Jūsu laulību karmiskais mērķis saskaņā ar kāzu datumu un šķiršanās iemesls

Advertisement
Advertisement

Karmisko mērķu noteikšana, par ko mēs runāsim šajā rakstā,- tas ir numeroloģiskais izskaidrojums, saskaitot datuma ciparus, jūsu kāzu mēneša un datumu. Piedāvājam jūsu uzmanībai atrast savu variantu no 9 minētajiem. Jūsu laulību datums parāda katra partnera spēku, kā arī, stāsta par problēmu, ko var atrisināt ar jūsu attiecību palīdzību.


Attiecību mērķis- mācīties vienam no otra. Tātad, kā noskaidrot skaitli, kas nosaka spēku, uzdevumu un jūsu laulību mērķi?


Viss ir ļoti vienkārši. Nepieciešams saskaitīt visus skaitļus kāzu datumā. Piemēram, jūsu kāzas notika 2015.gada 25.aprīlī. Mums sanāks 2+5+4+2+0+1+5=19=1+9=10=1. Jūsu laulības skaitlis – 3.


Šķiršanās iemesls numeroloģijā


Lai noskaidrotu laulību potemciālos šķiršanās iemeslus, nepieciešams saskaitīt mēneša un dienas skaitļus, kad notika kāzas, un saskaitīt šos skaitļus līdz vienskaitlim. Piemēram, šķiršanās datums- 12 novembris. 12+11=1+2+1+1=5.Tagad paskatieties apakšnodaļā “problēma”pie skaitļa “5”. Tas ir jūsu šķiršanās pamatiemesls. Jūs varat pārbaudīt iegūto informāciju, palasot par skaitļu pozitīvo un negatīvo raksturojumu.

Каrma un laulība


Bet, tagad paskatīsimies, ko nozīmē iegūtie laulību un šķiršanās skaitļi

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Skaitlis 1 – Ego problēma

Viena no partneriem spēcīgā puse – pārliecinātība sevī, līdera īpašības, pašorientācija.

Problēma- pasīva un/vai agresīva attieksme vienam pret otru, vienam no partneriem ir huligāniskas tieksmes. Augstprātība vai kautrīgums.

Laulību mērķis- iemācīties risināt pašnovērtējuma problēmas ar darba, kuru mīl, palīdzību, bet, nevis uz mīļotā cilvēka palīdzību, cenšoties visu kontrolēt un uzspiest savu gribu.
Skaitlis 2 – Problēmas ar citu cilvēku piedalīšanos

Viena no partnera stiprajām pusēm- viņi ir starpnieki vai arbitri, pietiekami draudzīgi, spējīgi pieņemt kompromisu, labi komunikatori, jūtīgi, labi partneri.

Problēma- ne visai komunikabli, pie tam- pārāk sentimentāli, viens vai abi partneri nav spējīgi aizmirst vecās emocionālās saites.

Problēma- nav pārāk komunikabli, tajā pašā laikā- pārāk sentimentāli, viens vai abi partneri nav spējīgi atbrīvoties no senām emocionālām saitēm. Nav jūtīgi pret citu cilvēku vajadzībām.

Laulības mērķis – iemācīties kontaktēties un attiekties pret otru kā piedzīvojumu partneriem, kurā katrs atbalsta un pamudina cits citu.
Skaitlis 3 – Problēmas, kas saistītas ar komunikāciju un sociālo mijiedarbību

Viena no partneriem spēcīgās puses- ass prāts, māka patikt, spēja paredzēt, interesējas par dzīvi, emocionāli atklāts, saka no visas sirds savu patiesību.

Problēma – pārspīlējums, atkarība no noskaņojuma, biežs neadekvātums, sarkasms un nemācēšana piedot, solītā nepildīšana, azartiskums.

Laulības mērķis- iemācīties būt emocionāli godīgam, trauksmes, ko izraisa neadekvātuma izjūta, pārvarēšana, atteikties no emocionālās nepārliecinātības sevī un kopā attīstīt savus mākslinieciskos talantus.
Skaitlis 4 – Problēmas, kas saistās ar jebkā izpildi

Viena no partneriem stiprās puses- organizētība, sistēmisms, loģika, kārtības un struktūras mīlestība
Problēma - prokrastinācija, ietiepība, vēlme visu kontrolēt, pārmērīga loģiskas pielietošana, pārāk daudz strukturēšanas, reakcionārs.

Laulības mērķis- iemācīties uzsākt “projektus”bez nepieciešamības un iepriekšēja akcepta no citu cilvēku puses. Pārvarēt cietsirdību un lokanuma neesamību attiecībās. Iemācīties iet uz kompromisu.
Skaitlis 5 – problēmas, kas saistās ar pārmaiņām un kustību

Viena no partneriem spēcīgās puses – lokanums, inovators, kas viegli tiek galā ar izmaiņām, sabalansētība, nebaidās izmēģināt kaut ko jaunu.

Problēma - otra partnera nelokanība, viņa impulsivitāe, pretrunīgums, pārmērīga apetīte, smaga pārmaiņu uztvere, neuzmanība pret detaļām, patīk viss viduvējais.

Laulību mērķis - iemācīties attīstīt pārliecīnātību, kas palīdzēs tikt galā ar izmaiņām, kas notiek ikdienas dzīvē.
Skaitlis 6 – Problēmas ģimenes, sabiedrības iesaistīšanā un attiecībās

Viena no partneriem spēcīgās puses- atbildība, gādība, labestība, mājas cilvēks.

Problēma- perfekcionisms, bezatbildība, vēlme visu saturēt savā kontrolē, nereālas cerības no sevis un apkārtējiem, bieži uzliek mocekļa masku.

Laulību mērķis - iemācīties pienākumus pret ģimeni vērtēt augstāk nekā citus pienākumus, attiecības. Iemācīties būt komandā, bet nevis būt pretiniekiem, lai komandā kalpotu sabiedrībai un ģimenei.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 26 minūtēmValdis
par Vaciju viss taisnibu , bet pedejas nav Latvijaa
0 0 10:45 21.03Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 10:20 21.03ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019