Izvēlieties sievietes siluetu un uzziniet sava rakstura galveno īpašību!

Advertisement
Advertisement

Jums ir uzmanīgi jāpaskatās uz šo sieviešu siluetiem. Izvēlieties frizūru, kura jums šķiet vispievilcīgākā! Izvēlieties sievietes siluetu un uzziniet sava rakstura galveno īpašību!

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Spontanitāte

Tie, kuri izvēlās pirmo sievieti, raksturojas ar savu spontanitāti. Šie cilvēki saka visu, ko domā. Šie cilvēki ļoti saistīti ar savām vēlmēm un tādēļ viņi rīkojās pēc saviеm likumiem. Viņi neļauj nevienam teikt viņiem, ko vai kā darīt! Viņiem ir oriģinālas atbildes visam! Viņi ir ļoti draudzīgi un tiek novērtēti visās jomās.

2. Vienkāršums

Jums patīk klasika. Jūs esat vienkāršs cilvēks, kuram patīk miers un nelieli prieki. Jūs un visi tie, kuri izvēlās otro meiteni, - tie ir cilvēki, kuri zin, kā cienīt to, kas viņiem ir, kaut arī reizēm viņi var būt ambiciozi. Jūs zināt robežas it visam un cienat tās, bet noteiktos apstākļos jūs kustaties kā zivs ūdenī.

3. Drosme

Ja jūs izvēlējāties trešo siluetu, jūs esat drosmīgs cilvēks. Lai kur jūs ietu, jūs parādāt savu drosmi un savu vīrišķību. Jūs nebaidāties no tā, ko teiks apkārtējie, jums vajag tikai vienu: sasniegt savus mērķus. Tāpēc jūs esat tāds cilvēks, kuram galu galā vienmēr ir tas, ko viņš vēlās.
4. Izsmalcinātība

Тiе, kuri izvēlējās ceturto meiteni, tiešām ir izsmalcināti cilvēki. Viņiem patīk lietas ar stilu un gaumi. Nav tā, ka viņi būtu virspusēji. Viņiem vienkārši patīk kvalitatīvas lietas visos aspektos. Viņi parasti izbauda sarežģītus uzdevumus un viņiem patīk labi padarīti darbi. Viņi var būt sākot ar lieliskiem amatniekiem beidzot ar grāmatvežiem. Viņus visus apvieno gaumes sajūta.

5. Harmonija

Jūs mīlat šo dzīvi! Jūs neesat tas cilvēks, kurš meklē konfliktus vai strīdus.

Jums ir svarīgi būt harmonijā pašam ar sevi, bet pēc tam ar Visumu. Reizēm jūs varat būt ļoti jutīgs, bet jūs esat iemācījušies veltīt prioritāru uzmanību tam, kas tiešām ir svarīgs! Jūs esat tāds cilvēks, kuram patīk miers un ar kuru visi jūtās nepiespiesti.

6. Godīgums

Ja jūs izvēlējāties pēdējo meiteni, jūs zināt, ka esat ļoti godīgs cilvēks. Jums ir ļoti svarīgs jūsu patiesums. Jūs – esat tas cilvēks, kurš saka to, ko domā un jūs novērtējat, kad citi dara to pašu. Jums nepatīk glaimotāji. Ja kāds jūs piemāna, diezin vai jūs spēsiet uzticēties šim cilvēkam atkal.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 22:40 14.11mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 21:20 14.11mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 17:55 13.11ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017