Jūsu dzīves karmas skaitlis un tā nozīme

Advertisement
Advertisement

Pēc numerologu domām, cilvēks var uzzināt savu nākotni pateicoties vienkāršiem skaitļiem, Jūsu personīgais karmas kods palīdzēs jums atminēt likteņa mīklu un uzzināt, kādus pārsteigumus jums ir sarūpējusi dzīve. Cilvēka dzīve - vislielākais visuma noslēpums. Liktenis mums tiek dots no dzimšanas brīža, bet mūsu uzdevums - uzzināt par to, kas sagaida mūs nākotnē un kādas kļūdas var novērst, lai izvairītos no nopietnām nepatikšanām. Numerologi apgalvo, ka skaitļiem ir ļoti liela nozīme, lielāka, nekā mēs domājam. Pateicoties tiem cilvēks var uzzināt par to, kas viņu sagaida un ar ko nāksies sastapties dzīves laikā. Aprēķinot savu karmas kodu, jūs varēsiet uzzināt, ko liktenis jums sagatavoja. Jums būs nepieciešama tikai vēlēšanās un pamatzināšanas matemātikā.


Kā aprēķināt savu karmas koda skaitli


Uz pirmo acu uzmetienu, karmas kods – tas ir parasts skaitlis. Tomēr tam ir īpaša nozīme. Zem šī skaitļu šifra slēpjas daudzi mūsu nākotnes noslēpumi, un tagad jūs varēsiet uzzināt, kas jūs sagaida. Pirmkārt, jums ir jāpaņem papīra lapa, pildspalva vai kalkulators. Uzzināt savu karmas kodu nemaz nav sarežģīti, pats galvenais, nekļūdīties aprēķinos.


No sākuma pilnībā uzrakstiet savu dzimšanas datumu, piemēram: 9.03.1989.


Pēc tam saskaitiet vusus sava dzimšanas datuma ciparus: 9+0+3+1+9+8+9=39. Iegūtā summa ir jūsu personiskais karmas kods.


Tagad, izmantojot karmas kodu, jūs varat uzzināt tā nozīmi un savu tālāko likteni.


Karmas kodu nozīme


Pēc tam, kad esat aprēķinājuši karmas kodu, nepieciešams uzzināt tā nozīmi. Tādā veidā jūs varēsiet ieskatīties nākotnē un savlaicīgi izvairīties no nopietnām kļūdām.    

 

 

 

 

Raksta turpinājums
10 — veiksme jūs pavadīs. Jau no dzimšanas dienas Fortūna atrodas jūsu pusē un palīdz jums sasniegt iecerēto. Jūs varēsiet virzīties pa karjeras kāpnēm un pat ieņemt vadošo amatu. Neaizmirstiet pilnveidoties un centieties panākt labākus rezultātus, pat ja dzīves ceļā parādās sarežģījumi.

11 - periodiski jums nāksies sastapties ar grūtībām. Jūs esat pārāk lētticīgs, un tas nozīmē, jūs riskējat kļūt par viltnieku upuri. Pagātnē jūs izdarījāt nopietnu noziegumu, un drīz vien jums par to nāksies samaksāt. Pacietieties, jūsu laime ir tikai jūsu rokās.

12 - jums nāksies ciest savas lētticības dēl. Jūs bieži uztrauksieties nieku dēļ, kas kļūs par zema pašnovērtējuma un neticības saviem spēkiem iemeslu. Pagājušā dzīvē jūs piedalījāties intrigās pret citiem cilvēkiem, un tas negatīvi izpaudīsies jūsu nākotnē.

13 - jūsu dzīvē būs ļoti daudz interesantu momentu. Nākotnē jūs pārdzīvosiet gan krahu, gan uzvaru, bet kādā no brīžiem jūs sapratīsiet dzīves jēgu un atradīsies savu dzīves sūtību. Kādreiz jūs bijāt atkarīgs cilvēks, bet pastāvīgi tiecāties būt brīvs, un iespējams, ieguvāt brīvību.

14 - nākotnē jūs sagaida briesmas. Jums jābūt uzmanīgam, lai izvairītos no nopietnām sekām. Jūsu dzīve ir grūtību pilna, bet tās pārvarot, jūs spēsiet iegūt laimi. Jums piestāvēs psihologa vai astrologa profesijas, jo tieši šajās darbību sfērās jūs varat parādīt sevi.

15 - pretējā dzimuma pārstāves jums vienmēr pievērsīs uzmanību. Ne tikai āriene, bet arī jūsu iekšējā pasaule pievelk cilvēkus. Jums radīsies grūtības izvēloties dzīves draugu, bet, gala rezultātā jūs spēsiet pieņemt gala rezultātu. Izvairieties no neuzticamiem cilvēkiem.

16 - iepriekšējā dzīve ir jūsu neveiksmes iemesls. Iespējams, jūs kaitējāt cilvēkiem, un tagad dzīve pārbauda jūs uz izturību. Jums nāksies pārdzīvot daudz likstu, lai rastu laimi. Nekad neizmantojiet magu un ekstrasensu palīdzību, pretējā gadījumā, jūs varat kļūt par krāpnieku upuri.

17 - jums ir lieliskas attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Jūs viegli atrodat kopējo valodu par ar visnepatīkamākajiem cilvēkiem. Jūs varēsiet nodibināt laimīgu ģimeni un saglabāt mieru un harmoniju ģimenes ligzdā.

18 - jūs varat kļūt par cīņas vai vardarbības upuri. Šādi gadījumi jūs mudinās uz nepārdomātiem lēmumiem, Bez tam, jūs riskējat kļūt par krāpniecības vai bandītisks organizācijas dalībnieku, Nepieciešams strādāt ar sevi, lai izvairītos no traģiskām sekām.

19 - jūs varat kļūt par lielisku vīru/sievu un labu bērnu vecāku, bet, no sākuma jums ir jāsastop cienīgu dzīves draugu. Jūs varēsiet harmoniju savā mājā un aplaimot cilvēku, kas nolems dibināt ar jums kopā ciešu savienību.

20 - ja jūs nospraužat mērķus, tad vienmēr tos sasniegsiet. Jūs spējat tikt galā ar jebkurām grūtībām, īpaši, ja runa iet par jūsu nākotni. Dažreiz jūs esat tik aizņemts darbā, ka aizmirstat par personīgo dzīvi, un kādā dienā tas var kļūt par jūsu vientulības iemeslu.
21 - Fortūna palīdz jums sasniegt virsotnes, bet nākotnē jums jāizbeidz paļauties uz veiksmi. Pielieciet savus spēkus, lai sasniegtu vairāk, un tad jūs varēsiet īstenot savus sapņus un sapratīsiet, kur slēpjas īsta laime.

22 - vēss prāts palīdz jums tikt galā ar grūtībām, Jebkuru situāciju jūs varat novērtēt un pateicoties tam, pieņemat pareizus lēmumus. Bet, dažreiz ir jāizrāda savas emocijas, pretējā gadījumā, apkārtējie jūsu atturību var uztvert kā vēsu un vienaldzīgu.

23 - jūsu talants un daiļrades potenciāls palīdzēs jums realizēt sevi. Veiksme seko jums pa pēdām, bet liktenis dod jums signālus par gaidāmajām pārmaiņām. Iemācieties traktēt pareizi Visuma informāciju, un tad jūs varēsiet sasniegt savus mērķus daudz ātrāk.

24 - jums ir veiksme visās dzīves sfērās. Tas attiecās uz mīlestību, karjeru, kā arī, hobiju. Nekad nedariet pāri apkārtējiem, pretējā gadījumā Fortūna jūs pametīs.

25 - iespējams, pagātnē jūs izdarījāt daudz kļūdu, par ko jums vajadzēs samaksāt. Tomēr, melnā strīpa jūsu dzīvē nebūs ilga. Otrā jūsu dzīves puse jums būs viegla un bezrūpīga. Nobriedis, jūs varēsiet apzināt savas kļūdas un sapratīsiet, kāda ir jūsu dzīves jēga.

26 - intuīcija ir jūsu galvenais ierocis cīņā ar grūtībām. Pateicoties iekšējās balss padomiem, jūs varēsiet izvairīties no nopietnām briesmām. Vienīgais, kas jums trūkst dzīvē, - mīlestība. Tomēr, jūs spēsiet atrast sevis cienīgu dzīvesbiedru, ja cītīgi pastrādāsiet ar sevi.

27 - kādreiz jums būs jāizvēlas starp karjeru un ģimeni. Nesteidzieties ar lēmumu, jo no tā ir atkarīga jūsu nākotne, Jebkura jūsu izvēle būs pareiza, viss ir atkarīgs no jūsu prioritātēm. Vai jūs vēlaties kļūt par mīlošu dzīvesbiedru, vai arī, par veiksmīgu karjeristu un ietekmīgu vadītāju.

28 - jums pārsteidzošas spējas.Kādreiz tas palīdzēs realizēt sevi mākslinieciskā sfērā. Jums vajadzēs pārvarēt grūtības, pirms jūs gūsiet panākumus. Bet, pēc tam jūs nežēlosiet iztērēto laiku un pūles.

29 - dzīve jums sagatavojusi daudz grūtību. Jums nāksies saskarties ar nodevējiem, krāpniekiem, bet ar laiku jūs sapratīsiet, kas no jūsu paziņām ir pelnījis uzticību un mīlestību.
30 - finansiālā labklājība - jūsu galvenais mērķis dzīvē. Nav pārsteigums, ka vienreiz jūs pārstāsiet ievērot tuvāko cilvēku uzmanību un mīlestību. Sasniegt karjeras virsotnes sapņo ikviens, bet, nevajag aizmirst par ģimeni un personīgo dzīvi.

31 - jūs mīlat vientulību un cenšaties palikt viens. Atrodoties vienatnē ar sevi, jūs jūtaties komfortabli. Tomēr, nākotnē jums nāksies iziet no savām bruņām, pretējā gadījumā, jūs sevi nolemsiet bezrūpīgām, bet vientuļām vecumdienām.

32 - jums ir labi attīstītas komunikatīvās prasmes, bet veiksme vienmēr atrodas blakus jums. Jūs varat izpausties tirdzniecības sfērā, žurnālistikā, un politikā. Tomēr, necentieties runāt lieko, īpaši, par sevi, pretējā gadījumā, personīgā informācija par jums var kļūt par baumu un klaču priekšmetu.

33 - jums noteikti ir paveicies ar draugiem. Viņu jums vienmēr palīdzēs pārvarēt šķēršļus un pasniegs palīdzības roku, kad tas būs nepieciešams. Pat atrodoties karjeras virsotnē, neaizmirstiet par tuviem cilvēkiem. Jūsu veiksme- daļēji viņu nopelns.

34 - noteiktā dzīves periodā jums būs jāpārvar neveiksmju josla. Bet, pēc 35 gadiem jūs būsiet pārsteigts, kā mainīsies jūsu dzīve. Jūs gaida panākumi.

35 - iepriekšējā dzīvē jūs izdarījāt daudz grēku, tāpēc tagad Fortūna apiet jūs ar līkumu. Jūsu uzdevums, pierādīt, ka esat mainījies uz labo pusi. Dariet labus darbus, palīdziet apkārtējiem un nebaidieties upurēties citu labā. Tikai labsirdība un pašupurēšanās palīdzēs jums izvairīties no neveiksmēm.

36 - jūs daudz strādāsiet, bet pelnīto balvu tā arī nesaņemsiet.

Pēc savas dabas jūs esat pieticīgs darba rūķis. Jūs strādājat līdz spēku izsīkumam, bet neviens to neievēro. Lai veiktos, jums būs jāpārvar savs kautrīgums un pieticība.

37 - jūsu karmas skaitlis sola jums ilgu un bezrūpīgu dzīvi. Neatlaidība- jūsu veiksmes atslēga. Tieši ar tās palīdzību jūs iegūsiet visu, ko vēlaties.

38 - jums būs jāpārdzīvo nodevība, kas liks jums vilties cilvēkos. Ilgā laika posmā jūs būsiet vientuļš, bet, kādā no brīžiem, jūsu dzīvē parādīsies cilvēks, kurš dāvās jums laimi.

39 - jūs nemākat priecāties par citu cilvēku veiksmi, jo pats necenšaties panākt ko vairāk. Dzīvē jums vienmēr liksies, ka jums ir viss, ko esat pelnījis Tomēr, tas nav tā. Centieties interesēties par savu dzīvi, jo skaudība var jūs iznīcināt jebkurā momentā.
40 - jūs esat pārāk ieciklējies sevī, baidāties no panākumiem, un jums bieži ir jāsastopas ar finansiālām grūtībām. Jūs varat vienā mirklī atrisināt visas savas problēmas, bet tam ir nepieciešams mainīt savus pasaules uzskatus. Strādājiet ar sevi un izmainiet uzskatus par veiksmīgu dzīvi.

41 - jūs esat pārāk iemīlējies sevī, un dažreiz tas atgrūž apkārtējos. Jūs esat koncentrējies tikai uz sevi, tāpēc, jums rodas grūtības ar otrās pusītes meklēšanu. Jūs varēsiet stabilizēt personisko dzīvi, ja iemācīsieties pievērst uzmanību ne tikai sev, bet arī apkārtējiem.

42 - jūs esat materiālists. Jūsu galvenais sapnis- nopelnīt daudz naudas. Jūsu vēlēšanās var padarīt jūs par noziedzīgas darbības vai finanšu mahināciju dalībnieku, lai no tā izvairītos, iemācieties pievērst uzmanību ne tikai materiālām vērtībām, bet arī - garīgām.

43 - jums ir ļoti laimīgs liktenis. Nekas netraucē jums īstenot savus mērķus un gūt panākumus.

44 - jums bieži nākas sastapties ar nepatikšanām un draudiem. Iespējams, pagājušā dzīvē jūs izdarījāt daudz pārkāpumu, Tikai labi darbi palīdzēs jums izpirkt pagātnes grēkus.

45 - lai gūtu panākumus, centieties attīstīties garīgi. Naudai nevajag būt jūsu mērķim. Viss, ko jūs darāt, ir jums par labu un palīdzēs jūsu attīstībai. Tieši, zināšanu iegūšana kļūs par jūsu lielāko bagātību.

46 - liktenis jums sagadās sarežģītu izvēli – nauda vai mīlestība. No lēmuma būs atkarīga jūsu nākotne. Pirmajā gadījumā jūs kļūsiet veiksmīgs, bagāts, bet vientuļš cilvēks. Izvēloties mīlestību, jūs nedzīvosiet bagātībā, toties grūtās situācijās jūs vienmēr varēsiet paļauties uz mīļotā cilvēka atbalstu.

47 - jūs mīlat atrasties skaļās kompānijās, bet bieži kļūstat par meļu un nodevēju upuri. Lai jums blakām atrastos tikai uzticami cilvēki, esiet izvēlīgāks. Atcerieties: cilvēki ne vienmēr ir tie, par ko izliekas.

48 - jūsu karmas skaitlis simbolizē cīņu. Jūs varat kļūt par veiksmīgu līderi vai aktīvu politiķi, bet par saviem panākumiem jums būs pastiprināti jācīnās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 28 minūtēmValdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019