«Ja jūs zinātu, cik draugu, kas piekopa veselīgu dzīves veidu, esmu apglabājis!»

Advertisement
Advertisement

Internetā ir milzīgs daudzums rakstu, kurus var apkopot sējumā, un kuros teikts, kā pareizi dzīvot. Cik cilvēku, tik daudz arī uzskatu, bet visi pretendē uz patiesību. Kā mums liekas, katram vajag izvēlēties to dzīves stilu un tos padomus, kas strādās viņa dzīvē, jo patiesības nav.


Fotogrāfe Svetlana Kazina pievērsa uzmanību šai tēmai un uzrakstīja ļoti simpātisku, kā mums likās, rakstu par to, kā tomēr dzīvot pareizi. Un mēs vēlamies to parādīt tev. Viss uzrakstīts ļoti vienkārši un pārliecinoši.


Tauta! Mani mīļie cilvēki! Jau sen vēlējos uzrakstīt šo rakstu. Bet, agrāk jūs man nenoticētu, bet tagad - īstais laiks. Un ar jautājumiem par šo tēmu mani ir apmētājuši.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Klausieties uzmanīgi!

1. Slimības nerodas no tā, ka ir slikta ekoloģija, ūdens netīrs, ēdiens ir no plastikāta un mēs maz kustamies. Nekādā gadījumā! Tas ir pirmkārt.

Slimības neatnāk tāpēc, ka jūs esat pilsētā vai laukos. Ticiet, cilvēka organisms- ideāla mašīna adaptācijai jebkuriem apstākļiem un ēdienam. Mēs, laucinieki, nevaram ēst jūsu pilsētniecisko pulverveidīgo ēdienu, dzert jūsu ūdeni un ostīt jūsu gaisu. Bet, ne jau tāpēc, ka tas viss ir netīrs. Bet, tāpēc, ka tas ir citādāks. Neierasts mūsu organismam.
Bet jūs pie mums kalnos, piedodiet, raustāties no mūsu avota un upes ūdens, no govs piena, jēra gaļas un visa cita, un no mūsu augstumiem un spiediena jūsu galvas krakšķ kā arbūzi. Bet (!) ne tur, un ne tur- nav labi! Vienkārši, mūsu dzīves vide - dažāda. Kalnos, tāpat, slimo, kā pilsētā, nomierinieties. Un, pilsētās arī ir ilgdzīvotāji.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 03:19mārīte
mazā mīļā Emma ('Kārkls')
0 0 Vakar 02:49mārīte
daudz no tā tiešām nezināju ?!
0 1 Aizvakar 07:42Gg
Ja tad notiek 3 dienas nedelā un ir lieliska veseliba,tad kas ir sr mani?Katru rītu man viņš staav un ilgi stāv,vartos gulta ka muļķis pusstundu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017