Kā izdarīt, lai dzīvē uzrodas vajadzīgais cilvēks

Advertisement
Advertisement

Pietuviniet sev tikai tādus cilvēkus, kuri tevi vedīs uz augšu.

Dzīve jau ir pilna ar tiem, kas vēlas jūs vilkt uz leju.

Džordžs Klūnijs

 

Nav noslēpums, ka pareizā cilvēka parādīšanās var mainīt mūsu dzīvi. Reizēm pietiek ar vienu tikšanos, tālruņa zvanu vai ziņu. Kā piesaistīt šādu cilvēku parādīšanos savā dzīvē? Pastāstīsim jums šajā rakstā.

Raksta turpinājums - lapa #1
”Ko darīt, ja jūs gaida svarīgu zvanu, bet jums nezvana un nezvana?” Atbilde: ”ieliec tālruni vistālākajā kabatā un pēc tam dodies uz tualeti un ieziepē rokas!”

Pareizā cilvēka ienākšana dzīvē ir ļoti nozīmīgs notikums. Nav brīnums, ka, pārspīlējot šādas tikšanās nozīmi, mēs vienkārši pastumjam to malā. Un otrādi, samazinot nozīmi, mēs saņemam vēlamo, kā tas ir piemērā ar saziepētajām rokām.

Dažreiz mūsu dzīves kāda etapa liktenis ir atkarīgs no vienas sapulces, zvana vai pat ziņas.

Es domāju, ka, ja jūs mēģinātu atšķetināt notikumu kamolu, viens no pavedieniem novedīs pie pareizā cilvēka, ar kuru viss sākās. Un iespējams, ka bija vairāki šādi cilvēki.

Jebkurā gadījumā katrs no šiem cilvēkiem nodrošināja piekļuvi resursiem, kas vajadzīgi jums vēlamā mērķa sasniegšanai.
Šie resursi varētu būt vērtīgs padoms vai pakalpojums, vai varbūt šī persona sniedza materiālu atbalstu.

Varētu būt arī tas, ka šāds cilvēks vienkārši pamodināja mūsu iekšējos resursus ticībā un garīgajā atbalstā. Šajā gadījumā viņš mums bija mentors.

Un, ja īstais cilvēks ir kļuvis par mums dzīves pavadoni, tad viņš kļūst par neizsīkstošu svarīgu līdzekļu avotu mīlestības, aprūpes, cieņas veidā.

Ir daudzas pieejas un veidi, kā pareizi domāt par mērķi, kuru mēs cenšamies sasniegt.

Mērķim jābūt pozitīvam, pārbaudāmam pēc pieredzes, pareizajā kontekstā. Un arī videi draudzīgam un personīgi kontrolētam.
Šie principi ir labi zināmi NLP. (neirolingvistiskā programmēšana)

Turklāt, vizualizējot, jums jāredz sevi no malas, ka sasniedzam rezultātu.

Tomēr ir būtiska lieta, kas ievērojami ietekmē plāna īstenošanu. Tā ir atbilde uz jautājumu: ”Vai mēs esam padarījuši citus cilvēkus par daļu no mūsu mērķa?”

Šeit es ieteiktu vēlreiz pārdomāt, ko mēs domājam par mūsu mērķi un mainīt tēlus.

Kurš būs ar mums mērķa sasniegšanas brīdī? Un kas palīdzēs starpposmos?

Ļaujiet šo cilvēku tēliem parādīties tur. Pat ja šie cilvēki mums vēl nav zināmi. Ja mēs atstāsim vietu šajos iekšējos tēlos, tad tie obligāti parādīsies realitātē.

Tagad es vēlos mazliet detalizētāk pievērsties tēmai par to, kā citi cilvēki ir pārstāvēti mūsu iekšējā pasaulē.

Šeit galvenais rīks ir darbs ar sociālo panorāmu, ko atklāja holandiešu nlp-eri L.Derksoms un J.Hollanders.

Mūsu sociālajā panorāmā tiek kodēti visi to cilvēku attēli, kuri bija, ir vai būs mūsu dzīvē. Visšokējošākais atklājums bija tas, ka sociālajā panorāmā mainot citu cilvēku kodus, tas noved pie izmaiņām reālajā dzīvē.

Pirms pievērsties tehnoloģijai, es vēlos paskaidrot, ka sociālā panorāma ir apkārtne ap mums, kuras rādiuss ir aptuveni seši metri. Tajā ir attēli ar nozīmīgākajiem cilvēkiem mūsu dzīvē.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:53Māris.
Nevienam nav tiesības izlemt bērna vietā. Būt, vai nebūt kristītam. Vecākiem būtu jāaizliedz izlemt bērna vietā ,ko saukt, vai nesaukt par dievu. Lai tas bērns izaug un izlemj pats, kādiem dieviem pievērsties. Mamma grib, sasodītas, bildes ficebukā, grib padižoties draudzenēm, bet pati ierobežo sava bērna izvēles. Un vispār, bērniem atļaut apmeklēt baznīcu tikai sasniedzot pilngadības vecumu. Vārds Dievs apzināti rakstīts ar mazo burtu, jo kristiešu dievs nav dievs.
0 0 18:21 11.12Ilze.
Palasiet par sociopātiem.
0 1 17:52 10.12mārīte
(laikojot) - stundu stāvu kabīnei - tad tik saku : 'tomēr spiež !' , tomēr, patiesībā, makā atlicis viens centiņš vien.. (M.M.)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017