Kaķis – karmas indikators.

Advertisement
Advertisement

Vai jūs izjūtat pret kaķiem ne ar ko neizskaidrojamu nepatiku? Es apgalvoju: “Tas ir iemesls nopietni aizdomāties!”


Vairākums normālu cilvēku pret kaķiem attiecās izteikti pozitīvi, bet daži cilvēciskās dzimtes pārstāvji izjūt pret tiem ne ar ko neizskaidrojumu nepatiku. Kaķi viņus tracina, padara nervozus, tiem traucē un izraisa vēlēšanos nekavējoties padzīt. Pirmajā brīdī sķiet, kas tur sevišķs? Nu nemīl cilvēks kaķus, tā ir viņa personīgā darīšana! Varbūt tas tā arī ir, bet es apgalvoju: “Tas ir nopietns iemesls aizdomāties!”


Mājas kaķis, tāpat kā suns, dzīvo cilvēkam blakus kopš neatminamiem laikiem. Taču, ja suņa sūtība jau pirmsākumos bija konkrēta un saprotama – medības, sargāšana, tad ar kaķiem viss izrādījās daudz sarežģītāk.

Raksta turpinājums
Sīko kaitnieku iznīcināšanu, tādu kā žurku un peļu, var nosaukt par papildus pakalpojumu, mājas kaķa galvenā sūtība nav tāda. Kaķim piemīt unikāla bioenerģētiska sistēma. Tā spēj noskaņoties uz apkārtējo biolauku un pat ar to rezonansēt, līdz ar to veicot tā korekciju, bet nepieciešamības gadījumā arī uzlādēt, bet izņēmuma gadījumos pat pilnīgi atjaunot. Mājas kaķu īpašnieku stāsti par to, kā saskarsmē ar savu mīluli viņiem pārgāja galvas sāpes, normalizējās asinsspiediens, nebūt nav pasaciņas. Jebkurš traucējums mūsu organismā izpaužas kā enerģētiskās auras izkropļojums, kaķis to jūt un steidzas palīdzēt.

Tomēr ar to šo pūkaino skaistuļu talanti nebeidzas. Kaķis spēj kalpot par savdabīgu cilvēka labklājības indikatoru. Kad mūsu dzīvē viss ir kārtībā, kaķis, kurš dzīvo ar mums, ir mierīgs, tas daudz guļ, veic higiēniskās procedūras un viņam ir laba apetīte.

Ja jūsu mīlulis bez iemesla sāk nervozēt, pārstāj sevi kopt, slikti ēd, tas nozīmē, ka ar jums kaut kas nav kārtībā. Parasti jūtīgāki kā vienmēr, kaķi un kaķenes reaģē uz strīdiem ģimenē, turklāt viņi nostājas tajā pusē, kura netaisnīgi cietusi šajos konfliktos. Ja, piemēram, jūs esat netaisnīgi sodījuši savu bērnu, kaķis obligāti pieies pie viņa un, glaužoties un murrājot, pacentīsies nomierināt mazuli, atjaunot viņa garīgo līdzsvaru.
Foto: rd.com
Bet tagad es vēlos pāriet pie tā, kādēļ es sāku rakstīt šo stāstu. Kā katra smalkā saikne, kaķa un cilvēka savstarpējās attiecības, arī ir divvirziena. Kaķi jūt mūs, bet arī cilvēks ļoti labi jūt kaķus. Tādēļ cilvēki, kuri ir pret tiem vienaldzīgi, nav sastopami. Vai simpātijas, vai nepatika.

Ar simpātijām viss skaidrs, bet nepatika…Pēc maniem novērojumiem, 90% rūdītu dzērāju ne acu galā nevar ciest kaķus, lielākā daļa no pazīstamām sievietēm, kuru personīgā dzīve neizcēlās ar labklājību, regulāri gan vietā, gan nevietā kategoriski paziņoja: “Neieredzu kaķus!”, bērni, kuri tika pakļauti vardarbībai ģimenē vai skolā, pārnesa savu aizvainojumu uz bezpajumtes vai kaimiņu kaķiem. Un tādu piemēru ir ne mazums.

Ar pārliecību var teikt, ka cilvēkam, kura karma nav ideāla, kaķi izraisa negatīvas emocijas. Tādiem cilvēkiem ir nopietni jāpadomā par to, kā izmainīt savu dzīvi, padarīt to gaišāku un laimīgāku. Un tad šie mazie, pūkainie smukumiņi viņos neizraisīs neko citu, kā vien smaidu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 01:00Rooo
Stipras sievietes ir sievietes ar olām,un vīriešiem tādas nafig nav vajadzīgas!Tā nu nāksies tai stiprajai dzīvot ar savām spēļmantiņām vienai pašai un sarunāties ar sevi!Pilnīgs murgs!!!
0 0 Vakar 09:13Ina
Varētu teikt 100%
0 0 09:33 14.07mārīte
..radi (populāri vai otrādi)

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017