Kā izskatīties jaunākai: vingrinājumi stingrai sejas līnijai

Advertisement
Advertisement

Kā izskatīties jaunākai: vingrinājumi izteiktai sejas līnijai. Šajā rakstā jūs uzzināsiet par vienkāršiem un efektīgiem vingrinājumiem, kuri jūsu zodam atgriezīs elastību. Esiet skaistas un jaunas! Vingrojumi, kas aprakstīti šajā rakstā, jums ļaus būtiski nostiprināt zoda muskuļus, kas tam atgriezīs elastību, kā arī uzlabos asinsriti zonā zem zoda. Esiet skaistas!


Kā izskatīties jaunākai: vingrinājumi, kas zodam atgriezīs izteiktu līniju


• Vingrinājumi ar mēli
• Vingrinājumi zoda elastībai

Raksta turpinājums - lapa #1
Kā izskatīties jaunākai: 1. vingrojums

а) Pēc iespējas stiprāk izstiepiet apakšlūpu un izgrieziet to uz ārpusi. Vienkārši iztaisiet grimasi (1. att.). Saglabājiet sasprindzinājumu. Zem zoda sataustiet, kā sasprindzinās zoda muskuļi. Apmēram pēc 6 sekundēm atslābinieties.

b) Тagad pamēģiniet izgāzto lūpu pēc iespējas tālāk pavirzīt deguna virzienā. Sasprindzinājumu saglabāt apmēram 6 sekundes, pēc tam atslābināties.

Kā izskatīties jaunākai: 2. vingrojums

Тāpat kā 9. Vingrojums, bet pakausi nedaudz atgāziet atpakaļ. Pēc tam izpildiet vingrojumu. Pievērsiet uzmanību nostiepšanai zoda zonā un kakla priekšējā zonā! Pēc katras slodzes atgriezieties sākuma stāvoklī un apzināti atslābiniet muskuļus. Ja ir problēmas pakausī, tad šo vingrojumu izlaidiet. Jūs varat 1. un 2. vingrojumu padarīt intensīvāku, ja vienlaicīgi enerģiski piespiedīsiet mēli pie aukslejām. Pēc tam koncentrējieties atslābināšanās procesam un atkal atlieciet galvu taisni.
Kā izskatīties jaunākai: 3. vingrojums

а) Abus rādītājpirkstus novietojiet uz lūpu kaktiņiem un atvelciet tos uz leju (2. att.). Sākumā saskatiet muskuļu novietojumu un kustību, kuri mutes kaktiņus noliec uz leju. b) Kolīdz jums izdosies šis vingrojums, pacentieties to sarežģīt, pēc kārtas velkot uz leju labo un kreiso mutes kaktiņu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 06:06vanda
Precīzi par Zivīm, Dvīņiem un Strēlniekiem!
0 0 Aizvakar 13:19mārīte
nepiežmiedz savas IESPĒJAS pārāk strikti.. (M.M.)
0 0 19:09 12.02mārite
..orģināls, varbūt, ir tikai EGO - vien tikai KĀ to pārtulkos...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019