Kā mainīsies pasaule 2099 gadā. Šokējoši pasaulslavena futurologa Reja Kurcveila pareģojumi.

Advertisement
Advertisement

Cilvēki dievina minēt par to, kāda nākotne mūs sagaidīs. Par šo tēmu ir uzrakstītas simtiem grāmatu un radītas tikpat daudz kinofilmu. Viesi no nākotnes neliek mieru cilvēku prātiem, un kuri pat saprot, ka tas, visdrīzāk , ir izdomājums.


Bet, futurologs un Google tehniskais direktors Rejs Kurcveils neizdomā, viņš nosauc konkrētus datumus. Viņš ir ļoti slavens ar savām zinātniskām prognozēm, kurām ir viena jocīga īpašība- šie pareģojumi piepildās. 86 % gadījumos!

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc Reja pareģojumu analīzes, kas ir izklāstītas trijās grāmatās, izrādījās, ka no 147 prognozēm piepildījās 115 un 29 no tiem, bija pareizi daļēji. Lūk ko Kurcveils pareģo šai simtgadei.
2019 gads

Cilvēce uzvarēs lielāko vairumu slimību, no kurām mirst cilvēki attīstītās valstīs. Bet novecošanās tempi tiks vairākkārt palēnināti un pat pagriezti atpakaļ.
2020 gads

Datoru lielums tupinās samazināties un pilnībā zaudēs savu ierasto izskatu, tos pat iešūs apģērbā. Un šajā gadā parādīsies īsta pasaules valdība.
Sāksies cilvēka ķermeņa masveidīga modernizācija ar nanotehnoloģiju palīdzību. Bet gads nebūs tas labākais, pēc Kurcveila prognozēm, reklāmas kompānijas masveidīgi izmantos audio reklāmu, kas būs dzirdama katram atsevišķi.
2025 gads

Parādīsies tehnoloģija, kas ļaus vispusīgi izpētīt cilvēka smadzenes.
2027 gads

Parādīsies iespēja precīzai smadzeņu modelēšanai, ko paveiks dators, bet desmitgades beigās tiks radīts mākslīgais intelekts, līdzīgs cilvēka intelektam.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019