Izvēlēties savu akmeni, un uzziniet savas personības portretu!

Advertisement
Advertisement

Izvēlies savu iemīļoto akmeni, lai uzzinātu savas personības portretu. Vai jūs zināt, ka ne jau nejauši jūs izvēlaties savu akmeni un šī izvēle var daudz pateikt par jūsu personību kopumā? Daži cilvēki domā, ka ne mēs izvēlamies akmeni, bet viņš mūs izvēlas. Vai vēlaties uzzināt savas personības portretu? Tad izvēlieties akmeni, kas jums patīk vairāk nekā citi.

Raksta turpinājums
Foto: com.ua
1. Rubīns

Cilvēki, kas izvēlas rubīnu, ir neparasti spēcīgi cilvēki ar spēcīgu raksturu un gribu. Viņi ir ļoti aktīvi, pašpārliecināti un iet uz mērķi, neskatoties uz šķēršļiem. Viņiem patīk viss smalkais, skaistais, greznais. Šie cilvēki ļoti augstu novērtē mīlestību un mīlestības dēļ gatavi uz diezgan neprātīgām darbībām.

2. Smaragds

Smaragdi ir drosmīgi un zinoši cilvēki. Viņiem ir asas prāta un radošās spējas. Apkārtējie cilvēki novērtē viņu gudrību, spēju pamatot un saprātīgi spriest. Pirms jebkāda darba, smaragda cienītāji apdomā un apsver visu. Kopumā viņi ir veiksmīgi cilvēki, kuri zina, kā novērtēt katru dzīves mirkli.

3. Safīrs

Safīru mīl cēli cilvēki. Viņi ir neticami burvīgi pretējā dzimuma acīs un ļoti apņēmīgi. Viņi ir īsti draugi, un nevajag uztraukties, ka viņi tevi nodos. Safīru mīlētājiem ir nepieciešama uzmanība, tāpēc īpaši lepniem cilvēkiem ar viņiem ir grūti saprasties.

4. Ametists

Ametistu fani ir gudri un mierīgi cilvēki. Viņiem ir iedzimta īpašība nodotu savu mieru citiem. Dažreiz viņu miers un objektivitāte izskatās kā vienaldzība. Vismaz ārēji. Šie cilvēki mīl vientulību un mieru, viņi dievina ceļošanu.
5. Pērles

Cilvēki, kas izvēlas pērles, parasti ir atvērti un laipni. Pērles nav dārgakmeņi, bet ceļš, kurā tie no smalka smilšu grauda pārtop pasakainā pērlē, padara tās par vērtīgas un dārgas. Tie, kas izvēlas pērles, ir stipri, gaiši un izturīgi.

6. Akvamarīns

Akvamarīna fani ir patiesi un smalki cilvēki. Viņi zina, kā klausīties, atbalstīt un sniegt padomu. Tajā pašā laikā viņi ir enerģiski un vēlas jaunus iespaidus. Garlaicība ir tas, kas traucē viņiem dzīvot.

7. Dimants

Dimanti ir spēcīgi, apņēmīgi un lepni cilvēki. Viņi pieraduši visur izjust savu pārākuma sajūtu. Bet dziļumā viņi ir ļoti laipni un godīgi cilvēki, kuru dvēseli ir grūti saskatīt aiz ārējā spīduma. Viņiem ir dotības uz uzņēmējdarbību un oža uz izdevīgiem darījumiem. Šādi cilvēki skatās briesmām acīs un izvēlas piedzīvojumus.

8. Malahīts

Malahītu izvēlas emocionāli nobriedušie cilvēki. Viņi ir ”gudri kā čūskas” un tā ir iedzimta gudrība. Viņi viegli spēj atrast sarunu biedru, piesaistīt cilvēkus. Viņi viegli piedod apvainojumus, taču viņi var arī samelot ”cēla mērķa vārdā ”.

9. Granāts

Granātābolu pielūdzēji ir izturīgi, atjautīgi un ar iedzimtu intuīciju. Mīlestībā un jebkādās attiecībās viņi ir neticami kaislīgi un jutekliski. Tie ir cilvēki ar lielu gribu, milzīgu sirdi un ticību vislabākajam.

Patika? Iesakiet saviem draugiem!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

1 2 18:54 22.04Santaa
Ko tad pardod alkaholu lidmasinas,vai tad tas ir vajadzigs??Ir un bys vnmer kkadi individi kas radis problemas.Naw alkahols naw problemu
0 0 21:56 21.04Liliy
šis ir sūds.Hihihihihihi
0 0 21:37 18.04цум
цмици
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © gangnam.lv 2012 - 2019