Izvēlies aci – uzzini par sevi vairāk. Patiesi darbojas!

Advertisement
Advertisement

Cilvēka acis- dvēseles spogulis. Kad cilvēks uz mums skatās, acis izstaro viņa iekšējo enerģiju. To var sajust, redzēt, atminēt.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs piedāvājam Tev piedalīties testā lai noteiktu personības iezīmes. Paskaties uz attēlu un koncentrējies tikai uz enerģiju, ko izstaro katrs kvadrāts. Izvēlies to, kurš patīk Tev visvairāk, un paskaties zemāk rezultātus.
Tava izvēle Nr.1

Tu esi atklāts visam, ko piedāvā dzīve. Jebkuru šķēršļu pārvarēšana priekš Tevis- izaugsmes iespēja, pieredzes iegūšana un jaunu zinību apguve. Tu nebaidies riskēt, tāpēc ka vēlies izmēģināt visu. Un šī vēlme ir stiprāka par bailēm. Bet, komunicējot ar cilvēkiem, tu uzvedies mazliet rezignēti, nesteidzies dalīties ar savām problēmām, uzreiz izrādīt savas jūtas. Toties, vienmēr esi gatavs palīdzēt citiem grūtās situācijās.
Tava izvēle Nr.2

Tu mīli meklēt iemesla un seku saikni visiem Tev apkārtesošajiem procesiem un noskaidrot visus apstākļus. Bieži vien paliec vienatnē, lai to pārdomātu. Tavas intereses var būt ārpus vispārpieņemtajām interesēm. Tās ir specifiskas, tāpēc, reti kāds var atbalstīt Tevi. Tu esi spontāns cilvēks. Tavas smadzenes pastāvīgi pārslēdzas uz kaut kā jauna izzināšanu. Tas notiek tik negaidīti, ka pārējie nevar izsekot pārmaiņām, kas rodas Tevī.
Tava izvēle Nr.3

Jāsaka atklāti, Tu esi sarežģīts cilvēks, Cilvēki Tevi nevar izprast pilnībā, bet tie, kas mīl, gatavi pieņemt Tevi tādu, kāds esi. Tu esi mazliet ekscentrisks un pat traks šī vārda labākajā nozīmē. Tas izpaužas biežās noskaņojuma maiņās.
Tava izvēle Nr.4

Tu esi cilvēks ar saturu. Mīli lasīt un ceļot. Neskatoties uz Tavu konsekvenci izzināt jauno, attiecībās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem Tu esi pavisam cits. Pārsteigumi un pat intrigas - lūk, kas spēj noturēt Tavu interesi.
Tava izvēle Nr.5

Tu esi ļoti jutekliska personība. Ņem tuvu pie sirds vārdus un žestus, uz kuriem citi var nepievērst uzmanību. Bet, tas neliecina par Tavu vājumu vai nelīdzsvarotību. Tu tādā veidā ātri un droši tiec vaļā no negatīvām izjūtām. Un tālāk ej pa dzīvi labā garastāvoklī.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019