Izskaitļo savu karmisko parādu pēc dzimšanas datuma un uzzini, kas tu biji iepriekšējā dzīvē.

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Lietojot doto formulu, aprēķināt karmisko parādu grūtības neradīs. Bet kā gan atšifrēt savu likteni? Priekš tā mēs atkal vērsīsimies pie numeroloģijas, kura paskaidro, ko nozīmē katrs karmiskais skaitlis. Tāpat var aptuveni noteikt, kas cilvēks bija iepriekšējā dzīvē.

Pirmais līmenis

Šiem cilvēkiem lemts nodarboties ar parastām zemes lietām. Visi mēģinājumi mainīt pasauli ne pie kā laba nenovedīs, tāpēc izvairies no rakņāšanās sevī.

11
Acīmredzami iepriekšējā dzīvē tu izdarīji noziegumu vai nodevi tuvus cilvēkus. Dzīves ceļā būs daudzi šķēršļi. Atrast uzticamus cilvēkus nebūs vienkārši.

12
Тu biji prasmīgs intrigants, tagad maksā par saviem nedarbiem. Neiesaisties intrigās. Izvairies no dalības politiskās organizācijās, jo tas nenesīs panākumus. Var būt sarežģījumi ģimenē, savstarpēja necieņa, strīdi.

17
Iepriekšējā dzīvē tu biji nabadzīgs vīrietis ar daudziem kaitīgiem ieradumiem. Tagad tu nepaliksi vienatnē, bet dzīvē un karjerā tevi pavadīs veiksme.
Otrais līmenis

Šie cilvēki kļūs par paraugu, tāpēc tiem jāpievērš uzmanība intelektuālai un fiziskai pilnveidošanai.

20
Iepriekšējā dzīvē tu biji bagāts, bet to ieguvi negodīgā ceļā. Tagad tev nāksies attīstīt sevī cilvēkmīlestību un cīnīties ar pastāvīgām dzīves nedienām.

21
Тu agrāk smagi strādāji un visu dzīvi saglabāji uzticību vienai sievietei. Tev ir laba karma un visur pavada veiksme. Tu reti atpūties, bet ja slinkosi vēl mazāk, tad gūsi panākumus it visās lietās.

22
Iepriekšējā dzīvē tu biji nelaimīga sieviete no darbaļaužu vidus un dzīvoji no zagšanas. Tagad tev piemīt uzticēšanās un labsirdība, kuras izmanto apkārtējie. Esi piesardzīgāks.

23
Agrāk tu biji skaista, bet vientuļa sieviete. Tagad liktenis ir labvēlīgs pret tevi. Tu vari izveidot labu karjeru, atbilstoši pacenšoties.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 10:35 09.01Aa
Kas tas vīrietis īsti ir? Pēc visa lasīta izskatās ka Dievs. Visiem ir vienādas tiesības, lai viņš arī smaida kad aizmirsu ar draudzenēm tuset utt.
0 0 22:45 08.01Dimmy
Ar ķebli pa muguru "mammītei" un miers.
0 1 20:51 08.01Vecmeita
Sievietes gaida princi baltā zirgā , vīrieši šajā ziņā ir daudz pieticīgāki , viņiem nevajag princeses , viņiem pilnībā pietiek ar kalponi :)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019