Kā iemācīties manipulēt ar cilvēkiem

Advertisement
Advertisement

Gribi vienmēr no dzīves saņemt vēlamo? Mazināt priekšnieka dusmas, sarunu biedru pārliecināt sev par labu un pat likt sevī iemīlēties var, izmantojot tikko manāmus psiholoģiskus paņēmienus. Daudzas profesionālas tehnikas, saprotams, izmanto nelabvēļi ar mērķi manipulēt ar citiem cilvēkiem. Taču ir tādi paņēmieni, kurus izmanto parastie mirstīgie un gūst no dzīves visu!

Raksta turpinājums - lapa #1
18 veiklu paņēmienu saraksts “Kā manipulēt ar cilvēkiem”, kuru esam sastādījuši, apstiprināts praksē! Bet esi uzmanīgs: daži triki var tikt pielietoti, komunicējot arī ar tevi, bet kurš brīdināts - tas bruņots.
Psiholoģiski paņēmieni

1. Iegaumē vienkāršu likumu! Nekad nesaki vīrietim: “Bet tu nevarētu aiziet uz veikalu?”. Tīri teorētiski tavs dzīvesbiedrs varētu tikt galā ar šo uzdevumu, bet teorija un prakse – tie ir dažādi jēdzieni. Labāk pārfrāzē nonivelēto lūgumu par “Aizej, lūdzu, uz veikalu”, tad vīrietis nekādi nevarēs atrunāties.

2. Uzdodot jautājumu vai vēršoties ar lūgumu pie cita cilvēka, nemanāmi pamāj ar galvu. Lai cik dīvaini, bet visdrīzāk tu saņemsi pozitīvu atbildi! Tikai skaties ar abām, lai pats neuzķertos uz tāda trika!
3. Reizēm pietiekoši nejauši pateikt sarunu biedram, ka viņam kaut kas nav pa spēkam, lai viņam liktu visādi pierādīt pretējo.

4. Ja tev paredzēts uzstāties publikas priekšā, neaizmirsti paķert līdzi pudeli ūdens. Ja pēkšņi sajutīsi, ka esi aizmirsis tekstu, iedzer dažus malkus ūdens un pacenties savākt domas. Tici, publika pat nepamanīs, ka pauze tika ieturēta aizmirsta teksta dēļ.
5. Ja sabiedriskā transportā uz tevi pēkšņi skatās cilvēks un liek tev justies neērti, vienkārši paskaties uz viņa apaviem. Turpini skatīties, kamēr viņš neapjuks. Tici, tas spēj burtiski padarīt traku!

6. Ja tu neesi izgulējies, vienkārši skaļi pasaki: “Es lieliski gulēju”. Lai cik dīvaini, ja tu par visiem 100% esi pārliecināts par saviem vārdiem, tad smadzenēm nāksies tevis teikto pieņemt kā īstenību.
7. Ja tu nepārtraukti pārdzīvo, vai gludeklis ir izslēgts un durvis aizslēgtas, mēs iemācīsim tevi aizmirst par šo problēmu uz visiem laikiem. Katru reizi, kad gludini, izslēdz gaismu vai, piemēram, aizslēdz durvis, izsaki kādu absurdu frāzi, turklāt katru dienu citu.

Piemēram, šodien tu slēdz durvis un saki: “Violeta žirafe.” Ticiet mums, ka nākamreiz, kad tu iedomāsies par aizslēgtām durvīm, tu atcerēsies, ka teici dīvainu frāzi un noteikti nomierināsies.

8. Ja kopumā tevi apmierina cita cilvēka piedāvājums, bet tu gribi saņemt vairāk, izveido nedaudz vīlušos izskatu. Gadās, ka tas iedarbojas ar paaugstinātu cenu vai zemu atalgojumu.
9. Ja tu vēlies uzlabot attiecības ar cilvēku, tad vienkārši palūdz viņa palīdzību. Pat ja tu zini, kā atrisināt problēmu, tik un tā palūdz palīdzēt. Gan redzēsi, ka tas mainīs attieksmi pret tevi uz labāko pusi.

10. Lai sarunu biedrs justos neērti un muļķīgi, periodiski paskatieties uz viņa pieres centru. Tici, šis triks padarīs traku katru!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:54Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
0 0 Aizvakar 11:28Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 Aizvakar 00:22Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019