Kā atpazīt vīrietī tirānu: agrīnas satraucošas pazīmes.

Advertisement
Foto: ytimg.com
Advertisement

Fiziskie vai emocionālie varmākās jeb tirānu sevi neparāda uzreiz…


Gandrīz puse no visām sievietēm un pat vīriešiem tiek pakļauti fiziskai vardarbībai attiecībās un daudzi ne uzreiz to saprot. Viņu pāridarītāji bieži vien sākumā liekas ļoti patīkami cilvēki, jā un pats vardarbības fakts (jo sevišķi emocionālas) ne vienmēr ir acīmredzams. Daudzi cilvēki ar saviem varmākām paliek kopā daudzus gadus, kamēr iepazīst viņu patieso dabu. Daudziem piespiež noticēt, ka tā vajag vai to, ka viņi paši it visā ir vainīgi.


Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt tādu cilvēku agrīnas pazīmes – emocionālu un fizisku varmāku, pāridarītāju un tirānu.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņš jūs izolē.

Tirāns centīsies ierobežot jūsu laiku ar jūsu draugiem, ģimeni vai mēģinās jūs noskaņot pret viņiem, lai iegūtu pār jums absolūtu kontroli.

2. Viņš ir greizsirdīgs.

Varmākās visbiežāk – īpašnieki. Viņi izrāda greizsirdību pat tad, ja jūs neesat devuši tam iemeslu. Viņu greizsirdība var būt pret izdomātu jūsu mīļāko vai draugiem, kuri atņem viņam jūs.

3. Viņš ir norūpējies par jūsu attiecībām.

Reizēm mēģinājumos jūs izolēt vai izskatīties pēc labā zēna, tirāns izrādīs rūpes par to, kā citi cilvēki attiecas pret jums un vai viņi jūs labi ietekmē. Tāda uzvedība var izskatīties pēc mīlestības vai gādības, bet viņam no tā ir savs labums.
4. Jūs bieži atvainojaties, kaut nekā slikta neesat darījusi.

Emocionālie varmākās jūsu žēlošanos par viņiem var pārvērst par apvainojumiem pret jums. Rezultātā jūs pati prasīsiet piedošanu, padodoties viņa manipulācijām.

5. Viņi vaino jūs par savu uzvedību.

Tirāns savu vardarbību bieži vien var attaisnot ar to, ka jūs pati to esat pelnījusi. Viņš ir manipulēšanas meistars un pat var dot šķietami loģiskus iemeslus, kāpēc jūs esat vainīga pie viņa dusmām, cietsirdības vai sliktas uzvedības. Partneris, kurš neuzņemās atbildību par savu rīcību – nav tas, kurš spēj nodibināt labas attiecības.

6. Viņš pārbauda jūsu telefonu.

Lai iegūtu pilnīgu kontroli pār jums, tirāns un varmākā var lasīt jūsu saraksti, ieiet jūsu kontos un pat piedāvāt izveidot kopīgu lapu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:52 15.09Laura
nepareizi,bet labi ka sanāk jaunāka.
0 0 18:16 15.09Tamāra
jā,arī man nekas pareizi
0 0 17:36 15.09Elizabete
galīgi garām man nesanāca nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017