Jūsu Zodiaka zīme ir eņģelis vai dēmons?

Advertisement
Advertisement

Nu, kā jums šāds raksturojums?


1. Svari

 

Svari- visšķīstākā zīme no visām Zodiaka zīmēm. Viņi ir uzticīgi un graciozi, kā arī, nezaudē kontroli pār sevi jebkurā situācijā, pat būdami negatīvu emociju iespaidā. Svari redz daili visās lietās, un pieturās pie uzskata, ka dzīve ir pārāk īsa, lai pārdzīvotu sīkumu dēļ. Ja jūs satiekaties ar šīs zīmes pārstāvi, jūs varat uzskatīt sevi par laimīgu, tāpēc ka viņi dos līdzsvaru jūsu dzīvei un vienmēr sekos tam, lai jums būtu ērti. Vai tas nav eņģelis?

 

2. Vērsis


Ja jūs vēlaties iegūt patiesu draugu, tad jums jāpievērš uzmanība Vērsim. Cilvēkiem, kuri dzimuši šajā zīmē, ir tīra sirds un viņu tradīcijās nav nodarīt kaitējumu apkārtējiem. Tas ļauj viņiem justies labi, jo visi ir laimīgi. Tāda atmosfēra dod viņiem cerību, ka šī pasaule nav nemaz tik slikta, kā par to runā!


3. Zivis


Zivis vienmēr dzīvo savā iedomu pasaulē. Viņi ir ārkārtīgi devīgi, mīl atbalstīt tuvākos un par tiem rūpēties. Kad citi cilvēki viņiem neizrāda pretimnākšanu, viņi, kā ierasts, sāk par to ļoti pārdzīvot. Bet, gala rezultātā, viņi, vienalga , nonāk pie secinājuma, ka dzīve ir pietiekami skaista, lai nepievērstu uzmanību šādām lietām. Zivis māk piedot, bet, viņas nekad neaizmirsīs pārestību!

Raksta turpinājums - lapa #1
4. Strēlnieks

Šī zīme simbolizē mīlestību. Nav svarīgi, vai viņi pazīst jūs vienu dienu vai divas, viņi liks jums pasmaidīt un justies tik labi, cik tas ir iespējams. Strēlniekiem mīlestība- tas ir spēks, kurš liek pasaulei riņķot. Visvairāk viņi neieredz viltu, tāpēc, ja jūs nolemsiet rīkoties tieši šādā veidā, sagatavojieties uz viņu dēmonisko rīcību. Labāk uzvedieties kā nākas!

5. Ūdensvīrs

Šī zīme ir patiesas labestības zīme. Ūdensvīram ir tāda sirds, kura gatava palīdzēt visiem apkārtējiem ar patiesu smaidu uz lūpām. Viņi, kā ierasts, piesaista cilvēkus. Viņiem patīk redzēt visus laimīgus, bet, galvenais, ka viņi ir šīs laimes avots. Vienīgais, kas viņos ir dēmonisks – milzīgs seksa azarts, kas dažreiz var radīt problēmas!

6. Dvīņi

Šī zīme var būt dažreiz laba, bet, dažreiz- slikta. Šie cilvēki ir līdzīgi eņģeļiem, kas cīnās ar iekšējo dēmonu. Dažreiz, Dvīņi mēģinās pārņemt jūsu prātu, bet dažreiz – rīkosies kā svētie. Šajā zīmē visiem patīk pozitīvā enerģija un smaids. Galu galā, kas viņiem viņiem pretoties, kad viņi skatās uz jums ar kucēna acīm?
7. Lauva

Lauvas dāsnas, draudzīgas, labvēlīgas un mierīgas. Bet, viss tas var pazust, ja jūs viņām esat nodarījis pāri. Viņas zina, kā aizsargāties, tāpēc, ja jūs nodarāt viņām kādu kaitējumu, varat gatavoties uz iespaidīgu atriebību. Ja mēs būtu jūsu vietā, tad, noteikti, būtu uzmanīgi!

8. Vēzis

Šī zīme ir samērā mierīga, bet ir viens “bet”! Ja jūs viņiem nodarīsiet ļaunu, viņi pārvērtīsies par zvēru, kura dēļ jūs sajutīsiet, ko nozīmē īsta elle. Viņiem ir savi pacēlumi un kritumi, bet, ko viņi neieredz visvairāk, tad, tie ir meli. Ja Vēzis jūs pieķers melos, jums labāk sāk sākt lūgt Dievu, jo viņi nepazīst žēlumu savā naidā!

9. Jaunava

Jaunava- cilvēks, kurš visvairāk liekas uzticams citiem. Bet, ja kāds būs pietiekami traks, lai pamodinātu viņās slikto pusi, tad, viņš to nožēlos līdz pēdējam brīdim. Neļaujiet maldīgai ārienei jūs apvest ap stūri un nekad nespriediet par Jaunavām virspusēji. Nekas nav tik vienkāršs, kā liekas!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:52 15.09Laura
nepareizi,bet labi ka sanāk jaunāka.
0 1 18:16 15.09Tamāra
jā,arī man nekas pareizi
0 0 17:36 15.09Elizabete
galīgi garām man nesanāca nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017