Kā iemācīties lasīt sarunas biedra domas (2 slepeno dienestu noslēpumi)

Advertisement
Foto: adme.ru
Advertisement

Gandrīz pirms 30 gadiem tika publicēta Alana Piza grāmata `Ķermeņa valoda`, pēc kuras daudzi no mums centās nolasīt sarunas biedru pēc viņu neverbāliem signāliem. Pirms 10 gadiem iznāca teleseriāls `Apmāni mani`, tam sekoja nākamais `lasītāju` vilnis. Bet interese ātri zūd: cilvēki ātri viļas praktizējot, visbiežāk paši savu kļūdu dēļ. Tomēr slepenie dienesti veiksmīgi izmanto ķermeņa valodu savā darbā un dažreiz dalās ar saviem noslēpumiem.

 

Mūsu komanda ir atradusi priekš jums dažus speciālistu padomus, kurus pilnībā var izmantot savā ikdienā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: adme.ru
Tātad, mēs visi zinām ķermeņa valodas pamatus: slēgta poza - nevēlēšanās sarunāties, atvērta - labvēlīgi noskaņots pret sarunas biedru, pieskārieni pie sejas - meli un tml. Bet vai tie ir tik neapgāžami un vai mums ir taisnība, ja uztaisām partnerim scēnu par to, ka viņš sarunas laikā ar simpātisku darbinieci ir pagriezis plaukstas uz viņas pusi?

”Kad es strādāju CIP, tad bieži izmantoju melu detektoru. Tā kā es biju izlūkošanas analītiķis Nacionālajā terorisma apkarošanas centrā, mana darba rezultāti tika izmantoti izlūkošanas ziņojumos, kurus ”kara ar terorismu” laikā tika iesniegti izpildu birojam, tostarp personīgi prezidentam. Un tagad es mācu klientiem, kā atpazīt krāpšanu ikdienas dzīvē - gan darbā, gan mājās, jo īpaši - attiecībās ar mīļajiem. ”

Tas ir citāts no Dena Krama (Dan Cram) grāmatas ”Visi veidi, kā atkost meli”.

”K-L-K” likums

Pastāv vienkāršs veids pārbaudīt, vai jums ir pareizi secinājumi par sarunas biedra pozu un mīmiku: ”K-L-K” likums. Jums jāņem vērā saņemtās informācijas konteksts, līdzsvars un kompleksums. Ļaujiet mums izskatīt katru posteni sīkāk.
Foto: adme.ru
KONTEKSTS

Jebkura kontaktēšanās notiek noteiktā vidē, tādēļ ir svarīgi ņemt vērā šīs vides ietekmi uz sarunas biedra uzvedību.

Piemēram, seminārā viens no dalībniekiem sēž, pagriezis ceļus uz mūsu pusi. No grāmatām jūs zināt, ka tā tiek demonstrēta interese, iespējams, pat seksuāla. Bet, pirms mainīt savu uzvedību ņemot vērā šo pieņēmumu, atcerieties, vai viņam bija izvēle, kur apsēsties? Iespējams, ieejot zālē pēdējais, viņš apsēdās vienīgā brīvā vietā? Un pat tad, ja viņš tur vienmēr sēžas, iemesls varat būt ne jūs, bet, teiksim, sienas pulkstenis, uz kuru viņš var ik pa laikam paskatīties no šīs pozīcijas, nepievēršot citu uzmanību.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 3 Aizvakar 08:28gunta
Paldies par padomiem,šur tur taisnība,bet paties;ibā šodienas modei padoties-tad labāk taisnā ceļā uz trako māju. Ja runājam pa frizūrām,tad neviss sakārtotas frizūras ir parūkas,bet gan ''petuhi, izrobotās,un vēl t..ādas kur grūti nosaukt par matu sakārtojumu'' drīzāk-kā cēlos,tā vēlos.Runājot par apģŗēbu-piekakātas biksītes-šekums l pie ceļiem. Mēteļiem ,kleitām,blūzēm u.t.t. aizmugure garāka. Apsksties spogulī cik nevīžīgs cilvēks izskastās.Un par gaumi nestrīdās,tikai riebīgi ka kāds grib uzspiest šo riebīgo bezgaumes stilu.
0 1 18:24 16.01Oof
Dumbass paliek dumbass,
Neko pielikt neko atņemt
0 0 21:43 15.01Milda
Kad man nau ko ēst ēdu naudas puķi un nekas

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019