Izvēlies aci un uzzini, ko tas nozīmē! Uzzini savu iekšējo potenciālu.

Advertisement
Advertisement

Kādu aci tu izvēlējies?

 

Veca grieķu paruna saka: `Acis – dvēseles spogulis.1 Un daudzējādi tai ir taisnība, jo ar acu palīdzību uzzinām, mācāmies un pat iemīlamies. Redze iedarbina uzreiz visas cilvēka jūtas un tā ir acu lielākais svarīgums. Tomēr nav obligāti redzēt tikai ar acu palīdzību… Izvēlies aci, lai redzētu!

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Kad mēs runājam par redzi no maģijas viedokļa, ar to domājam daudzas lietas, kas nav saistītas ar mums pierastām sajūtām. Runa ir par garīgo redzi un par to, kā `redz` lietas mūsu astrālais ķermenis. Astrālā Redze ir vērtīgāka par parasto un tā ir mūžīga. Garīgās acis vienādi spējīgas kā svētīt, tā arī apburt vai nolādēt. Lūk, kāpēc mēs reizēm iesakām uzticēties savai iekšējai balsij: enerģija nav spējīga melot. Bet tagad piedāvājam izvēlēties vienu aci un ļaut acij izvēlēties tevi. Kura no tām spējīga ieraudzīt tavu dvēseli? Ar kuru no tām tu izjūti saikni? Izej šo testu pēc mēneša vēlreiz un tā rezultāts tevi pārsteigs!
1. Es esmu kaisle

Tevī deg kaisles liesmas, bet tavi instinkti trīsuļo un alkst pārtikas. Tev atkal un atkal gribas piedzīvojumus. Tu vēlies dzīvot tā, kā tev patīk un būt spontānam savā rīcībā. Tavs libido ir pamodies un tu tagad tiešām esi pārliecināts par saviem nodomiem un zini, ko vēlies no nākotnes. Un vēl tu noteikti dusmojies par kaut ko, kas noticis pagātnē un kas nekādi tevi nelaiž vaļā. Taču atveseļošanās atslēga atrodas piedošanā. Tajā pašā laikā uguns var gan dot dzīvību, gan ievest cilvēku nāvējošos slazdos. Tāpēc pārliecinies, ka tavi pamodušies instinkti tiek izmantoti labumam, ļauj ugunim apgaismot tavu ceļu!

2. Es esmu noslēpums

Pagātnē tu esi pielicis ne mazums pūļu, dzenoties pēc zināšanām. Taču šajā ceļā tu daudz ko ziedoji, lai kļūtu par to, kas esi šobrīd. Iespējams, tu zaudēji kaut ko vērtīgu, bet, lūk, tu esi – gudrs, stiprs. Kaut arī tu pagaidām to nesaproti, bet tagad tu esi daudz spēcīgāks nekā iepriekš. No otras puses, iegūtās zināšanas tagad var izmantot savu mērķu sasniegšanai. Un, pat ja tie jau ir citi, netērē zināšanas velti. Nospraud jaunus mērķus un valdi pār savu nākotni! Ir pienācis laiks attīstīties, parādi taču pasaulei, uz ko tu esi spējīgs!

3. Es esmu daba

Тava dzīves enerģija vienmēr ir bijusi daļa no dabas. Tagad tu to saproti labāk nekā jebkad agrāk. Tevi virza dabas gari un tu zini, ka tev pakļaujas viņu spēks un spējas darīt brīnumus. Šie brīnumi var mainīt apkārtējo dzīvi, tāpēc cilvēkus velk pie tevis, meklējot dziedināšanu.

Tava aura ir zaļo spēku caurausta un ļauj tev izstarot mieru un laimi. Izmanto zāļu maģiju, lai iemantotu šīs spējas. Atklāj priekš sevis sveķu, augu un zāļu īpašības, lai pilnībā atklātu savu potenciālu!

4. Es esmu īslaicīgā gars

Теv vienmēr gribas zināt vairāk par notiekošo, iekļūstot it visa apkārtējā būtībā. Tu to vien dari, kā uzdod jautājumu, kā varētu izveidoties dzīve, ja būtu izvēlējies citu ceļu. Reizēm tu esi pārāk stingrs pret sevi un tu esi ideālists. Bet dzīve ir dzīve un kaut arī tava tīrā dvēsele spēj cilvēkus nostādīt uz patiesā ceļa, tu jūties vientuļš, jo visu laiku šaubies par savu izvēli, motīviem un spriedumiem. Vienkārši sāc vairāk sev uzticēties!

Protams, tu pieļausi arī kļūdas un reizēm tās būs ļoti sāpīgas. Bet kurš šajā dzīvē nedara kļūdas? Ja mēs būtu ideāli, mēs šeit nepiedzimtu. Iemācies mīlēt sevi un uzticies savam iekšējam es!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 14:23Ilze
91.psalms
0 0 21:52 15.09Laura
nepareizi,bet labi ka sanāk jaunāka.
0 1 18:16 15.09Tamāra
jā,arī man nekas pareizi

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017