Kā zemapziņa jums paziņo, ka viņš nav jūsu cilvēks.

Advertisement
Advertisement

Jūs dzenat no sevis prom tramīgas sajūtas, izdomājat attaisnojumus un notiekošā racionalizāciju, bet dvēseles dziļumos Jūs jūtat, ka kaut kas nav labi jūsu attiecībās...


Ļoti labs raksts!


Jūs dzenat no sevis prom tramīgas sajūtas, izdomājat attaisnojumus un notiekošā racionalizāciju, bet dvēseles dziļumos Jūs jūtat, ka kaut kas nav labi jūsu attiecībās, un nezin kāpēc priecīgā nākotnes ainiņa ir zināmā mērā viltota.


Neskatoties uz to, ka jums kopā ar ir labi, dvēseles dziļumos jūs jūtat, ka viņš nav jūsu cilvēks. Kā zemapziņa jums par to cenšas pateikt?

Raksta turpinājums
Kaut kas nav tā

Jūsu romāns aizsākās labākajās tradīcijās. Skaists (un nemūsdienīgi) garš puķu un konfekšu periods. Garas sarunas, un kaislīgi skūpsti uz atvadām, bet bez mēģinājuma ievilkt jūs gultā. Atzīšanās mīlestībā trešajā tikšanās reizē un rokas un sirds piedāvājums pēc pirmā, bet ļoti skaisti organizētā seksa.

Viss ir labi, bet šaubu tārpiņš grauž, čukstot: “Es neticu”. Pēc rokas un sirds piedāvājuma vairāki gadi nebeidzas ar dzimtsarakstu nodaļas apmeklējumu sakarā ar svarīgiem un objektīviem iemesliem.

Varbūt ir tā, ka vīrietis jau sen ir sapratis, ka sievietei nav pieprasīts sekss bez pienākumiem, bez perspektīvām uz kopēju nākotni, un viņš vienkārši saka to, ko sieviete vēlas dzirdēt, lai tikai būtu sekss.

Iespējams, ka viņš jūs māna, izjūtot nepieciešamību dibināt ģimeni, bet ne ar jums. Ikdienas “Es tevi mīlu” un “Viss būs labi un mēs apprecēsimies”- varens ierocis, lai apburtu, ar kuru nekas nav salīdzināms.

Bet tālāk seko “bet”: “tas viss notiks, kad es dzēsīšu visus savus neskaitāmos parādus, tāpēc, ka man pakaļ dzenās kreditori, un es negribu tevi tajā visā iejaukt (pabeigšu projektu, mācības utt.)

Starp citu, ja kreditori viņu patiesi medītu, tad, diezin vai tā ir laba kandidatūra, lai turpmāk nākotnē, ar viņu dibinātu kopēju saimniecību.

Kā var uzticēt cilvēkam kopējās finanses, kad viņš nevar tikt galā ar savām?

Bez tam, kā ierasts, spiediens ir ļoti liels, un cilvēks tiek iedzīts kaktā”.

Vai ne tāpēc jums pat neienāk prātā iedot viņam atslēgas no sava dzīvokļa, kad jūs esat komandējumā, un kādam ir jāpabaro jūsu kaķi? Jūs atdodat atslēgu pavisam citiem cilvēkiem. Vai tas nav zemapziņas kliedziens par neuzticēšanos šim cilvēkam? Bet, bez uzticības nevienas attiecības neizturēs pārbaudes laiku.

Jūsu sociālā dzīve kļūs piesātinātāka. Daudzas tikšanās ar draugiem, gājieni uz kino, uz izstādēm, uz teātri, fitnesa kursi vakarā aizpilda visu Jūsu laiku.
Jums nemaz neienāk prātā viņu uzaicināt pievienoties vismaz uz daļu uz jūsu pasākumiem. Izskatās, jūs vienkārši necenšaties ar viņu pavadīt laiku vairāk, iepazīstināt ar cilvēkiem, ar kuriem jūs komunicējat un padalīties ar savu aizraušanos.

Ar savām bēdām un priekiem jūs dalāties vispirms nevis ar viņu, bet, ar citiem cilvēkiem- draugiem, radiniekiem, interneta forumos.

Un pat tad, kad jūs esat kopā ar viņu, jūs skrienat pie telefona, lai atbildētu uz draudzenes īsziņu, un uzsākat vētrainu saraksti, pat viņai nepaziņojot, ka jūs esat aizņemta, jo pašreiz esat kopā ar savu vīrieti.

Jums nemaz nav interesanti sarunāties un dalīties ar viņu ar savām domām, jo viņš nedod to emocionālo atslodzi un mentālo analīzi, kas jums ir nepieciešami. Visdrīzāk, viņa pasaules uztvere un vērtību sistēma atšķiras no jūsējās.

Kad jūs domājat par nākotni, tad šajā bildītē mīlas attiecības tiek ignorētas. Tajā nav citu vīriešu, bet arī jūsējā tur nav, vēl jo vairāk, nav kopēju bērnu un pat suņa. Jūs neredzat nākotni kopā ar viņu, Jums sāk biežāk un biežāk sapņos rādīties attiecības ar citu vīrieti, un sapnī ar viņu jums ir labi. Pamodusies, tu brīnies par šo sapni, bet sargājat atmiņas par viņu, šie sapņi jūs iedvesmo.

Jūs esat dažreiz aizkaitināta uz viņu. Jūs piekasāties katram sīkumam un izsmejat viņu, līdz brīdim, kamēr viņš acīmredzami nesāk uztraukties. Tad, atjēdzoties, jūs lūdzat viņam piedošanu, sakot, ka par iemeslu tam ir nogurums, slikta pašsajūta, problēmas darbā. Kādu laiku jūs turat sevi rokās. Bet, tas atkārtojas regulāri. Izskatās, ka jūs vienkārši viņu nevarat pieņemt.

Jums kategoriski nepatīk viņa humora izjūta. Kopīgi pasākumi un smiekli – tas ir ļoti svarīgs ilgu attiecību aspekts. Tā ir kopīgā atpūta, spēcīgu emocionālu izjūtu apmaiņa. Bez tā ir diezgan sarežģīti jebkurās attiecības, labs joks izlādē un mīkstina saasinātu stāvokli.

Jūsu attiecību stiprā puse- tas ir sekss. Fiziska pievilkšanās un seksuāla saderība ļoti svarīgs faktors. Bet, ja tas ir pirmajā vietā, attiecīgi, viss pārējais būs daudz zemākā vietā.

Emocionālā un garīgā tuvība, līdzīgs pasaules uzskats un vērtību sistēma, uzticība, savstarpēja cieņa, kopējas intereses – bez tā šī stiprā puse ar laiku izzudīs.

Un, iespējams, jums jau bija periodi, kad šī stiprā puse pēkšņi jūs pievīla. Vai jums nebija sajūtas, ka bez tās vairāk nekas cits nav atlicis?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 20:28Sanita
Nav tādas mammas kurā nemīlētu savus bērnus,tas viss ir muļķības.
0 0 22:40 14.11mārīte
vai tā būtu tā pati Izabella, par kuru stāsta : zvērējusi nenovilkt krekla , līdz karš nebūs beidzies - tā kā tomēr karš ieildzis (krekls nenovilkts vairākus gadus) -... ?
0 0 21:20 14.11mārīte
nav tie īstie papu'āsi' - arī tā var būt un ..tad vēl gadi 'pāri spēkiem' , un vēl materiālais 'gūsts'.. (M.M.)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017