Jokojoša zīlēšana Jaunajam gadam

Advertisement
Advertisement

Ideja ieskatīties nākotnē cilvēkam vienmēr ir bijusi vilinoša. Diemžēl, viņš vēl līdz šim laikam nav iemācījies pārvietoties laikā, toties iemācījies zīlēt un pareģot.


Bet psihologi izstrādājuši daudzus testus, ar kuru palīdzību atmin cilvēku. Uzzin ne tikai viņa apzinātās, bet arī slēptās domas un jūtas. Un, kā zināms, tas, kas cilvēkam ir prātā un dvēselē, tas arī nosaka viņa netālo nākotni.

Raksta turpinājums - lapa #1
Piedāvājam tev iziet maziņu zīlēšanas testu. Izvēlies Jaungada atklātni, kura tev visvairāk patīk. Pēc tam izlasi, kas tevi sagaida 2019. gadā.
Jokojoša zīlēšana

1. Теvi gaida ceļojumi. Vari jau izvēlēties čemodānu un skatīties pēc laba fotoaparāta. Nākošajā gadā tu pabūsi tur, kur vēl nekad neesi bijis. Jauni iespaidi tev palīdzēs izjust dzīves garšu.
2. Теvi gaida mīlas piedzīvojumi. Jau esošās pastāvīgās attiecības pāries jaunā līmenī. Ja tādu nav, notiks patīkamas iepazīšanās, kam sekos abpusēju jūtu uzliesmojums.
3. 2019. – tais kļūs par miera un harmonijas gadu. Tu beidzot atpūtīsies kā nākas un uzlādēsies. Izmainīsi uzskatus par dzīvi, pārstāsi skriet pakaļ tam, kas tev nav vajadzīgs un atradīsi sevi. Negaisi un vētras paliks aiz muguras, bet priekšā - tikai relaksācija.

4. Теvi gaida liels pārsteigums. Kāds tieši – nav zināms. Bet tas viennozīmīgi tevi pārsteigs un ietekmēs tavu dzīvi. Vienā no tās sfērām iestāsies kardinālas pārmaiņas uz labo pusi.
5. 2019. – tais kļūs par finansiālas labklājības gadu. Nauda ienāks no negaidītiem avotiem. Iespējams, tu sāksi saņemt pasīvus ienākumus. Bet, iespējams, nomainīsi nodarbošanās veidu pret ienesīgāku. Atliks tikai parūpēties par kapitāla saglabāšanu.
6. Тu beidzot atradīsi savas dzīves nodarbi, sapratīsi, kāds ir tavs aicinājums vai realizēsies caur iemīļoto vaļasprieku. Radīsies tāda sajūta, ka tu esi savā vietā, darbi labi sekmēsies, bet karjera augs straujos tempos.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 20:02Os
VID man tocna nepateiks ko pirksu pa skaidro naudu vai nepirksu.un kur to darīšu.sūkājiet ledu
0 0 Aizvakar 08:25Valdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019