Kā pēc Zodiaka zīmes piesaistīt mīlestību

Advertisement
Advertisement

Mīlestība, kā zināms, valda pār pasauli. Bez šīm lieliskajām jūtām cilvēks sāk izjust vientulību un apātiju, nav pārliecināts sevī. Zinot rakstura un temperamenta īpašības, kas viņam ir dāvātas dzimstot, piesaistīt mīlestību saskaņā ar Zodiaka zīmi var jebkurš.


Par laimi un harmoniju personīgajā dzīvē ir nepieciešams cīnīties. Mūsu senči izprata kolosālo ģimenes, mīlestības un uzticības nozīmi, tāpēc no seniem laikiem izmantoja talismanus, kas ļāva viņiem saglabāt un pavairot šīs spēcīgās jūtas. Mūsdienās izgatavot talismanus nav obligāti, var vienkārši izmantot padomus katrai Zodiaka zīmei, lai pieaistītu savā dzīvē mīlestību. Un kas nav mazsvarīgi - to saglabāt!


Kā piesaistīt mīlestību saskaņā ar Zodiaka zīmi? Uzziniet visu tagad!

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns

Ugunīgās zīmes impulsivitāte bieži vien traucē Auniem saredzēt patiesās jūtas. Viņi kļūst par ķīlniekiem pašu pārliecinātībai un karstasinīgumam, kas bieži vien noved pie vientulības. Viss, kas Jums ir nepieciešams laimei - tikt galā ar savām pārmērīgām emocijām un pacenties ielaist savā dzīvē romantiskas jūtas. Pārvērst Auna attiecības par patiesu pasaku bez greizsirdības lēkmēm un bez totālas kontroles – reāli, galvenais, piestrādāt pie tā.

Vērsis

Vērši ir romantiķi, bet, bieži vien, nav pārliecināti par saviem spēkiem un nemīl pārmaiņas. Tādas rakstura īpašības bieži sarežģī romantisko attiecību meklējumus, jo Vērši meklē sev garīgi tuvu cilvēku, kas dalītu viņa jūtas un emocijas bez aktīvas iejaukšanās viņa bagātajā iekšējā pasaulē. Tāds lietu stāvoklis bieži liekas bezcerīgs, bet tas nav tā. Jums ir jāizprot savas vājās puses un jāpārvar savs kautrīgums. Novirziet savu gara spēkus patiesas laimes atrašanai.

Dvīņi

Dvīņiem nav svešs flirts, kurā viņš sasniedz izcilību. Bet, šīs zīmes pārstāvji bieži vien atrodas romantisku attiecību meklējumos, nevarot izvēlēties atbilstošu pretendentu. Daudzšķautnainas personības, viņi, nereti seko sirds aicinājumam, kas aizved viņu pavisam ne tur, kur gribētos. Tas viss ir nepieciešams Dvīņiem - atvērties mīlestības jūtām, sajust partneri dvēseliski, uztvert viņu nopietni. Tas palīdzēs atrast ātri sev pāri, ar kuru Dvīņi uzbūvēs stipru ģimeni un baudīs savstarpējas patiesas jūtas.
Vēzis

Vēži pēc savas dabas dod priekšroku mierīgam dzīves veidam, kas neparedz atrašanos jautrās kompānijās. Viņiem ir lieliska intuīcija, bet tā var nospēlēt arī ļaunu joku ar šī zvaigznāja jutīgajiem pārstāvjiem. Lai iegūtu patiesu mīlestību, Vēžiem ir jāpievērš uzmanība uz sev apkārt esošajiem cilvēkiem, ļaut sev atslābt un paļauties kārdinājumam.
Jūs esat ļoti smalka un mīloša Zodiaka zīme, un tāpēc, atveriet savu sirdi patiesai mīlestībai! Jūs esat tas cilvēks, kuram ir nepieciešams viens partneris uz visu mūžu. Ļaujiet pretējam dzimumam iekarot savu sirdi, neaizsedziet to un Jums viss izdosies.

Lauva

Lauvām atrast patiesu mīlestību var traucēt viņu lepnums. Balstoties uz garšas vēlmēm, Lauvas ir pieraduši sev apkārt redzēt stiprus un ambiciozus cilvēkus, kuri nav spējīgi uz patiesām ilgstošām attiecībām. Ja Lauva nolems apmesties vienā vietā un radīt ģimeni, viņam būs ļoti sarežģīti saprast partnera jūtas. Bet viss ir pilnīgi reāli, galvenais - ieklausīties partnera vēlmēs. Iemācīties teikt patīkamus vārdus, jo citiem tos arī ir patīkami dzirdēt. Esiet pacietīgs pret citu vājībām, jo mēs neviens neesam ideāls.

Jaunava

Piekasīgas un skrupulozas. Jaunavas bieži vien nevar atrast patiesu mīlestību, jo prasības pret partneri ir augstas. Viņu perfekcionisms traucē viņam ieskatīties sevī un atrast tās dvēseles stīgas, kas sāktu dziedāt parādoties ideālam partnerim. Tādos gadījumos viņām vajadzētu izmantot visus savus spēkus un būt tolerantākām pret pretējo dzimumu. Bet viss nav tik briesmīgi, kā liekas no pirmā acu skatiena. Izbeidziet visus pielīdzināt sev, jo viņi – neesat Jūs. Katrs cilvēks ir individuāls, neaizmirstiet par to, kad uzsāksiet veidot savas attiecības.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:40mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 Vakar 21:20mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)
0 0 Aizvakar 17:55ināra
ja vīrs dzer bieži un palaiž rokas,draud nežēlīgi izrēķināties,gandrīz noved tevi līdz nervu sabrukumam,tad arī jāpaslavē?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017