Izvēlies vienu no 8 durvīm un ieskaties nākotnē

Advertisement
Advertisement

Tavs raksturs ir tava nākotne, bet bieži vien cilvēki paši nezin kādas īpašības viņiem piemīt. Pat ja tu netici psihaloģijai, horoskopiem vai citiem nākotnes pareģošanas veidiem, šis durvju tests tomēr ieskatīsies Tevī.

 

 

 

Avots: Littlechurchmouse

Raksta turpinājums - lapa #1
Tev patīk vienkārša dzīve un vienkāršas lietas tajā. Tev patīk klusums un daudz laika pavadīt vientulībā. Tikai savu tuvāko draugu vai ģimenes locekļu vidū Tu jūties patiesām brīvi. Tava nākotne ir laimes pilna, jo Tu zini, ko vēlies no savas dzīves. Tu izbaudi vienkāršību.
Tavs mērķis ir vairot savu bagātību, bet Tu apzinies, ka tas notiek ar smagu darbu. Izvēloties durvis ar trepēm, Tu raksturo sevi kā kalnā kāpēju, cilvēku, kurš vēlas sasniegt mērķus ar smagu darbu, virzoties uz mērķi soli pa solim, kamēr tas ir sasniegts. Tu nebaidies sasniegt virsotni, kā arī Tev patīk un Tu izbaudi pašu ceļojumu.
Tev jābūt ļoti piesardzīgam. Tavs ceļš ved nezināmā virzienā, bet tava piedzīvojumu kāre Tev atmaksāsies. Tu dosies tajā virzienā, kur būs redzamas brīdinājuma zīmes. Ūdens hidrants ir briesmu signāls, bet, kas Tevi sagaida aiz durvīm ir tikai minējumi. Ja pēdējā laikā tavi lēmumi ir riskanti, iespējams laiks piebremzēt un izdarīt piesardzīgākus lēmumus. Ja tavs ceļš ir riskants vai neticības pilns, Tev jāapzinās, ka vienmēr būs, kāds, kurš Tevi pieskata.
Ja izvēlējies šīs durvis, Tu esi gatavs cīnīties. Tavā dzīvē notiek cīņa, cīņa par varu vai paaugstinājumu darbā, Tu sevi motivē, lai sasniegtu mērķi un tas atmaksāsies. Sarkanā krāsa simbolizē varu. Pat asi zobeni tevi neaizbiedēs no tā, kas tavuprāt tev pienākas. Tev ilgu laiku bija liegta iespēja saņemt to, ko vēlējies, bet tagad, kad Tu pārvarēji šo ierobežojumu, Tu esi gatavs paņemt visu.
Ja izvēlējies šīs durvis uztraukumam nav pamata. Tu meklē lietas, ka Tevi nomierina, iespējams tevi sagaida nemierīgs ceļš profesionālā vai personīgajā dzīvē. Tev patīk, ja tev apkārt ir cilvēki, kuri Tev ir uzticami un mīl Tevi. Ja pēdējā laikā ir gājis grūti, rodiet mierinājumu tajā, ka zināt ko vēlaties. Tev patīk noteiktu mērķu izvirzīšana, bet Tev vajadzētu izvairīties no cilvēkiem, kuri mēdz `sašūpot laivu`.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 20:02Os
VID man tocna nepateiks ko pirksu pa skaidro naudu vai nepirksu.un kur to darīšu.sūkājiet ledu
0 0 Aizvakar 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019