Jūsu laulību karmiskais mērķis saskaņā ar kāzu datumu un šķiršanās iemesls

Advertisement
Advertisement

Karmisko mērķu noteikšana, par ko mēs runāsim šajā rakstā,- tas ir numeroloģiskais izskaidrojums, saskaitot datuma ciparus, jūsu kāzu mēneša un datumu. Piedāvājam jūsu uzmanībai atrast savu variantu no 9 minētajiem. Jūsu laulību datums parāda katra partnera spēku, kā arī, stāsta par problēmu, ko var atrisināt ar jūsu attiecību palīdzību.


Attiecību mērķis- mācīties vienam no otra. Tātad, kā noskaidrot skaitli, kas nosaka spēku, uzdevumu un jūsu laulību mērķi?


Viss ir ļoti vienkārši. Nepieciešams saskaitīt visus skaitļus kāzu datumā. Piemēram, jūsu kāzas notika 2015.gada 25.aprīlī. Mums sanāks 2+5+4+2+0+1+5=19=1+9=10=1. Jūsu laulības skaitlis – 3.


Šķiršanās iemesls numeroloģijā


Lai noskaidrotu laulību potemciālos šķiršanās iemeslus, nepieciešams saskaitīt mēneša un dienas skaitļus, kad notika kāzas, un saskaitīt šos skaitļus līdz vienskaitlim. Piemēram, šķiršanās datums- 12 novembris. 12+11=1+2+1+1=5.Tagad paskatieties apakšnodaļā “problēma”pie skaitļa “5”. Tas ir jūsu šķiršanās pamatiemesls. Jūs varat pārbaudīt iegūto informāciju, palasot par skaitļu pozitīvo un negatīvo raksturojumu.

Каrma un laulība


Bet, tagad paskatīsimies, ko nozīmē iegūtie laulību un šķiršanās skaitļi

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Skaitlis 1 – Ego problēma

Viena no partneriem spēcīgā puse – pārliecinātība sevī, līdera īpašības, pašorientācija.

Problēma- pasīva un/vai agresīva attieksme vienam pret otru, vienam no partneriem ir huligāniskas tieksmes. Augstprātība vai kautrīgums.

Laulību mērķis- iemācīties risināt pašnovērtējuma problēmas ar darba, kuru mīl, palīdzību, bet, nevis uz mīļotā cilvēka palīdzību, cenšoties visu kontrolēt un uzspiest savu gribu.
Skaitlis 2 – Problēmas ar citu cilvēku piedalīšanos

Viena no partnera stiprajām pusēm- viņi ir starpnieki vai arbitri, pietiekami draudzīgi, spējīgi pieņemt kompromisu, labi komunikatori, jūtīgi, labi partneri.

Problēma- ne visai komunikabli, pie tam- pārāk sentimentāli, viens vai abi partneri nav spējīgi aizmirst vecās emocionālās saites.

Problēma- nav pārāk komunikabli, tajā pašā laikā- pārāk sentimentāli, viens vai abi partneri nav spējīgi atbrīvoties no senām emocionālām saitēm. Nav jūtīgi pret citu cilvēku vajadzībām.

Laulības mērķis – iemācīties kontaktēties un attiekties pret otru kā piedzīvojumu partneriem, kurā katrs atbalsta un pamudina cits citu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 7 minūtēmgunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 0 Vakar 18:24Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 Aizvakar 21:43Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019