Izvēlies ceļu un noskaidro savu personības raksturojumu

Advertisement
Advertisement

Testa rezultāti ir pārsteidzoši precīzi, lai izvēlētos precīzāko un atbilstošāko attēlu, kas raksturotu tieši tevi, vajag nedaudz atbrīvoties. Ieslēdz pievienoto video, nedaudz paklausies, atslābinies, kad jūties mierīgi, tad ķeries pie attēlu izvēles.

 

 

Avots: Littlechurchmouse

Raksta turpinājums - lapa #1
Izvēlies savu meža ceļu!
Relaksācijas video
Tu iekšēji esi maigs un pieklājīgs cilvēks. Tu izbaudi skaistas lietas, tu vislabāk jūties, kas šīs lietas tev ir apkārt. Tradīcijas un pagātne tev ir ļoti svarīga.

Izvēloties puķu ceļu, tas parāda, ka tev patīk lietas darīt bez steigas un apdomīgi, bet tevi noteikti mīt piedzīvotāja meklētājs. Tavā virzienā tuvojas, kas patīkams, tu uz to skaties ar bažām, bet esi iepriecināts par iespēju. Kā ziedi pavasarī, Tu drīz `uzplauksi`.

Tu mēdz daudzas lietas noklusēt, bet tev vajadzētu runāt skaļāk, lai tevi sadzird. Tev jāsaka, tas ko Tu jūti.
Tev patīk gūt jaunus piedzīvojumus, pieredzi un sajūtas. Tu esi dedzīgs tips un tev nepatīk spēlēt spēlītes. Tev ir spēcīgs raksturs, tu esi uzticams un nekad nemaldini draugus.

Akmeņu ceļš atklāj to, ka tev patīk izaicinājumi un tu neiebilsti pret cīņu. Tev vienmēr bijusi sajūta, ka kalna galā tevi gaida, kas patīkams un Tev ir taisnība. Turpini kāpt, cīnīties un tu nevilsies, jo esi jau tuvu saviem mērķiem.

Tava drosme ir spēka avots cilvēkiem, kuri ir Tev apkārt, tomēr ļauj viņiem ieraudzīt arī savu maigo pusi. Jums abiem Tas ir vajadzīgs.
Tev patīk izbaudīt savu laiku un domāt par savām lietām. Tev ir daudz jautājumu un Tu uz tiem meklē atbildes. Tu mēdz apmaldīties, bet tas tevī nerada apjukumu. Citi cilvēki baidās no klusuma un nezināmā, bet Tu to izbaudi.

Izvēloties vienkāršu meža taku, tas atklāj, ka esi intraverts un sevis meklējošs cilvēks. Dzīve Tev ir liels piedzīvojums. Tomēr ceļam nav redzamas beigas un Tu nezini, kas tevi sagaida nākotnē. Laiks notīrīt ceļu pa, kuru Tu ej un uzkāpt uz cita ceļa.

Tavs klusā klātbūtne ir nomierinoša, bet tev vajag vairāk satikties ar draugiem, jo tas tev patīk.
Tava iekšējā pasaule ir savdabīga ar labu humora izjūtu. Tev patīk jocīgas un unikālas lietas, tava dzīve ir krāsaina. Tev piemīt izcila priekšnojauta un šarms, kas patīk cilvēkiem, kuri atrodas Tev blakus.

Izvēloties baldahīnu ceļu, tas atklāj, ka tev labāk patīk skatīties uz augstāk un tālāk, nekā atrasties tur, kur tevi kāds bīda. Nākotnē tavās rokās var nonākt liela vara, tomēr tev tā nepatīk, lai gan tā nav tik slikta kā varētu likties.

Cilvēki no tavas vieglās un jautrās attieksmes smeļas enerģiju, bet parādi viņiem, ka vari būt arī nopietns.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019