Izvēlies attēlu, un mēs pateiksim, kas tu biji iepriekšējā dzīvē

Advertisement
Advertisement

Izvēlies attēlu, un mēs pateiksim, kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē. Zīlēšana vienmēr piesaista cilvēkus. Ar tās palīdzību var ne tikai uzzināt nākotni, bet arī pagātni, gūt interesantas zināšanas, lai sasniegtu labklājību, un iepazīt sevi dziļāk.


Katrs attēls iedarbinās sesto prātu. Cilvēki ir pieraduši paļauties uz pamata maņām: redzi, dzirdi, ožu, bet tieši intuīcija bieži dod mums pareizo lēmumu. Vai jūs atceraties uztraukumus, kas jums bija pirms aizraujošiem notikumiem? It kā sirds sajuta pārmaiņas un mēģināja jūs brīdināt? Tā ir intuīcija, kas vienmēr palīdz mums saprast, kas notiek apkārt, izvēlēties pareizo virzienu un izvairīties no nepatikšanām. Ezotēriķi uzskata, ka ikviens var attīstīt savu intuīciju. Lai to izdarītu, jums ir jāmācās nekad neignorēt jaunās jūtas un emocijas.


Jums ir sešas dažādas bildes. Lai uzzinātu, kas jūs bijāt pagātnes dzīvē, pietiek vienu no tām izvēlēties. Nedomājiet loģiski un nemēģiniet uzminēt to, kas ir aprakstā paslēpts. Relaksējieties un atslēdzieties no ārējiem trokšņiem. Neatraujoties skatiet attēlus dažas sekundes. Sirds jums pateiks pareizo izvēli. Zemāk jūs atradīsiet katra attēla interpretāciju.

Raksta turpinājums
1. Iepriekšējā dzīvē tu biji gudrais un pravietis.

Jūsu eksistence tika pakļauta augstākam saprātam, kas palīdzēja jums noteikt notikumu gaitu. Jūs pieņēmāt cilvēkus, devāt viņiem vērtīgu padomu. Jūsu dzīvē nebija vietas aizrautībai un aizspriedumiem. Jūs bijāt gudrības avots, kas nācis no Visuma. Dāsnums un atvērtība bija jūsu galvenās īpašības. Jūs iztikāt ar mazumiņu un nezinājāt, kas ir skaudība, dusmas un citas negatīvas sajūtas. Tagad, lai izmantotu pagājušo gadu pieredzi, iemācieties izmantot savu sesto sajūtu. Tas palīdzēs jums novērst visas nepatikšanas un noteikti padarīs jūs par laimīgu cilvēku.


2. Jūsu iepriekšējā dzīve bija neparasta. Jūs bijāt pavēlnieks ejai no vienas pasaules otrā.

Jūsu spēkos bija sadalīt cilvēkus pēc to nopelniem vai negatīvām raksturīgām iezīmēm vienā vai otrā dimensijā. Pastaiga pa pasaulēm tika novērtēta ar zeltu, tāpēc jūs bijāt ne tikai gudrs, bet arī pasakaini bagāts.

Tagad šīs zināšanas jau gadsimtiem zaudētas, bet jūs joprojām varat sākt redzēt lietas, kas pieejamas izredzētajiem. Padomājiet, vai jūs redzējāt sapņus, kas pēc tam piepildījās vai ieguvāt jums vērtīgu informāciju? Varat izmantot daļu no iepriekšējās dzīves dāvanas. Lai to izdarītu, mēģiniet atcerēties tēlus, kas nāk pie jums sapņos.

3. Jūsu iepriekšējā dzīve ir saistīta ar mākslu.

Tu biji atzīts mākslinieks, kura šedevri bija izkliedēti visā pasaulē. Tas varētu būt gan mākslinieka aicinājums, gan slavens arhitekts. Jūsu dzīvē viss bija pakļauts skaistumam, un jūs varēja redzēt detaļas, kas nav pieejamas vienkāršajai cilvēka acij. Skaisti meistardarbi, ko jūs varat radīt reālajā dzīvē, ja jūs pārtrauksiet pretoties iekšējai dāvanai un sāksiet attīstīt savus talantus. Kas zina, varbūt, jūsos neatpazīts ģēnijs dzīvo un gaida, kad jūs sākat dzīvot tieši to dzīvi, ko liktenis ir sagatavojis jums.
4. Jūsu aicinājums pagātnes dzīvē bija precīzās zinātnes.

Jūs spējāt veikt analīzi un veikt precīzus aprēķinus. Jūsu smadzenes, tāpat kā dators, spēja radīt fantastiskus aprēķinus, uzreiz analizējot vairākus notikumus vai gadījumus. Un tagad, visticamāk, jūs aizrauj skaitļi, precīzi instrumenti un elektronika. Nav zināms, kā jūsu dzīve izveidosies, bet, ja jūs neievērosiet savu aicinājumu, jūs varat palaist garām attīstību, veiksmi, atzīšanu un bagātību.

5. Jūsu iepriekšējā dzīve bija saistīta ar zinātni.

Jūs bijāt skolotājs vai mentors, kurš rūpīgi nodod uzkrātās zināšanas nākamajām paaudzēm. Jūsos dzīvoja mācīšanas gars un spēja iemācīt tiem, kas jūs klausījās, visu, ko jūs pats zinājāt. Šādu dāvanu mūsdienu pasaulē nevar ignorēt. Jūs varat kļūt par līderi, aicināt cilvēkus sev līdz, dot viņiem zināšanas, cerību un dzīves veidu, kas ir pilns ar aizraujošiem pētījumiem. Esiet godīgi ar sevi un, ja jūsu aicinājums ir zinātnes pasaule, neignorējiet jūsu sirds impulsus.
6. Jūsu aicinājums pagātnes dzīvē bija atvērt cilvēkiem skatu uz nākotni.

Jūs varētu būt bijis pareģis vai menestrels, kas dzied dziesmās, kas pasauli sagaida. Jūsu sirds vienmēr precīzi redzēja cilvēku ciešanas un patiesi vēlējās palīdzēt viņiem tikt galā ar likstām. Iespējams, ka arī tagad jums ir ass sestais prāts, kas vienmēr palīdz jums izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem, paredzēt nelaimi vai labas ziņas. Nezaudējiet šo lielisko sajūtu un noteikti dalieties tajā ar citiem. Varbūt pamodinot dziednieka dāvanu, jūs varat palīdzēt cilvēkiem tikt galā ar slimībām.

Šī zīlēšana var palīdzēt jums atklāt savus talantus un spējas, lai izvēlētos vienīgo pareizo ceļu un izmantot savas zināšanas, lai sasniegtu panākumus jūsu mīļākajā lauciņā. Lai izpētītu nākotni un uzzinātu, ko Liktenis ir sagatavojis jums, jūs varat izmantot nedēļas taro prognozi. Precīzi izkārtojumi sniegs jums iespēju izvairīties no nepatīkamiem negadījumiem un atrast pareizo ceļu uz panākumiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
1 0 11:28 17.03Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 00:22 17.03Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019