Interesanti fakti no ģenētikas pasaules. Lasīt gan vīriešiem, gan sievietēm!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Foto: reafan.ru
Ko mēs par viņu zinām?

1. Tas turpinās gandrīz 30 gadu garumā - no 50 līdz apmēram 75.

2. Atšķirībā no iepriekšējiem pieņēmumiem, fiziskās un intelektuālās cilvēka spējas, ja tās tiek pareizi uzturētas nemazinās un paliek, katrā gadījumā, ne sliktāk, un dažos gadījumos pat labāk, nekā jaunībā.

3. Potenciāli, tas ir pats labākais - kvalitatīvākais periods cilvēka dzīvē, jo apvieno sevī veselību, spēkus, dzīves pieredzi. ”Ja vien jaunība zinātu, ja vien vecums spētu” - tas vairs nav par mums. Pēc pēdējo gadu statistikas datiem, pats laimīgākais laiks dzīvē, tās virsotne pašlaik iestājas aptuveni 65 gadu vecumā.

4. Tiem, kuriem šodien ir 55-65 gadu, izdzīvo šo periodu pirmie cilvēces vēsturē. Agrāk tā vienkārši nebija, jo cilvēki daudz agrāk novecoja.

5. Tuvākā desmitgadē cilvēki vecumā no 50-75 gadiem kļūs par galveno vecumu grupu uz planētas.
AR KO ATŠĶIRAS DZĪVE PĒC 50 NO IEPRIEKŠĒJĀS DZĪVES?

Ar to, ka kā dzīvot pēc 50 mums neviens nemācīja!

Zīdaiņa vecumā mūs gatavo bērnībai, bērnībā - jaunībai, bet jaunībā mēs pavadām desmitiem stundas, gatavojot sevi vecuma pārbaudījumiem. Un tikko mēs pārejam 50 gadu robežu, mums vairs nav nekādas izpratnes, kā dzīvot tālāk.

Te nav nekā neparasta. No kurienes šīm zināšanām rasties, ja mūsu vecuma paaudzei 50 gadi jau tika uzskatīti par vecumu, tālāk dzīvot vairs nebija paredzēts, tālāk bija paredzēts sākt mirt.

Mēs reti apzināmies, ka tā dzīves programma, kuru mēs dzīvojam, patiesībā ir no iepriekšējām paaudzēm ielikta. Tieši iepriekšējās paaudzes rada tās grāmatas, filmas, izglītības sistēmu, kura bērnībā un jaunībā formē mūsu izpratni.

Bet iepriekšējām paaudzēm nebija nekādas izpratnes par dzīvi pēc 50 tā vienkāršā iemesla dēļ, ka 50 gadiem dzīves vispār vairs nav. Tādēļ arī nav viņu ieliktās dzīves programmas, kuru mums no viņiem saņemt mantojumā.

Pēc dažādām statistikām, tiem, kuriem pašlaik ir 50-55 vai aptuveni šis vecums, vecums iestāsies 80 gados. Tas ir ļoti, ļoti patīkami, protams. Mums vienkārši uzdāvināja veselus 25 gadus papildus aktīvas un piepildītas dzīves. Problēma ir tajā, ka kā lietot šo dāvanu mums neiemācīja. Rezultātā, pārejot 50 gadu robežu, un nezinot piekrītot priekšlaicīgam vecumam, mēs riskējam pazaudēt veselus 25-30 gadus, kuri - bez pārspīlējuma - varētu būt labākie mūsu dzīvē.

Nezaudējiet šo laiku veltīgi! Pēc tam to nožēlosiet!

Ja jums ir aiz 50, tad jums šodien ir pieejams viss: jaunas aizraušanās, jauni prieki un iespaidi, jauna karjera, jauna mīlestība, jauni ceļojumi. Turklāt šo dzīves iespaidu kvalitāte ir daudz augstāka, nekā bija pieejama zaļā, nemākulīgā jaunībā vai ar pienākumiem noslogotā briedumā. Urā! Ja dzīvot, tad dzīvot!

Patika? Dalies ar draugiem!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 08:14 09.11Aivars
Sūds kaut kāds!
0 3 19:02 08.11anita
Neatbalstu šādu naudas šķēdēšanu atdodiet slimajiem bērniņiem viņu ārstēšanai neviss priecājaties kad citiem nav priekš zālēm.
1 0 11:51 08.11gunārs
Tā ir neārstejama slimība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017