Kādus signālus Jums raida Visums saskaņā ar Jūsu Zodiaka zīmi

Advertisement
Advertisement

Uzziniet, ko Jums mēģina pateikt Visums! Ceram, šis horoskops palīdzēs Jums labāk saprast notikumus, kas notiek Jūsu dzīvē.


Katra cilvēka dzīvē ir momenti, kad Visums runā ar viņiem. Protams, tas notiek nevis tieši, bet ar dažādu mājienu un simbolu palīdzību. Šīs likteņa zīmes palīdz mums pieņemt svarīgus lēmumus, nezaudējot pareizo ceļu. Iemācīties tās lasīt nozīmē iegūt dzīves gudrību. Bet ar katru Zodiaka zīmi tiek runāts savādāk.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns

Auni - laimes lutekļi, bet viņu nepielūdzamais un spītīgais raksturs var nospēlēt pret viņiem ļaunu joku. Viņi pārāk vēlu saprot, ka pilnā ātrumā joņo pa maldu ceļu, bet arī šeit viņu degsme un spītība traucē viņiem apstāties un pārdomāt situāciju. Tāpēc liktenis viņiem sūta zīmes dzīves situāciju veidā: slimība, atlaišana no darba, strīds.

Vērsis

Vēršiem liktenis sūta tievus diedziņus, pie kuriem pieķeroties, viņi var sasniegt lielu veiksmi. Problēma ir tajā, ka Vērši ir pārāk iegrimuši ikdienas rūpēs un raizēs, viņi var nesaskatīt labvēlīgas iespējas, kuras viņiem sūta liktenis. Esiet uzmanīgi un neatsakieties no gadījuma iepazīšanās vai arī no it kā bezjēdzīgām sakritībām - tās var būt likteņa dāvanas.

Dvīņi

Apkārtējiem, kā arī pašiem Dvīņiem var būt nepieņemama doma par to, ka varētu atslābt un peldēt pa straumi. Bet tas ir tieši tas, ko šiem cilvēkiem ir vajadzīgs izdarīt. Ticiet dzīves viļņiem un skatieties, kurp tas Jūs virza. Izvairieties no impulsīviem un neapdomātiem lēmumiem.
Vēzis

Vēžiem Visums sūta zīmes dzīves problēmu un pārbaudījumu veidā. Tāpēc, kad Jūsu ceļā rodas pārāk daudz šķēršļu, nesūdzieties par to, bet aizdomājieties: iespējams, Jūs ejat ne uz turieni, kur vajadzētu.

Lauva

Lauvas nesaprot mājienus un nemāk lasīt zīmes, bet liktenis viņiem ir labvēlīgs, tāpēc, visbiežāk problēmas viņu dzīvē nokārtojas paši no sevis. Bet Lauvas tikai pēc kāda laika apzinās, ka visi uztraukumi un izmaiņas bija tikai par labu.

Jaunava

Jaunavas nemīl un baidās no pārmaiņām. Jebkādus liktenīgus lēmumus viņas cenšas nepieņemt. Viņas ir pārliecinātas, ka labāk ir vecais, stabilais un pārbaudītais, nekā nezināma nākotne un jauninājumi. Viņas visiem spēkiem pretojas liktenim, bet, ja saprot, ka izmaiņas tomēr ir nepieciešamas, tad viss, kas viņām ir vajadzīgs - sākt rīkoties.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 14:23Ilze
91.psalms
0 0 21:52 15.09Laura
nepareizi,bet labi ka sanāk jaunāka.
0 1 18:16 15.09Tamāra
jā,arī man nekas pareizi

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017