Izvēlieties ēģiptiešu kārti, lai pareģotu savu nākotni!

Advertisement
Advertisement

Ēģiptiešu Taro ir viena no vecākajām, kas eksistē mūsdienās. MssNatural beauty apgalvo, ka ēģiptiešu Taro kāršu lasīšana ir okultisma izpratnes un pravietošanas mākslas veids.


Ēģiptiešu Taro tiek uzskatītas par reālākām nekā citi Taro veidi un tās ir vieglāk interpretēt. Senajā Ēģiptē tas piederēja pie lietu kārtības pareģot nākotni pēc kārtīm un ēģiptieši akli ticēja tam, ko saka kārtis.


Jūs vēlaties uzzināt, ko kārtis pastāstīs par jūsu nākotni? Jums ir tikai jāizvēlas viena no tām un jāizlasa rezultāts.

Raksta turpinājums
1. Imperatore

Imperatorei Izīdai ir divpadsmit zvaigznes uz galvas, kas simbolizē gada ciklu. Viņas krūtis ir sievišķības un mātišķuma pazīme, bet tas nebūt nenozīmē, ka jūs gaida grūtniecība. Uz doto brīdi jūs jau varat būt mīlošs tēvs vai māte, reizēm pat pārāk mīloši.

Kārts apakšējā daļā mēness puslokā, tā norāda uz auglības, uzplaukuma, izaugsmes un attīstības periodu visos jūsu dzīves aspektos.

Imperatore norāda uz to, ka jums ir īpaša misija un jūs esat laimīgs cilvēks. Kā arī to, ka jūs varat gaidīt bagātības vairošanos un pelnītu veiksmi jūsu smagajā darbā. Drīzumā jums iestāsies lielas laimes periods, optimisms un panākumi atnāks pie jums.

2. Mēness

Mēness spēcīgi iedarbojas kā uz dabu, tā uz cilvēkiem. Saskaņā ar seniem mītiem tas spēja pārvērst jebkuru cilvēku, atklājot viņa sliktākos instinktus.

Ar šīs kārts palīdzību jūsu kaislība ir paaugstināta, tai piemīt greizsirdība un ne tikai attiecībā uz savu partneru. Ja jūs tagad izjūtat aizvainojumu pret kādu, tad šīs kārts ietekmē tas var pastiprināties.

Mēness kārts jums saka, ka jums ir mierīgi jāapdomā, pirms risināt jebkādu problēmu, jo, neskatoties uz to, ka tas var garantēt jums panākumus, jūs neveltāt pienācīgu rūpību lēmuma pieņemšanai. Jūsu steigas dēļ jūs varat ciest neveiksmi. Esiet pacietīgi, lai ieraudzītu savas darbības rezultātu, jo tie atnāks ne tik ātri kā jūs to vēlaties.

Mēness var jūs arī brīdināt par cilvēku nodevību un divkosību, kuri vēršas pie jums pēc palīdzības. Taču, ja jūs ieklausīsieties savā intuīcijā, jūs spēsiet atklāt savus nelabvēļus un novērst neveiksmi.
3. Hierarhs

Hierarhs atveidots kā dievs Anubiss, Nekropoles valdnieks, dvēseļu un noslēpumu aizbildnis. Viņš ir tas, kurš piedalās tiesā pār cilvēku dvēselēm. Anubiss ir pazīstams arī ar to, ka viņš ir tas, kurš dvēseles ved uz to mūžīgo mieru vai uz to sodīšanu par grēcīgu rīcību, kas izdarīta savas dzīves laikā uz Zemes.

Ja jums ir nosliece uz ļaunumu un darāt sliktas lietas, jums būs mūžīgs sods bez žēlastības jūsu dvēselei, bet, ja jūs darāt labus darbus un jūsu sirds ir tīra, jūs gaida labklājība dzīvē.

Šī kārts jūs māca gudri novērtēt to, kas notiek jūsu dzīvē. Jūs zināt, ka katrai darbībai ir sekas un jūsu instinkts ļauj jums iegūt līdzsvaru un perfektu harmoniju.

4. Тriumfs

Šī kārts simbolizē cīņas beigas. Pēc ilgas cīņas jūs triumfēsiet un starosiet no laimes tāpat kā saule uz jūsu kārts.
Cīņas laikā, kurā jūs izlējāt ne mazums asaras, jūs neizjutāt neko un bijāt iekšēji kā miruši, bet tagad ir atgriezies jūsu patiesais ‘Es’, lai dzīvotu no jauna un rastu prieku un laimi sīkumos.

Šī kārts jums pareģo labus laikus, laimi, kā arī finansiālus panākumus. Galu galā jūs tiksiet atalgots. Un jūs neviens nevarēs apstādināt!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 13:43ANCE
Tātad: glāze sāļā ūdens pusstundu pirms brokastīm, tad 2,5 st. neko, tad atkal glāze ūdens, tad pusdienas, tad atkal 2,5 st. neko, tad atkal glāze ūdens u.tt.? Interesanti, nu dien......
0 1 18:27 19.07EMA
NAV KO ĒST NU KO
0 0 11:23 18.07Tu
Nelasiet šī 150 kilogramīgā cilvēka komentārus.... :)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017