Ja viņa dara šīs 9 lietas, tu esi iemīlējies stiprā sievietē

Advertisement
Advertisement

Stipra sieviete – tā, kura dzīvē daudz ko pārdzīvojusi, bet pratusi saglabāt mīļu un mīlošu sirdi. Viņa ir nobriedusi, izlēmīga, pārliecināta par sevi ar bezgalīgām spējām mīlēt. Ja tev paveicies būt ar viņu, tad sagatavojies, tāpēc ka viņa darīs to, neskatoties ne uz ko:

 
Raksta turpinājums - lapa #1
1. Stipra sieviete būs tieša.

Viņa nestaigās riņķī un apkārt vai sacīs vienu, gaidot no tevis ko citu. Nē. Viņa visu teiks pa tiešo un godīgi. Viņa zin, ko vēlas un negrasās tērēt laiku nevienam.

2. Stipra sieviete spēs sevi aizstāvēt.

Stipra sieviete nebaidās nozīmēt robežas un tās ievērot, pat ja tas var izraisīt konfliktus. Īstenībā viņa ir gatava atrisināt jebkuru konfliktu, ja tāds radīsies. Viņa vienkārši nepieļaus tev izdarīt spiedienu viņai, nenovērtēt vai nepieļaujami izturēties.

Viņai ir savi standarti un viņa pārliecināsies, lai tu pret viņu izturētos tā, kā viņa to ir pelnījusi.

3. Viņa būs uzticīga savām jūtām.

Stipra sieviete paliek sev uzticīga, pat ja viņai ir attiecības. Viņa neslēpj savas jūtas, viņa nebaidās šķist pārāk emocionāla tāpēc, ka zin, ka viņa ir patiesa, bet viņa novērtē, kad cilvēki ir patiesi. Tāpēc viņa vēlas, lai tu arī būtu patiess, neskatoties uz to, ka tu baidies būt vājš vai muļķīgs.
4. Viņa rūpēsies par sevi.

Stipra sieviete – neatkarīga un pašpietiekama, vairumā gadījumu tāpēc, ka viņai nav citas izvēles. Viņa saprata, ka tikai viņa pati ir atbildīga par savu labklājību un laimi un nav svarīgi, ir viņai vīrietis blakus vai nē.

Viņa būs tev piesaistīta, bet negaidīs, ka tu būsi viņas glābējs. Tāpēc, ka viņai tāds nav vajadzīgs. Viņa var pati par sevi parūpēties un viņa bija laimīga arī pirms tevis.

5. Viņa tev teiks par tavām kļūdām un trūkumiem.

Stipra sieviete nepievērs acis uz visu to nepiedienīgo, ko tu darīsi. Viņa nebaidīsies, ka tu tāpēc vari viņu pamest. Tu nevarēsi izmantot viņas labestību un mīlestību, lai cik stipri viņa tevi nemīlētu. Viņa zin savu vērtību un kā ir vērta un vēl viņa vienkārši vēlas, lai arī tu kļūtu labāks, tāpat kā jūsu attiecības. Tu pēc tam to novērtēsi.

6. Stipra sieviete atbildēs par savām kļūdām.

Tāpat kā viņa var tev pateikt par tavām kļūdām, tā viņa prot atzīt arī savu vainu. Viņa nemeklē vainīgos. Ja viņai nav taisnība, viņa vienmēr to pateiks. Un viņa pacentīsies problēmu atrisināt. Sarežģītās situācijās viņa neaiziet, bet meklē risinājumu. Viņa cīnās līdz galam.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 13:19 14.02mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019