Kā piesaistīt mājām labklājību un uzplaukumu

Advertisement
Advertisement

Vēl senatnē gudrie ievēroja, ka tam, lai aizmirstu par nabadzību, vajag ne tikai centīgi strādāt, bet arī ievērot dažus noteikumus apieties ar naudu. Konkrēti: pareizi to glabāt, dot uz parāda un pat skaitīt.


Attiecībā uz to pastāv tautas ticējumi, no kuriem daudzi radušies ne tikai gadu, bet pat gadsimtu gaitā, saglabājoties līdz mūsu dienām.

Raksta turpinājums - lapa #1
Тu esi ievērojusi, ka ir cilvēki, kuriem nauda burtiski līp klāt? Viņi tērē naudu pa labi un pa kreisi, bet nekad nesēž uz ūdens un maizes!

Bet ir arī tādi, kuriem nauda iet apkārt ar līkumu kā apsēstiem? Katru centu taupa, visus čekus saglabā – par saviem tēriņiem pārtikai, komunāliem maksājumiem un braucieniem sabiedriskā transportā - pamodini nakts vidū, visu bez aizķeršanās nostāstīs!

Šķiet, viss paredzēts, no naudas trūkuma nodrošinājušies no visām pusēm. Bet šeit… Mierīgi brauca sabiedriskā transportā, pat roku uz somiņas turēja, bet izgāja – un ne telefona, ne maka! Viss paredzēts, viss aprēķināts, bet naudas nav!
Labklājība mājās

Izrādās, uzplaukums mājās tieši atkarīgs no logu, spoguļu tīrības un vēl dažiem faktoriem, par kuriem runā tautas ticējumos. Pats interesantākais, ka šie faktori patiešām darbojas!

Šodien mēs sagatavojām 10 padomus, kā mājām piesaistīt bagātību un uzplaukumu. № 4, tomēr ņem vērā!
Kā piesaistīt bagātību

1. Neglabā naudu gaišā vietā, tai tas nav pa prātam. Noslēp to slepenā, tumšā vietā.
2. Naudas līdzekļi mīt tajās mājās, kurās uz galda neatstāj nažus un nekādā gadījumā naudu neatstāj uz galda. Un aizliedz savam vīram pa visu māju izmētāt monētas.
3. Ir tāds ticējums: ja pēc jauna mēness rašanās trīs naktis pēc kārtas uz palodzes atstāt naudas maku ar naudu, tad mēneša beigās tev būs gaidāms labs finansiāls ienākums.
4. Nekad netērē visu skaidro naudu. Lai maks vienmēr būtu pilns, tajā vienmēr jāatrodas vismaz vienai naudas zīmei.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:54Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
0 0 Aizvakar 11:28Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 Aizvakar 00:22Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019