Kādas īpašības vīrietim ir svarīgi attīstīt

Advertisement
Advertisement

Kā rāda pieredze, lai iekarotu sievietes sirdi, nav pietiekami būt skaistam. Dažreiz pat visskaistākie vīrieši ir pilnīgi bez tām īpašībām, kas piesaista sievietes. Vīrieša īpašo pievilcību vairo šķietami sīkumi, kas sievietei uzreiz krīt acīs. Un, protams, katrs vīrietis vēlas zināt, kādas ir šīs īpašības.


Mēs tev pastāstīsim par 9 uzreiz nepamanāmām lietām, kurām sievietes vienmēr pievērš uzmanību.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vispievilcīgākie vīrieši

1. Vienkārša āriene

Ja domā, ka sievietei ir vajadzīgs skaistulis, tu maldies. Psihologi, sociologi, biologi un citi zinātnieki daudzus gadus cenšas noskaidrot, kādi vīrieši īstenībā patīk sievietēm. Un atbilde ir kā uz delnas: vīrietim jābūt vidusmēra ārienei. Sievietēm nav nepieciešami saldi skaistuļi, bet arī neglīti nepiesaista visas.

Kā rāda prakse, parasts vienkāršs puisis, visticamāk, veidos laimīgas attiecības. Pārāk izaicinošs izskats bieži atbaida sievietes, kā arī pārmērīgi kopti vīrieši.
2. Ģitāra

Nesen tika veikts jautrs eksperiments: vīrieši tika sadalīti divās grupās, vienai tika iedota rokās soma, bet otrai tika iedota ģitāra. Viņi tika nosūtīti uz ielas iepazīties ar meitenēm. Izrādījās, ka sievietes trīs reizes biežāk deva savu telefona numuru puišiem ar ģitāru.

To ir viegli izskaidrot. Pirmkārt, mūziķi tiek uzskatīti par jautriem un jaukiem un, otrkārt, zemapziņas līmenī muzikālos dotumus sieviete uztver kā intelektuālo spēju un labas iedzimtības rādītāju.
3. Тumšas brilles

Šķiet, ka tā ir izbijusi klišeja, bet tā darbojas. Patiesībā viss ir vienkārši izskaidrojams: brilles piešķir sejai simetriju un slēpj nelielas nepilnības. Tā vīrietis izskatās daudz pievilcīgāks.

Turklāt saulesbrilles vienmēr ir saistītas ar stilīgumu, zemapziņā mēs to tā uztveram. Un vēl, tumšas brilles piešķir vīrietim pārliecinātību un noslēpumainību. Sievietēm patīk risināt mīklas.
4. Nevīrišķīgas nodarbes

Tas, ka sievietēm patīk tikai ārkārtīgi brutāli vīrieši, kas nodarbojas ar sākotnēji vīrišķīgām lietām, ir mīts. Gluži pretēji, sievietes piesaista jūtu izrādīšana, nevīrišķīgas nodarbes un androgēniskas rakstura iezīmes vai izskats.

Vīrieši ar netipiskiem hobijiem un aktivitātēm piesaista sievietes. Tas rada uzticēšanos zemapziņas līmenī.
5. Parfīms

Labs odekolons vairo vīrieša pievilcību sievietes acīs - tas ir fakts. Un tas nav saistīts pat ar smaržu. Zinātnieki veica interesantu pētījumu, kurā dalībnieki tika sadalīti divās grupās: vieniem iedeva parastu dezodorantu bez smaržu, bet otriem - ar smaržu.

Pēc pāris dienu lietošanas vīrieši teica, ka viņi jūtas pārliecinātāki. Bet tas vēl nav viss. Vīrieši tika fotografēti un parādīti sieviešu grupai. Viņas teica, ka vīrieši, kas izmantoja dezodorantus ar smaržu, ir skaistāki, bet viņas par to pat nezināja.
No tā var secināt: vīrieši, kas izmanto smaržas, jūtas pārliecinātāki. Un ko teikt, sievietēm patīk pārliecināti par sevi vīrieši.
6. Prasme labi ģērbties

Sagaida pēc apģērba un te neko nepadarīsi. Sievietes piesaista vīriešu spējas labi ģērbties. Ļoti svarīgi, lai netiktu apietas spilgtas krāsas, jo tās visvairāk piesaista sievietes. Piemēram, pētījums pierādīja, ka sieviete visticamāk pievērsīs uzmanību vīrietim, esošam sarkanā kreklā nevis baltā vai zaļā krāsā.

Sarkanais - spilgta un drosmīga krāsa. Vīrieši, kas velk sarkanas lietas, izskatās pašpārliecināti un tas pievelk kā magnēts.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 10:45Es
Un Norvēģijā vēl ne tādus skatus var ieraudzīt--kā saka-cēlies un vēlies!
1 1 Aizvakar 10:20ruta
Mēs varam šausmināties un smieties, bet patiesībā viņi ir nelaimīgi cilvēki.
0 0 21:54 17.03Fiksais
Priekšroka vienmēr ir tr.līdzeklim kurš virzās pa galveno ceļu.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © Torno.lv 2012 - 2019