saistīts ar dabu, lauksaimniecību, piemēram.
3. Меva 3

Tu nebūt neesi memmes dēliņš. Tāds cilvēks kā tu agri kļūst pieaudzis un ātri pamet vecāku mājas sava ceļa meklējumos. Raksturs neatkarīgs, vienmēr jauns un optimistisks.

Tu esi ļoti ietiepīgs un neiecietīgs cilvēks, bet tas ar uzviju kompensējas ar tavu pozitīvismu un labvēlīgo enerģētiku. Grūti samierināties ar apstākļiem. Veiksmīgākais vecums – no 34 līdz 38 gadiem.

Dzīvo vienai dienai, daudz pacēlumu un kritumu. Ātri tērē visu, ko nopelni un nepavisam netiecies krāt naudu. Tev ir lielisks augums, esi spēcīgs un darbīgs, bet pēdas ir vājas un problēmas ar nerviem.

Ir problēmas ar atkarībām, īpaši ar narkotikām. Ja iemanto šo paradumu, tad uz visiem laikiem. Darbam ir ideālas tās sfēras, kur iespējama pašizpaušanās: skolotājs, orators, rakstnieks, muzikants.
4. Меva 4

Tu esi samērā pozitīvs cilvēks, bet tev reizēm ļoti traucē bailes un gribasspēka trūkums. Pēc dabas tu esi ievainojams un ļoti labsirdīgs. Ideāls vecums tev – līdz 38 gadiem.

Ķermeņa uzbūve vāja, piere liela un augsta. Augsta iespējamība inficēties ar dažādām slimībām. Vāja elpošanas sistēma un zarnu trakts. Sievietēm ar tādu karmu bieži mēdz būt problēmas ar dzimumorgāniem.

Ārēji tu esi ļoti skaists un pievilcīgs. Tu esi no tiem bērniem, kuri ātri kļūst pieauguši. Tomēr tev ir grūti izveidot noturīgas un ilgstošas ģimeniskas attiecības. Esi uzmanīgs, tā kā tevi ir viegli aptīt ap pirkstu un apzagt. Nauda un citas materiālās vērtības rokās ilgi nepaliek. Darbības sfēras ziņā vairāk labvēlīgākās ir svētku organizēšana, sabiedrības labā.
5. Меva 5

Tu esi galējību cilvēks: ļoti labs vai ļoti slikts. Un pareizs, un izlaidīgs. Un mērķtiecīgs un slinks.

Sarežģītākais periods tev iestājas 42 gados. Tev ir neparasti attīstīts pašsaglabāšanās instinksts. Ķermeņa uzbūve spēcīga, organisms pats atgrūž dažādas kaites. Tomēr pastāv nosliece uz audzējiem, drudžiem, hipertoniju, problēmām ar zarnu traktu un asinīm.

Tev ir ļoti svarīgi būt mīlētam un lai būtu pāris, tomēr tev ir tieksme dominēt. Veiksme – nav biežs tavs pavadonis, toties tu ātri atgūsties no zaudējumiem. Ir tieksme uz azarta spēlēm, kuru dēļ vari zaudēt visu. Ieteicama tāda darbības joma, kura paredz augstu stāvokli. Tieši tur tu realizēsi sevi pilnībā!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019