Ja šie dzīvnieki jūsu dzīvē parādās bieži, ar jums sazinās ”no augšas”

Advertisement
Advertisement

Dzīvnieki – sūtņi, visiem viņiem šeit ir svarīgs mērķis.


Viņi soļo mums blakus un palīdz saprast pasauli, kurā mēs dzīvojam. No viņiem mēs varam daudz ko pamācīties. Svarīgi, lai mēs cienītu visas dzīvās radības. Senie cilvēki dzīvniekus vienmēr uzskatīja par svētiem, bet daudzi uzskatīja viņu uzvedību kā zīmi tam, kam bija jānotiek dzīvē.


Pievēršot uzmanību dzīvniekiem, kuri atnāk pie mums, mēs iedziļināmies enerģijas izpratnē, kura ir ap mums. Šie dzīvnieki var atnākt pie jums kā dzīvē, tā arī sapņos.

Raksta turpinājums - lapa #1
Lapsa

Lapsas atgādina, ka mums jāizskata cits piegājiens, kad runa ir par mūsu dzīvi. Jums vajag nokoriģēt to, kā jūs to dariet. Dažiem lapsa var atnākt, lai atgādinātu, ka jūs pārāk nopietni attiecaties pret lietām un jums vajag izklaidēties.

Vilks

Tas nozīmē, ka jums jāpievērš uzmanība apkārtējiem. Var nozīmēt, ka apvienošanās ar jūsu tuviniekiem – ir tas, kas jums jāizdara, lai izietu cauri savas dzīves nākošai nodaļai.

Taurenis

Taureņi atnāk, lai jums atgādinātu, ka jums vajag izmainīt vai atbrīvot jūtas, kuras jūs notur. Jums ir viss, lai to izdarītu.

Spāre

Tas nozīmē, ka jūs atrodaties uz pareizā ceļa un virzieties uz turieni, kur jums vajag. Tas ir atgādinājums par to, ka jūsu aizbildņi vēro jūs.
Foto: pbs.org
Mārīte

Tas nozīmē, ka jums, visticamāk, izdosies pavirzīties uz priekšu un sasniegt savus mērķus.

Zirneklis

Tas var norādīt uz to, ka gars cenšas nosūtīt jums vēstījumu. Bet var arī nozīmēt, ka jums vajag noskaņoties uz savu radošumu un sekot savām idejām.

Čūska

Tas ir atgādinājums par to, ka jums vajag pievērst uzmanību savām kaislībām un izdarīt atjauninājumus.

Ķirzaka

Jums vajag patērēt vairāk laika priekš sevis un pārstāt būt tik negatīvam. Ja jūs redzat daudzas ķirzakas, jūs esiet izlaiduši no sava redzeslauka savus mērķus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019