Ja pārvarēsiet šos 20 psiholoģiskos šķēršļus, dzīve pagriezīsies par 180 °

Advertisement
Advertisement

Dzīve pagriezīsies par 180 °, ja jums izdosies pārvarēt šīs psiholoģiskās barjeras. Viens no svarīgākajiem sasniegumiem cilvēkam - iet cauri dzīvei viegli, baudīt klusumu un mieru. Tas ir svarīgi, jo psiholoģiskais stāvoklis ietekmē reakciju un rīcību. Bezjēdzīgas idejas vai lietas apkārt cilvēkam velk to uz leju, izraisa garīgu barjeru rašanos, kas savukārt rada negatīvu enerģiju.


Patiesība ir tāda, ka cilvēki bieži vien paši sev uzstāda smagus psiholoģiskus šķēršļus. Un, lai iegūtu brīvību, mainītu dzīvi uz labo pusi, jums ir jāpārvar tās, jāatsakās no smagnējām domām.


Bet lai to izdarītu, jums jāsaņem drosme nebaidīties no pārmaiņām. Katram cilvēkam ir spārni, bet ne katram ir pietiekami daudz spēka tos iztaisnot un lidot. Daudzi atrodas tikai viena soļa attālumā no tā, uz ko tiešām ir jākoncentrējas. Bet, lai veiktu šo soli, ir nepieciešams apstāties un saprast, kas tieši neļauj jums kļūt laimīgam. Galvenais trauksmes un depresijas cēlonis ir domas par milzīgu daudzumu nevajadzīgām, nelietderīgām lietām.


Paša domu analīze ir tikai pirmais solis. Tas ir jādara sistemātiski visu dienu. Šeit ir 20 lietas, kas būtu jāaizmirst.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: org.au
1. Pieķerties lietām, it īpaši īslaicīgām. nedrīkst lepoties ar ieguvumiem, kas laika gaitā zudīs, labāk ir pateikties ”augstākiem spēkiem”, kas deva šos brīžus. Nevajag pieķerties lietām.

2. Pārtraukt justies vainīgam. No šādas domas pirmām kārtām jāizvairās, tās izraisa negatīvu.

3. Paškritika - pastāvīga darbību analīze izraisa emocionālu vardarbību. pastāvīga sevis linčošana novedīs pie nepieciešamības žēlot sevi un garīgas agonijas.

4. Atteikties no aizspriedumiem - aizspriedumi ir nopietna psiholoģiska barjera. Tas ir galvenais nopietnu attiecību drauds.

5. Jāatsakās no negatīvas domāšanas.

Tas bloķē pozitīvās domas, rada negatīvus viedokļus par visiem notikumiem, parādībām, kļūst par visu problēmu avotu.

6. Ir jāmācās izvairīties no impulsīvas domāšanas un jāsāk koncentrēties uz ilgtermiņa ieguvumu un attiecību efektivitāti. Tas attiecas ne tikai uz personisko, bet arī uz uzņēmējdarbības jomu.

7. Atteikties no vēlmes uzmundrināt citus. Šī attieksme nogalina iniciatīvu, kustību uz priekšu, veidojot mazvērtības kompleksu, liek justies nenozīmīgam.
Foto: miuc.org
8. Neturēt sevī aizvainojumus.

Tas ir postošs paradums, kas nelabvēlīgi ietekmē finansiālo labklājību un veselību. Zinātnieki ir pierādījuši tiešu saikni starp psiholoģiskām problēmām un daudzu slimību rašanos.

9. Atteikties no ierobežojošiem uzskatiem. Ar to palīdzību cilvēks rada barjeras sev, uzliek aizliegumus. Lai atbrīvotos no tā, katra situācija ir jāapskata no dažādām pusēm, lai atrastu ne tikai negatīvus, bet arī pozitīvus mirkļus.

10. Pārtrauciet darījumu atlikšanu uz rītdienu vai vēlāk. Nav vajadzīgs atlikt problēmu un uzdevumu risinājumu. Tas liek šaubīties par savām spējām un ir lieka laika tērēšana.

11. Atteikties no uztraucošām domām.

Tās nāk no apziņas dziļumiem un atraisa bailes, kas ir dziļi iekšā. Lai tās neitralizētu, jums vajadzētu pievērsties kaut kam labam, domāt pozitīvi.

12. Nepadodies emociju iedarbībai.

Bieži jūtas bloķē cilvēka prātu, veido vakuumu. Racionāls risinājums būs pārvarēt šīs problēmas, ātri atjaunot prāta kontroli pār jūtām.

13. Atbrīvojieties no negatīvām atmiņām. Šī negatīvā pieredze ir jāpaslēpj dziļi, pretējā gadījumā tā paralizēs, radot nopietnu kaitējumu.

14. Atbrīvoties no nevajadzīgām lietām. Jums ir jāapgūst māksla atmest nevajadzīgas lietas, tostarp arī cilvēkus. Ļaujiet bezjēdzīgajām lietām aiziet. Frāze ”bezjēdzīgi” izskaidro visu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019