Intelekts nekad netiek nodots no tēva uz dēlu, nekad! Lūk, no kā vari mantot asu prātu.

Advertisement
Advertisement

Bērnu vienmēr salīdzina ar vecākiem un tuviem radiniekiem. Kuram ģimenē gan nav nācies dzirdēt par viņa līdzību brālim, māsai, vectēvam, tēvocim?


Bet ar ārējo līdzību viss nebeidzas. Laika gaitā izpaužas citas līdzīgas pazīmes: manieres, prāts, temperaments. Tas viss ir iespējams, pateicoties ģenētiskajai informācijai, kas tiek nodota bērniem no viņu vecākiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Ģenētiskā informācija

Bet tā tiek nodota arī nosliece uz slimībām. Ja vecākiem ir nopietnas veselības problēmas, vecāki, protams, uztraucas par iedzimtību, pārdzīvojot, cik vesels būs viņu bērns.

Iedzimtība ir cilvēka organisma spēja nodot ģenētisko informāciju pēcnācējiem, kas ietver gan raksturīgās ārējās īpašības, gan garīgās spējas.
No tēva intelekts dēlam netiek nodots. Meitai tiks apmēram puse no tēva garīgajām spējām. Tas izskaidro, kāpēc ģēnijam vīrietim ir ļoti parasti bērni. Bet ir arī labas ziņas: princips darbojas arī pretējā virzienā, tāpēc pat no visdumjākā vīrieša var piedzimt bērns - ģēnijs.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 15:53Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.
0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017