Izskaitļo savu karmisko parādu pēc dzimšanas datuma un uzzini, kas tu biji iepriekšējā dzīvē.

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #3
24
Iepriekšējā dzīvē tu nodarbojies ar mākslu un biji stipras ģimenes daļa. Ja nedarīsi ļaunu, tavs dzīves ceļš būs viegls un laimīgs.

25
Тu biji dižciltīgas dzimtas sieviete, kuru ar varu izdeva pie vīra. Tagad tu proti mācīties no kļūdām un neatkārtot iepriekšējās neveiksmes.

26
Tev nācās būt par ārstu, kurš pieļāva liktenīgas kļūdas. Šajā dzīvē nāksies pārdzīvot ne mazums vilšanos. Apkārtējie centīsies tevi piemānīt, tāpēc esi uzmanīgs.

28
Iepriekšējā dzīvē tu izdarīji pašnāvību mīļota cilvēka dēļ. Tagad tev ir nemierīgs liktenis. Tu vēlies pretoties ne tikai sabiedrībai, bet arī katram pretimnācējam.

29
Agrāk tu nodarbojies ar netīrām lietām. Tagad tevi gaida ne mazums pārbaudījumi. Satiksi negodīgus cilvēkus uz katra soļa. Pacenties ātrāk atrast radniecīgu dvēseli, citādi vari visu dzīvi nīkt vientulībā.
Trešais līmenis

Šī līmeņa pārstāvjiem lemts mācīt citus cilvēkus, nodot viņiem savu pieredzi. Tāpēc viņiem daudz laika jāvelta apmācīšanai.

30
Iepriekšējā dzīvē tu cieti no nopietnas atkarības (alkohols vai narkotikas), turklāt pats būdams radošas profesijas pārstāvis. Tagad tava laime ir tieši atkarīga no tavas rīcības, tāpēc domā ne tikai par sevi, bet arī par cilvēkiem visapkārt.

31
Тu agrāk biji aktieris vai muzikants, bet šajā dzīvē tu vari kļūt par pazīstamu sabiedrisko darbinieku. Taču personīgajā dzīvē uz laimi cerēt grūti.

32
Тu biji ceļotājs, kurš tā arī nenodibināja ģimeni. Tagad tev ir labas iespējas izveidot labu karjeru. Tev ir daudz labu draugu un paziņu, bet pārstāj dalīties ar viņiem par saviem plāniem, citādi nepaliks iespējas panākumiem.

34
Iepriekšējā dzīvē tu biji karavīrs, kurš krita cīņas laukā, tā arī nepaspējis izveidot ģimeni. Tagad apmēram līdz 35 gadiem tu cīnīsies ar grūtībām, bet pēc tam viss nokārtosies. Tev izdosies kļūt materiāli nodrošinātam.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 15:46 28.12.2018Juu
Tagad sievai to rakstu paradisu urra
0 1 22:09 26.12.2018Donalds
Tieši tā, šīs cacas, kas šo izdomājušas, nemaz neapjēdz, ka sieviešu būtība ir kaut kas pavisam cits, bet nevis kā ubadzēm dzīvot no citu ziedojumiem un nevis iedomāties, ka visu var dzīvē dabūt ar pakaļas gorīšanu. Arī dāvanas nopelna par kaut ko, kaut arī tās nāk tikai no sirds, bet karma dzīvē apēd arī pašus čīkstētājus.
0 0 11:00 26.12.2018Ilga
Septītniekam sakrīt.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019