Ja jūs audzināt dēlu, jums vienkārši ir jāzina. Katrs zēns iet cauri šīm trim ...

Advertisement
Advertisement

Bērna audzināšanas process nav vienkārša lieta, tas ir sarežģīts un ar daudzām niansēm. Netiek novērots, ka bērns augtu viens pats, bet jums tikai jārūpējas par lietderīgu uzturu un tīru kreklu, un tad vienu dienu bērns pamostas pieaudzis. Katrs vecāks zina, ka tas nedarbojas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Katru dienu bērns aug, viņš mainās gan pats, gan viņa garastāvoklis un enerģija. Tas notiek dažādos attīstības posmos, un zēni un meitenes ir atšķirīgas. Katra vecāka uzdevums ir atpazīt kad un kas bērnam vajadzīgs. Šodien pastāstīsim par zēnu attīstības stadijām un par to, kas viņiem visvairāk vajadzīgs katrā periodā. Tas ir ļoti noderīgi katram vecākam!

Kā audzināt zēnu

1. Pirmais posms - no dzimšanas līdz 6 gadiem

Šajā periodā bērna dzimums nav tik svarīgs, bērni ir zīdaiņi. Viņiem patīk, ja ar viņiem spēlējas un auklē uz rokām. Viņi vēlas vērot apkārtējo pasauli, to izpētīt. Šajā periodā katram bērnam galvenā loma ir mātei. Jā, un mātei šajā periodā ir daudz vieglāk apmierināt visas bērna vajadzības. Paši hormoni izraisa sievietes vēlmi būt kopā ar savu bērnu un pievērst viņam visu uzmanību.

Parasti zēna izglītošanai ir ļoti svarīga aktīva komunikācija, jo, lai attīstītu visas prasmes, viņiem nepieciešama palīdzība. Ja māte māca zēnu ar prieku un interesi, viņam ātrāk attīstītās komunikācijas prasmes. Bet, ja māte ir nomākta bērna pirmajos gados vai viņiem ir mazs kontakts, viņa zemapziņā parādās skumju aspekts, bērns sāk apšaubīt, vai viņa māte mīl.
Māte kļūst par zēna par pirmo mīlestības un mīlestības izrādīšanas modeli. Sākot no otrā dzīves gada, kad bērns sāk staigāt, mātei ir jānosaka viņu attiecību robežas. Ir svarīgi to izdarīt maigi, neaizvainojot bērnu.

Tēvam nevajadzētu būt arī malā. Šajā periodā vissvarīgākā lieta bērnam ir uzmanības centrā, jūtot, ka abi vecāki viņu mīl. Tāpēc viņš attīsta drošības sajūtu, ir primārās komunikācijas prasmes.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 37 minūtēmgunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019