Kā izdarīt, lai dzīvē uzrodas vajadzīgais cilvēks

Advertisement
Advertisement

Pietuviniet sev tikai tādus cilvēkus, kuri tevi vedīs uz augšu.

Dzīve jau ir pilna ar tiem, kas vēlas jūs vilkt uz leju.

Džordžs Klūnijs

 

Nav noslēpums, ka pareizā cilvēka parādīšanās var mainīt mūsu dzīvi. Reizēm pietiek ar vienu tikšanos, tālruņa zvanu vai ziņu. Kā piesaistīt šādu cilvēku parādīšanos savā dzīvē? Pastāstīsim jums šajā rakstā.

Raksta turpinājums - lapa #1
”Ko darīt, ja jūs gaida svarīgu zvanu, bet jums nezvana un nezvana?” Atbilde: ”ieliec tālruni vistālākajā kabatā un pēc tam dodies uz tualeti un ieziepē rokas!”

Pareizā cilvēka ienākšana dzīvē ir ļoti nozīmīgs notikums. Nav brīnums, ka, pārspīlējot šādas tikšanās nozīmi, mēs vienkārši pastumjam to malā. Un otrādi, samazinot nozīmi, mēs saņemam vēlamo, kā tas ir piemērā ar saziepētajām rokām.

Dažreiz mūsu dzīves kāda etapa liktenis ir atkarīgs no vienas sapulces, zvana vai pat ziņas.

Es domāju, ka, ja jūs mēģinātu atšķetināt notikumu kamolu, viens no pavedieniem novedīs pie pareizā cilvēka, ar kuru viss sākās. Un iespējams, ka bija vairāki šādi cilvēki.

Jebkurā gadījumā katrs no šiem cilvēkiem nodrošināja piekļuvi resursiem, kas vajadzīgi jums vēlamā mērķa sasniegšanai.
Šie resursi varētu būt vērtīgs padoms vai pakalpojums, vai varbūt šī persona sniedza materiālu atbalstu.

Varētu būt arī tas, ka šāds cilvēks vienkārši pamodināja mūsu iekšējos resursus ticībā un garīgajā atbalstā. Šajā gadījumā viņš mums bija mentors.

Un, ja īstais cilvēks ir kļuvis par mums dzīves pavadoni, tad viņš kļūst par neizsīkstošu svarīgu līdzekļu avotu mīlestības, aprūpes, cieņas veidā.

Ir daudzas pieejas un veidi, kā pareizi domāt par mērķi, kuru mēs cenšamies sasniegt.

Mērķim jābūt pozitīvam, pārbaudāmam pēc pieredzes, pareizajā kontekstā. Un arī videi draudzīgam un personīgi kontrolētam.
Šie principi ir labi zināmi NLP. (neirolingvistiskā programmēšana)

Turklāt, vizualizējot, jums jāredz sevi no malas, ka sasniedzam rezultātu.

Tomēr ir būtiska lieta, kas ievērojami ietekmē plāna īstenošanu. Tā ir atbilde uz jautājumu: ”Vai mēs esam padarījuši citus cilvēkus par daļu no mūsu mērķa?”

Šeit es ieteiktu vēlreiz pārdomāt, ko mēs domājam par mūsu mērķi un mainīt tēlus.

Kurš būs ar mums mērķa sasniegšanas brīdī? Un kas palīdzēs starpposmos?

Ļaujiet šo cilvēku tēliem parādīties tur. Pat ja šie cilvēki mums vēl nav zināmi. Ja mēs atstāsim vietu šajos iekšējos tēlos, tad tie obligāti parādīsies realitātē.

Tagad es vēlos mazliet detalizētāk pievērsties tēmai par to, kā citi cilvēki ir pārstāvēti mūsu iekšējā pasaulē.

Šeit galvenais rīks ir darbs ar sociālo panorāmu, ko atklāja holandiešu nlp-eri L.Derksoms un J.Hollanders.

Mūsu sociālajā panorāmā tiek kodēti visi to cilvēku attēli, kuri bija, ir vai būs mūsu dzīvē. Visšokējošākais atklājums bija tas, ka sociālajā panorāmā mainot citu cilvēku kodus, tas noved pie izmaiņām reālajā dzīvē.

Pirms pievērsties tehnoloģijai, es vēlos paskaidrot, ka sociālā panorāma ir apkārtne ap mums, kuras rādiuss ir aptuveni seši metri. Tajā ir attēli ar nozīmīgākajiem cilvēkiem mūsu dzīvē.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 17:24anete
Svaigu biešu sulu nemaz nedrīkst tā dzert, tai jānostāvas vismaz pusstundu! Kaktu dakteri tādi!
0 0 Šodien 08:15Ilona
Man ir 62 gadi ....Pilnībā piekrītu . Gadiem , kas rakstīts pasē , nav nozīmes . ....
0 0 Vakar 22:29carroline
Tā ir mana liecība par cilvēka labo darbu, kurš man palīdzēja .. Mans vārds ir CAROLINE WAYNE. un es esmu atrodas NEW YORK, ASV. Mana dzīve ir atpakaļ !!! Pēc 8 laulību gadiem mans vīrs pameta mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve beigās bija gandrīz beigusi un bija izkrist. Pateicoties burtnīcai, ko sauca par papu Justu, kuru es satiku tiešsaistē. Vienā uzticīgā dienā, kad es pārlūkoju internetu, es meklēju labu rakstīšanas rīku, kas spēj atrisināt manas problēmas. Man nāca klajā vairākas liecības par šo konkrēto burvestību. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atnesa savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzembu, daži liecināja, ka viņš var nodot burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Man bija viena īpaša liecība, ko es redzēju, tā bija par sievieti, ko sauca par žēlastību, viņa liecināja par to, kā Dr.Chamberc atdeva savu Ex mīļāko mazāk nekā 72 stundas, un pēc viņas liecības beigās viņa nomest Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es n

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017