Kā uzlabot attiecības ar Mežāzi

Advertisement
Advertisement

Katra zodiaka zīme ir savdabīga, interesanta un unikāla. Bet šodien mēs parunāsim par Mežāzi. Tas ir tik daudzveidīgs un dziļš, ka tam var veltīt veselu rakstu.


Mežāzis ir diezgan sarežģīta zīme. Viņu aizsargā Saturns, planēta, kas sūta cilvēkiem pārbaudījumus, lai norūdītu savu raksturu. Tāpēc Mežāzis mainās un pilnveidojas visu savu dzīvi, nostiprinot savu iekšējo pamatu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Kā saprast Mežāzi

Stiprās un vājās puses

Viena no lielākajām Mežāžu priekšrocībām ir izcili praktisks prāts. Astrologi uzskata viņu par vienu no intelektuāli attīstītākajām zodiaka zīmēm.

Viņš aprēķina gājienus divus soļus uz priekšu, neapstājas ceļā uz savu mērķi, viņš iet uz priekšu. Tomēr tas viss notiek bez iztēles un fantāzijas, kas dažkārt izspēlē nežēlīgu joku ar viņu. Galu galā, mūsu pasaulē jābūt ne tikai mērķtiecīgam, bet arī elastīgam.
Vēl viena īpaša iezīme Mežāzim ir pieticība. Viņam nepatīk reklamēt savus panākumus vai lepoties. Pat būdams bagāts, viņš neģērbsies uzkrītoši.

Mežāzis bieži redz pasauli tikai melnā un baltā krāsā. Viņš uzticas tikai pārbaudītiem cilvēkiem, viņa acs ir kā rentgens, un uzreiz pamana melus.
Personības raksturojums

Pirmajā tikšanās reizē Mežāzis rada iespaidu kā diezgan rezervēta personība. Patiesībā viņa aukstums ir maska, zem kuras ir jutīgs cilvēks.

No ārpuses viņš izskatās pārdomāts, izturīgs, nepieejams. Mežāzis dalās ar savas dvēseles siltumu un parāda iekšējās pasaules bagātību tikai tuviem cilvēkiem.
Mežāzis attiecībās

Mežāzim ir viena īpatnība - viņš ir ļoti noslēgts. Pat nāves draudu priekšā, viņš neatzīsies, kas viņu nomoka, satrauc un traucē patiesībā.

Viņam ir sāpīgi grūti runāt par savām jūtām, un, ja viņš pēkšņi izlemj atzīties mīlestībā, tad viņam būs kauns par savu atzīšanos un viņš izvairīsies no savu simpātiju subjekta.

Mežāzis cenšas rīkoties konsekventi, dzīvot pareizi, gudri un organizēti. Un tāpēc iemīlas savā pretstatā - spožās, ārkārtējās un pilnīgi neparedzamās personībās.

Viņam ir interesanti ar viņiem, jo iekšēji viņš pats ir apsēsts ar kaislībām, neaizsargāts un maigs.
Kā saprast vīrieti Mežāzi

Personības īpatnības

1. Paaugstinātas prasības sev un citiem.
2. Augsta disciplīna.
3. Saasināta taisnīguma izjūta.
4. Problēmas ar humora izjūtu.
5. Reālistisks skats uz dzīvi, objektivitāte, konsekvence.
6. Pragmatisms
7. Tiecas pēc varas.
8. Taupīgums
Kā saprast Mežāža sievieti

Personības īpatnības

1. Smalka un izsmalcināta.
2. Kontrolējama juteklība.
3. Kompromisa noraidīšana.
4. Vēlme realizēties profesijā, lai izveidotu karjeru.
5. Vēlme visu kontrolēt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:54Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
0 0 Aizvakar 11:28Alda
Varbūt vajag smidzināt ar viegli rozā permangāna šķīdumu,vai zero coca colu,vai arī jāpārstāda svaigā orhideju zemē.Grūti teikt,vajag pamēģināt.
0 0 Aizvakar 00:22Амина
Полный бред
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019