Izskaitļo savu karmisko parādu pēc dzimšanas datuma un uzzini, kas tu biji iepriekšējā dzīvē.

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #4
35
Iepriekšējā dzīvē tev nācās būt par skatuves zvaigzni, bet bez laimes personīgajā dzīvē. Tagad tevi gaida vilšanās un nodevība no potenciālo partneru puses. Ģimenē iespējamas problēmas ar atkarību alkohola vai narkotikām. Sargies arī dot naudu uz parāda, tā kā ir augsta iespējamība, ka to neatdos.

36
Agrāk tu biji cietuma uzraugs vai katordznieks. Tagad tev ir lemts dzīvē visu sasniegt patstāvīgi. Nav vērts gaidīt palīdzību no tuviniekiem. Pienācīgi papūloties tu varēsi izveidot labu karjeru.

37
Теv gadījās iegūt mīlošas mātes un lieliskas saimnieces reputāciju, tāpēc karmiskie parādi no iepriekšējās dzīves tev nav uzkrājušies. Tagad tev būs laime mīlas lietās un daudz labu draugu.

38
Iepriekšējā dzīvē tu neizbraucot dzīvoji klusā miestā un nodarbojies ar lauksaimniecību. Tagad tavā ceļā būs ne mazums problēmu, neuzticami draugi un grūtības biznesā.

39
Тu biji krāpnieks vai azartisks spēlmanis, kuru pastāvīgi pavadīja veiksme. Šajā dzīvē tev ir varens intelekts, bet vāja veselība.
Izskaitļot karmisko parādu pēc dzimšanas datiem nerada grūtības. Bet, zinot savu karmisko skaitli, var izskaidrot dažādus notikumus mūsu dzīvē, kuru izcelsme priekš mums agrāk bija mīkla.

Visos laikos cilvēki cenšās paredzēt likteni un vismaz nedaudz ielūkoties nākotnē. Budisti rod dzimšanas gada saistību ar noteiktu nolemtību dzīvē. Taču numeroloģijas pārstāvji uzstāj uz cilvēka likteņa atkarību no viņu piedzimšanas precīza laika.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 07:55 17.12.2018Jānis
Kas ir atcēlis daudzskaitļa lietošanu, uzrunājot nepazīstamu cilvēku?
1 2 15:53 15.12.2018Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.
0 0 18:21 11.12.2018Ilze.
Palasiet par sociopātiem.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019