Ja tu draudzējies ar Vērsi, tas būtu jāzin! Viņi ir ideāli kaimiņi, draugi un laulātie, bet, ja…

Advertisement
Advertisement

Katra Zodiaka zīme ir unikāla un savdabīga. Un Vēršus var viegli identificēt, zinot dažas, tikai viņiem piemītošas iezīmes. Ieskaties, iespējams, starp saviem draugiem tu vari izcelt pašus uzticamākos, dāsnākos, ambiciozākos un jutīgākos? Ja tādi ir, tad tavā priekšā ir Vērši!

Raksta turpinājums - lapa #1
Izskatīsim 5 raksturīgākās Vēršu īpašības, kuras tiešām būs tev pazīstamas.

Kā saprast Vērsi

1. Viņi ir uzticīgi

Sīkas nesaprašanās vai strīda dēļ Vērsis no tevis nenovērsīsies. Viņam jūsu nesaskaņas ir tikai muļķīgi pārpratumi. Viņš būs blakus un būs atbalsts jebkurās grūtības, pat ja tu viņam to nelūdz. Kautrība neļauj viņam uzbāzties, bet, ja ir vajadzība pēc Vērša, tad viņš ar prieku sniedz palīdzību un atbalstu. Ar Vērsi var izrunāties, paraudāt uz pleca un saņemt pietiekoši daudz uzmanības un gādības.
2. Ar Vērsi vari būt tāds, kāds esi

Viņa lojalitāte ir milzīga. Un, ja Vērsis ir izvēlējies tevi, tad dievinās un paliks blakus, kamēr tu viņam nepateiksi, ka attiecības sevi izsmēlušas. Kā uzvesties ar Vērsi? Galvenais – neizliecies par kaut ko citu, esi pats. Par to viņš tev būs mūžīgi pateicīgs. Taču Vērsis nepiedos nodevību, tas viņam ir kā pasaules gals. Pat ja viņš pratīs piedot, pēc atkārtotas nodevības par Vērsi aizmirsti. Viņš pat nepaskatīsies uz tavu pusi. Noteikti un neatgriezeniski.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:27Antra
Pieredze var būt dažāda. Mēdz būt ari labi piemēri. Otram cilvēkam ir jājūt vai viņu mīl vai izmanto, izslēdzot savas jūtas, jo, kamēr rozā brilles cilvēks neredz neko.Cilvēkiem grūti ir šķirties no tiem, kurus mīl un tikai visu laiku cer uz brīnumu!!!!!!
0 1 Vakar 20:36afrodite
Kārtējās muļķības . Puķes uz palodzes nav jāapgrauž . Lai aug un priecē acis .
0 0 20:29 13.10mārīte
3. ar 6. punktu pretrunā / ..atriebību..atstāj citiem???

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017