Jūs sevi kritizējāt un tas nenostrādāja. Pamēģiniet sevi paslavēt un paskatieties, kas notiks!

Advertisement
Advertisement

Ķermenis ar mums komunicē caur īpašu valodu. Mēs to nesaprotam vai arī izliekamies, ka nesaprotam. Tai pat laikā signāli pastiprinās un izpaužas dažādu slimību, baiļu un kompleksu veidā. Dažkārt liekas, ka ar tiem nevar tikt galā, bet tas tā nav. Jūs pat nespējat iedomāties, kāds spēcīgs, dziedējošs spēks mūsos jau no dabas ir atrodams! Pamēģiniet pārvarēt savas psiholoģiskās barjeras un ieraudzīsiet, kā mainīsies jūsu dzīve.

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Dziedējošā mīlestība

Katra cilvēka lielākais ienaidnieks ir paškritika. Laikam ejot uz priekšu es saprotu, ka tieksmes pēc ideāla un vēlme vienmēr visā būt labākajai, man nepalīdz. Es nevainoju vecākus, kas mani audzināja ar paaugstinātām prasībām. Šobrīd dzīve izskatās pilnīgi citādāka, es sevi mīlu tādu, kāda es esmu, mīlu un cienu cilvēkus, kas ir man blakus.

Pārmaiņas nenotika nejauši. Līdz šim bija daudz gadu ar sevis šaustīšanas, nepieņemšanas, neskaitāmie aizvainojumi, naida pret apkārtējiem. Bet vienu dienu manī kaut kas mainījās. Tagad es zinu, ka tie bija tie signāli no visuma, kas gatavoja mani kārtējiem pārbaudījumiem.

Vienā elpas vilcienā es noskatījos Luīzas Hei seminārus, un veselu gadu nepārtraukti lasīju Migela Ruisa, Veina Dajera, Bairona Keiti un citus apgaismotos entuziastus. Tagad es saprotu – sakritības nav netīšas, un ja Jūs lasāt šo tekstu, iespējams, ir pienācis izmainīt Jūsu dzīvi.

Šodien redakcija ar jums dalās ar vienkāršiem ieteikumiem par to, kā iemācīties sevi mīlēt un cienīt. Pamēģiniet sekot ieteikumiem, un dzīve piepildīsies ar jaunu enerģiju, kura būs spējīga izārstēt ķermeni un dvēseli.
Nedzenieties pēc ideāla!

Ideāla cilvēka neeksistē, tā ir ilūzija un sevis apmāns. Iemācieties pieņemt savas kļūdas, tās padara jūs gudrākus. Neveiksme nenozīmē, ka jūs esat neveiksminieks, tas vienkārši nozīmē, ka jūs nodarbojaties ar to, kas nav priekš jums. Atcerieties, jūs nekad nezaudējat, bet gan mācaties un kļūstat gudrāki.

Migels Ruis: “Tas līdzinās slimā izveseļošanās procesam. Vienkārši dariet visu iespējamo katrā dzīves situācijā un jūs izbēgsiet no sevis šaustīšanas, nicināšanas un nožēlas.”

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n
0 0 Vakar 09:27Ritvars
"vīrieša lepnums" ir viņa daikts? Un vai tiešām sievietes joprojām jādēvē par "vājo dzimumu"? Šajā rakstā saskatu klajas šovinistiskas iezīmes un tas nav iepriecinoši.
0 0 Vakar 00:18glino
Izzīstas no pirksta muļķîbas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017