Izskaitļo savu karmisko parādu pēc dzimšanas datuma un uzzini, kas tu biji iepriekšējā dzīvē.

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
35
Iepriekšējā dzīvē tev nācās būt par skatuves zvaigzni, bet bez laimes personīgajā dzīvē. Tagad tevi gaida vilšanās un nodevība no potenciālo partneru puses. Ģimenē iespējamas problēmas ar atkarību alkohola vai narkotikām. Sargies arī dot naudu uz parāda, tā kā ir augsta iespējamība, ka to neatdos.

36
Agrāk tu biji cietuma uzraugs vai katordznieks. Tagad tev ir lemts dzīvē visu sasniegt patstāvīgi. Nav vērts gaidīt palīdzību no tuviniekiem. Pienācīgi papūloties tu varēsi izveidot labu karjeru.

37
Теv gadījās iegūt mīlošas mātes un lieliskas saimnieces reputāciju, tāpēc karmiskie parādi no iepriekšējās dzīves tev nav uzkrājušies. Tagad tev būs laime mīlas lietās un daudz labu draugu.

38
Iepriekšējā dzīvē tu neizbraucot dzīvoji klusā miestā un nodarbojies ar lauksaimniecību. Tagad tavā ceļā būs ne mazums problēmu, neuzticami draugi un grūtības biznesā.

39
Тu biji krāpnieks vai azartisks spēlmanis, kuru pastāvīgi pavadīja veiksme. Šajā dzīvē tev ir varens intelekts, bet vāja veselība.
Izskaitļot karmisko parādu pēc dzimšanas datiem nerada grūtības. Bet, zinot savu karmisko skaitli, var izskaidrot dažādus notikumus mūsu dzīvē, kuru izcelsme priekš mums agrāk bija mīkla.

Visos laikos cilvēki cenšās paredzēt likteni un vismaz nedaudz ielūkoties nākotnē. Budisti rod dzimšanas gada saistību ar noteiktu nolemtību dzīvē. Taču numeroloģijas pārstāvji uzstāj uz cilvēka likteņa atkarību no viņu piedzimšanas precīza laika.
Bet vai tad cilvēks nevar būt stiprāks par likteņa pavērsieniem? Mums taču vienmēr ir izvēles iespējas, kā rīkoties. Ko tad, ja tieši raksturs, neatlaidība un gribasspēks nosaka mūsu panākumus, bet likteņa lemtais realizējas dzīvē tikai tad, kad mēs pakļāvīgi peldam pa straumei? Kā tu uzskati?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

2 1 13:47 07.03Elga
Atkal negatīvs par Mežāžiem, bet pilnīga patiesība !
3 0 10:08 07.03karls
PIlnīgas muļķības saturs šis raksts. Un kāds tam arī notic??!!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019